Logged on: Gast
Servertime 04.05.2024 13:56:35
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Home
Tournament-Database
AUT championship
Pictures
FAQ
Online Registration
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Note: To reduce the server load by daily scanning of all links (daily 100.000 sites and more) by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 5 days (end-date) are shown after clicking the following button:
KROK DO SUKCESU - Chlopcy ur. w 2004r i ml. Turniej 1
Last update 24.03.2013 02:58:41, Creator/Last Upload: IA Andrzej Irlik
Search for player
Search
Starting rank
No.
Name
FED
Rtg
Club/City
1
Suder Jakub
POL
1800
MLKSz Myslenice
2
Babiarz Arkadiusz
POL
1800
RzKSz Rzeszow
3
Wrona Florian
POL
1800
MKS MOS Wieliczka
4
Smietana Jakub
POL
1400
UKS GONIEC Staniatki
5
Zborowski Pawel
POL
1400
SP 25 Krakow
6
Knapik Kamil
POL
1400
MKS MOS Wieliczka
7
Kucharczyk Ernest
POL
1400
MOSiR Tuchow
8
Compala Tytus
POL
1400
MKS MOS Wieliczka
9
Lenart Jakub
POL
1400
MSKS GAMBIT Tarnowiec
10
Pacek Adam
POL
1400
MKS MOS Wieliczka
11
Apryjas Antoni
POL
1400
MKS MOS Wieliczka
12
Pas Patryk
POL
1400
MKS MOS Wieliczka
13
Kolodziej Oskar
POL
1400
UKS GONIEC Staniatki
14
Mol Kamil
POL
1400
MKS MOS Wieliczka
15
Owoc Jakub
POL
1400
SP 25 Krakow
16
Wasik Adam
POL
1400
SP Przebieczany
17
Snieg Bartosz
POL
1200
MKS MOS Wieliczka
18
Snieg Michal
POL
1200
MKS MOS Wieliczka
19
Gorski Jan
POL
1200
UKS GONIEC Staniatki
20
Lemanski Wiktor
POL
1200
UKS GONIEC Staniatki
21
Sledz Milosz
POL
1000
UKS przy SP 8 Chrzanow
22
Wnuk Piotr
POL
1000
UKS GONIEC Staniatki
23
Bajer Tomasz
POL
1000
MKS MOS Wieliczka
24
Balut Tomasz
POL
1000
UKS VICTORIA Lowczow
25
Bebenek Hubert
POL
1000
UKS MAGNUS Rzezawa
26
Brozyna Karol
POL
1000
Lubien
27
Cichon Bartlomiej
POL
1000
SP 123 Krakow
28
Golonka Jakub
POL
1000
UKS VICTORIA Lowczow
29
Grabka Marek
POL
1000
SP Przebieczany
30
Kajmowicz Kacper
POL
1000
UKS VICTORIA Lowczow
31
Kominiak Nikodem
POL
1000
Przedszkole SU Siercza
32
Koza Filip
POL
1000
UKS GONIEC Staniatki
33
Koza Jakub
POL
1000
UKS GONIEC Staniatki
34
Krzyszkowski Kamil
POL
1000
SP Przebieczany
35
Kwiatkowski Jakub
POL
1000
UKS VICTORIA Lowczow
36
Kwiatkowski Szymon
POL
1000
UKS VICTORIA Lowczow
37
Miton Mateusz
POL
1000
UKS GONIEC Staniatki
38
Mozdzierz Jakub
POL
1000
UKS GONIEC Staniatki
39
Papiernik Tomasz
POL
1000
UKS VICTORIA Lowczow
40
Pilch Aleksander
POL
1000
UKS GONIEC Staniatki
41
Rozumek Michal
POL
1000
UKS VICTORIA Lowczow
42
Swierczek Konrad
POL
1000
UKS GONIEC Staniatki
43
Wieckowski Kacper
POL
1000
UKS GONIEC Staniatki
44
Wnek Filip
POL
1000
UKS GONIEC Staniatki
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Legal details/Terms of use