Selecção de federação    ECU Logo

Selecção de torneio

Ordenar por

Selecionar federação: Czech Republic (CZE)

Flag CZE
Nº.TorneioÚltima Actualização
1Přebor družstev regionu Přerov 1 Horas 40 Min.
2Sudý pátek bleskový 2017-2018 7. turnaj 2 Horas 50 Min.
3Okresní přebor škol v šachu 2017 - 2018 Kategorie III: Střední školy 2 Horas 56 Min.
4Okresní přebor škol v šachu 2017 - 2018 Kategorie II: Základní školy 1. -5. třída 2 Horas 57 Min.
5Okresní přebor škol v šachu 2017 - 2018 Kategorie II: Základní školy 6. -9. třída 2 Horas 57 Min.
6Open Červený Kostelec - okresní přebor Náchodska 3 Horas 2 Min.
7Match Krejci - Hracek 2017 4 Horas 12 Min.
8Vánoční turnaj 4 Horas 45 Min.
95. turnaj Regionální žákovské ligy 2017/18 - region SE Benešov Stříbrná Skalice - 16.12.2017 7 Horas 45 Min.
109. ročník Silvestrovského turnaje v rapid šachu Pravonín 29. prosince 2017 8 Horas 44 Min.
11SK OAZA Praha 2017 podzim 8 Horas 44 Min.
12TALENT CUP 2017 - turnaj C 8 Horas 48 Min.
1333. ročník Memoriálu Stanislava Vojty Chotýšany 26.12.2017 8 Horas 55 Min.
14OP Karviná školních družstev 1-5 tříd 11 Horas 3 Min.
15TALENT CUP 2017 - turnaj A 11 Horas 11 Min.
16TALENT CUP 2017 - turnaj B 11 Horas 13 Min.
17Olympia memoriál F. Zabloudila při SK Roayl České Budějovice, 3. ročník 13 Horas 48 Min.
18Krajské kolo Středočeského kraje ZŠ a SŠ v šachu 2017 - 2018 kategorie II - 6.-9. třída ZŠ 14 Horas 30 Min.
19Okresní kolo přeboru škol Náchodska v šachu 2017 kategorie 6.-9. třída 21 Horas 47 Min.
20Přebor Kobylisy 2017 C 1 Dias
21Memoriál Ing. Olexy 2017 1 Dias 1 Horas
22Přebor oddílu ŠK Karviná 1 Dias 1 Horas
23Vánoční šachový turnaj ŠK Olympia 2017 1 Dias 4 Horas
24PROSTĚJOVSKÁ ŽÁKOVSKÁ LIGA, 7.ROČNÍK - 2.TURNAJ 1 Dias 4 Horas
25Školní přebor v šachu 1 Dias 5 Horas
26Vršovice-Praga, podzim 2017, 2.B 1 Dias 5 Horas
27OP Karviná školních družstev 6-9.tříd 1 Dias 9 Horas
28OP středních škol - okres Karviná 1 Dias 9 Horas
29Dlouhodoby klubovy prebor BSS F-M - podzim 2017 1 Dias 11 Horas
303.ročník MEZINÁRODNÍHO ŠACHOVÉHO TURNAJE "DAFO CUP 2017" 1 Dias 11 Horas
31Jihočeský šach. svaz; 3. divize, skupina Východ 1 Dias 14 Horas
32O vánočního kapra 2017 mladší + starší, PŘIHLÁŠKY 1 Dias 21 Horas
33Okresní kolo přeboru škol Náchodska v šachu 2017 kategorie 1.-5. třída 1 Dias 21 Horas
34Městský přebor Ostrava 2017/2018 1 Dias 22 Horas
35Přebor Ostravy čtyřčlenných družstev 1.stupně škol 2017 1 Dias 23 Horas
36Oddílový přebor Orel Opava 2 Dias
37Druhé úterý A 2 Dias 3 Horas
38Druhé úterý B 2 Dias 3 Horas
39Liga mládeže v šachu Mladé Boleslavi 4.turnaj XIV.ročník 2 Dias 5 Horas
40Přebor Základní školy Josefa Gočára, kat. 5.-9. třída 2 Dias 6 Horas
41Přebor Základní školy Josefa Gočára, kat. 3.-4. třída 2 Dias 6 Horas
42Přebor Základní školy Josefa Gočára, kat. 1.-2. třída 2 Dias 6 Horas
43Okresní Přebor škol 1. stupeň ZŠ - 2017/18 2 Dias 8 Horas
44Okresní kolo přeboru škol Náchodska v šachu 2017 kategorie Střední školy 2 Dias 9 Horas
45Okresní Přebor škol 2. stupeň ZŠ - 2017/18 2 Dias 9 Horas
46Přebor Šachového klubu Bohnice 2017 2 Dias 10 Horas
47Okresní Přebor škol střední školy a učiliště - 2017/18 2 Dias 10 Horas
48Přebor družstev okresu Jeseník-zákl.část 2017/2018 2 Dias 14 Horas
49Krajský přebor SŠS 2017/2018 2 Dias 23 Horas
50Otevřený přebor Sokol Vršovice a Š.O. Praga 3 Dias
Advertisement