Бележка: За да намали натоварването на сървъра от дневните индексирания на Google, Yahoo и др., всички турнири, по-стари от 2 седмици (крайна дата) се показват след кликане на бутона:


покажи данните за турнира
 

4th memorial Stiljan Strugov

Последно обновяване26.05.2013 18:13:16, Creator/Last Upload: bulgarian chess federation

Крайно класиране след 7 кръга

Rk.СтНо NameТипполRtgIRtgNКлуб/ГрадТ.
16
NMIliev Mitko22092197Ябълково5,5
214
Petrov MartinU1319672122СЦШ София5,5
38
Marmarov Atanas21652101Пазарджик5,0
47
Dimov Kiril21552173Пазарджик5,0
51
GMStanojoski Zvonko23990"Алкалоид" Скопие5,0
63
NMGochev Mladen22822304"Марек Юнион Ивкони" Дупница5,0
710
Krustev Goran20052145ЦСКА5,0
84
NMJovchev Aleksi22872288ЦСКА4,5
911
Petrov Vladimir S.U1420242144СЦШ София4,5
102
FMFilev Georgi23242340ЦСКА4,5
115
NMMishev Liubomir22102258"Марица Изток" Раднево4,5
1212
NMNikolov Jordan20952126"Юрий Бендерев 1912" Перник4,5
1315
Iliev Vasil21072084ЦСКА4,5
149
Asparuhov Parvan21042148"Юрий Бендерев 1912" Перник4,5
1513
Stefanov Asen02126"Юрий Бендерев 1912" Перник4,5
1617
Valkov Vladimir20232051Димитровград4,5
1720
Krivoshijski Asen20021877Пазарджик4,0
1818
Burdarev Evgeni20482037Тетевен4,0
1916
Danov RadiU1720102102"Юрий Бендерев 1912" Перник4,0
2022
Bozov Dimitar01960"Никополис" Гърмен4,0
2132
Karadzhov Ilian01677"64" Стара Загора4,0
2221
Bardarov GeorgiU1618411968"Локомотив" София3,5
2323
Pingov Krasen18981950"Никополис" Гърмен3,5
2425
Dimov Danail19051888Враца3,5
2538
Andreev Andrey00Гоце Делчев3,5
2619
Karaivanov AtanasS6102008Гоце Делчев3,5
2730
Slavejkov AntonU1316531790"Левски" София3,5
2842
Ivanov Ventsislav Iliev00"Левски" София3,5
2940
Dedeev Mehmed00Лъжница3,5
3028
Roydov Plamen17571866Пловдив3,0
3126
Petrov Stanislav01899ЦСКА3,0
3229
Slavejkov KristianU1316821795"Левски" София3,0
3324
Kantardzhieva Toniw19071946Виктори Благоевград3,0
3435
Ivanov Iliyan Vb1101582"Шах XXI" София3,0
3533
Kovachev RadoslavS6915781666Габрово3,0
3634
Grabcheva Nataliag10w15971566СЦШ София3,0
3737
Hristov Aleksandarb1201393"Рицар" София3,0
3836
Ivanova Hristinag10w01481"Шах XXI" София3,0
3927
Shengov Nedzhati01887Дебрен2,5
4049
Terziev Kostadin00Гоце Делчев2,5
4139
Angelova Elizabetg9w00"Локомотив" София2,5
4247
Meshkov Krum00"Никополис" Гърмен2,5
4350
Vranchev Ismet00Дебрен2,0
4444
Karpach Shaban00Гоце Делчев2,0
4548
Pachedzhiev DenisU1500Дебрен2,0
4645
Kiorov IsmetU1500Дебрен2,0
4731
Strugov Stojan16351696"Никополис" Гърмен1,5
4841
Halilov Rumen00Гоце Делчев1,0
4943
Kachakov Plamen00Огняново0,5
5046
Materov Nikolay00Огняново0,5