No. | | Nombre | Elo | Tipo | Club/Ciudad |
1 | | Půlpán Jakub | 2137 | HS | 2222 ŠK Polabiny |
2 | | Česenek Jan | 1791 | HS | TJ Štefanydes Polička |
3 | | Půlpán Matěj | 1785 | HS | 2222 ŠK Polabiny |
4 | | Grundman Václav | 1709 | HS | Šachový klub Ústí nad Orlicí |
5 | | Nešpor Jakub | 1692 | HS | TJ Štefanydes Polička |
6 | | Řezníček Dominik | 1666 | HS | 2222 ŠK Polabiny |
7 | | Bureš Martin | 1649 | HS | 2222 ŠK Polabiny |
8 | | Ludvík Tomáš | 1512 | HM | 2222 ŠK Polabiny |
9 | | Tulis Jan | 1487 | HS | TJ Štefanydes Polička |
10 | | Feltl Patrik | 1469 | HS | TJ Štefanydes Polička |
11 | | Holásek Vojtěch | 1443 | HS | Šachový klub Ústí nad Orlicí |
12 | | Pavlíček Lukáš | 1363 | HM | TJ Štefanydes Polička |
13 | | Kupsa Matěj | 1350 | HS | TJ Lanškroun |
14 | | Bouchal Lukáš | 1250 | HS | Sokol Mistrovice |
15 | | Bílek Marek | 1250 | HM | 2222 ŠK Polabiny |
16 | | Dudlová Kateřina | 1250 | DM | Šachový klub Ústí nad Orlicí |
17 | | Formánek Matěj | 1250 | HS | 2222 ŠK Polabiny |
18 | | Holásek Vít | 1250 | HS | Šachový klub Ústí nad Orlicí |
19 | | Ježek Jakub | 1250 | HS | Sokol Mistrovice |
20 | | Jiroušek Jan | 1250 | HM | TJ Lokomotiva Česká Třebová |
21 | | Klabeneš Petr | 1250 | HM | TJ CHS Chotěboř |
22 | | Peřina Josef | 1250 | HS | TJ Štefanydes Polička |
23 | | Pešek Petr | 1250 | HS | TJ Lanškroun |
24 | | Píše Jiří | 1250 | HS | Šachový klub Ústí nad Orlicí |
25 | | Simon Jakub | 1250 | HS | TJ Štefanydes Polička |
26 | | Simon Michal | 1250 | HM | TJ Štefanydes Polička |
27 | | Černý David | 1250 | HS | TJ Hronov |
28 | | Šmajzrová Veronika | 1250 | DS | Šachový klub Ústí nad Orlicí |
29 | | Balcar Vojtěch | 1100 | HS | TJ Sokol Horní Čermná |
30 | | Chládek Josef | 1100 | HM | TJ Lanškroun |
31 | | Csernyanský Denis | 1100 | HM | ŠK Vysoké Mýto |
32 | | Fiala František | 1100 | HS | ŠK DDM Kostelec nad Orlicí |
33 | | Haljuk Jakub | 1100 | HM | ŠK Vysoké Mýto |
34 | | Hendrych Daniel | 1100 | HS | ŠK Vysoké Mýto |
35 | | Holásková Veronika | 1100 | DM | Šachový klub Ústí nad Orlicí |
36 | | Horák Vojtěch | 1100 | HM | TJ Lanškroun |
37 | | Hrůšová Natálie | 1100 | DS | Šachový klub Ústí nad Orlicí |
38 | | Kalousová Julie | 1100 | DM | TJ Lanškroun |
39 | | Kaška Petr | 1100 | HS | TJ Lanškroun |
40 | | Knoll Martin | 1100 | HS | TJ Lanškroun |
41 | | Leksa Roman | 1100 | HM | TJ Lokomotiva Česká Třebová |
42 | | Leksová Soňa | 1100 | DM | TJ Lokomotiva Česká Třebová |
43 | | Lysý Karel | 1100 | HS | 2222 ŠK Polabiny |
44 | | Mann Štěpán | 1100 | HM | TJ Lanškroun |
45 | | Martínek Michal | 1100 | HM | TJ Štefanydes Polička |
46 | | Nikolinko Tomáš | 1100 | HM | TJ Lokomotiva Česká Třebová |
47 | | Novohradský Vojtěch | 1100 | HS | ŠK DDM Kostelec nad Orlicí |
48 | | Plíva Petr | 1100 | HS | 2222 ŠK Polabiny |
49 | | Píše Michal | 1100 | HM | Šachový klub Ústí nad Orlicí |
50 | | Černohous Marek | 1100 | HM | TJ Lanškroun |
51 | | Šolc Petr | 1100 | HS | TJ Lanškroun |
52 | | Balcarová Ingrid | 1000 | DM | TJ Sokol Horní Čermná |
53 | | Baláš Vojtěch | 1000 | HM | Sokol Mistrovice |
54 | | Bohuněk Ondřej | 1000 | HS | ZŠ Chvaletice |
55 | | Břízová Kamila | 1000 | DS | ZŠ Klášterec n. Orl. |
56 | | Břízová Žaneta | 1000 | DM | ZŠ Klášterec n. Orl. |
57 | | Dušek Ondřej | 1000 | HM | Sokol Mistrovice |
58 | | Fiala Filip | 1000 | HM | ŠK DDM Kostelec nad Orlicí |
59 | | Filip Dominik | 1000 | HM | TJ Jablonné nad Orlicí |
60 | | Filip Josef | 1000 | HS | TJ Jablonné nad Orlicí |
61 | | Filip Karel | 1000 | HM | TJ Jablonné nad Orlicí |
62 | | Haas Matouš | 1000 | HM | ZŠ Klášterec n. Orl. |
63 | | Hebr František | 1000 | HM | ZŠ Klášterec n. Orl. |
64 | | Hejkrlíková Vendula | 1000 | DM | ZŠ Klášterec n. Orl. |
65 | | Jedlinský Martin | 1000 | HM | Šachový klub Ústí nad Orlicí |
66 | | Jirásek Matouš | 1000 | HM | TJ Sokol Horní Čermná |
67 | | Křemenák Lukáš | 1000 | HM | ZŠ Zdechovice |
68 | | Křemenáková Lenka | 1000 | DS | ZŠ Chvaletice |
69 | | Křikava Štěpán | 1000 | HM | Šachový klub Ústí nad Orlicí |
70 | | Langrová Ilona | 1000 | DM | TJ Štefanydes Polička |
71 | | Musil Vojtěch | 1000 | HS | ZŠ Chvaletice |
72 | | Málková Barbora | 1000 | DM | TJ Sokol Horní Čermná |
73 | | Mülhanzl Jan | 1000 | HS | TJ Lokomotiva Česká Třebová |
74 | | Nguyen Dang Ngoc | 1000 | HM | TJ Lokomotiva Česká Třebová |
75 | | Rožek Jan | 1000 | HM | ZŠ Třemošnice |
76 | | Rusz Rostislav | 1000 | HS | ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald |
77 | | Rusz Vratislav | 1000 | HS | ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald |
78 | | Sotona Petr | 1000 | HS | TJ Štefanydes Polička |
79 | | Sudík Tomáš | 1000 | HS | TJ Sokol Horní Čermná |
80 | | Tomšová Hana | 1000 | DM | TJ Lokomotiva Česká Třebová |
81 | | Řehák Jan | 1000 | HS | ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald |
82 | | Šejnoha Jan | 1000 | HM | ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald |