Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

23. rocnik turnaje v rapid sachu "Memorial Antonina Drvoty" Krajsky prebor UKSS v rapid sachu 2013 v kategorii muzu,zen, D18, D20, H18 a H20

Poslední aktualizace11.05.2013 17:37:30, Creator/Last Upload: czech republic licence 22

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř.St.č. JménoTypFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
131
Chrz PavelKPCZE2084SK Spartak Usti n.L.6,022,030,5022,0
29
Klement LukasKPCZE2238SK Teplice6,022,029,5024,5
316
Kuznetsov MikhailKPCZE2170SK Spartak Usti n.L.6,021,530,0023,5
42
Balin JanKPCZE2342TJ Tatran ZKZ Podborany5,524,534,5024,5
57
Ralis PetrKPCZE2241TJ Tatran ZKZ Podborany5,523,031,0024,5
620
Friml AntoninKPCZE2123TJ Sokol Litvinov-Lom.5,522,030,5023,5
713
Horak JiriKPCZE2192TJ Slovan Jirkov5,521,030,0023,5
811
FMPaganik PavelKPCZE2223CHESS MOST5,518,025,0020,0
96
Mukashev AssanKAZ2247ŠK Aurora5,025,034,5023,5
103
FMTuma JakubCZE2299SK Holdia DP Praha5,024,033,0022,5
111
WGMKochetkova JuliaSVK2348Beskydska sachova skola o.s.5,023,032,5022,5
1214
Janda ZdenekKPCZE2174SK Decin5,022,031,5022,5
1318
Rubes JanH18CZE2153SK Teplice5,022,030,5022,0
1422
Zahour IvanKPCZE2104SK Teplice5,021,030,5021,5
158
Vetrovsky MichalCZE2241SK Loko Praha5,020,529,0022,0
1612
Hadraba VladimirKPCZE2211SK Teplice5,020,027,5020,0
1710
Haba ZdenekCZE2228SK Gordic Jihlava5,019,528,5019,0
1819
Vykydal FrantisekCZE2138Sachovy klub Lokomotiva Brno, o.s.5,019,026,0019,0
1948
Horak AlesH18CZE1972TJ Sokol Udlice4,522,529,5020,5
2023
Jinova LucieCZE21031. Novoborsky SK4,522,029,5020,0
2132
Kudrlicka LadislavKPCZE2082SK Teplice4,521,029,0018,5
2225
Simecek BohumilCZE2095SK Loko Praha4,520,529,0019,5
235
Bednar MarcelCZE2278SK Holdia DP Praha4,520,028,5019,5
2430
Toman OndrejH18CZE2089TJ Sokol Udlice4,520,027,5019,0
2517
Bores RomanCZE21621. Novoborsky SK4,519,527,5019,0
2633
Mikes JanH18CZE2080SK Spartak Usti n.L.4,519,526,5019,0
2715
Vales VáclacKPCZE2172SK Decin4,519,028,0020,0
2874
Bartos VaclavH18CZE1772SK Teplice4,519,025,0015,0
2954
Kaluzny MatyasH18CZE1952TJ Sokol Udlice4,518,523,0017,0
3041
Kalousek ZdenekCZE1997Sachovy klub Viktoria Zizkov4,518,025,5016,0
3153
Bazantova MarieKP-zCZE1952SK Spartak Usti n.L.4,516,523,5017,5
3256
Klakurka StanislavKPCZE1937SK UNION Louny4,516,024,0016,5
334
FMGregor JiriCZE2288TJ Neratovice4,516,023,0016,0
3440
Vrchotka JosefKPCZE1999SK Teplice4,025,533,5021,0
3534
Volek RadomirKPCZE2076SK UNION Louny4,022,031,0019,0
3626
Stastny PetrKPCZE2095SK Teplice4,021,030,0020,0
3743
Papay MarekH18CZE1988SK Decin4,021,027,0016,5
3836
Grussova HelenaD20CZE2047TJ Klasterec nad Ohri4,020,028,5018,0
3924
Ksana VaclavKPCZE2100CHESS MOST4,019,528,0019,0
4052
Pavlicek PetrCZE1953SK Loko Praha4,019,026,0017,0
4163
Wirkner FrantisekKPCZE1844TJ Klasterec nad Ohri4,019,026,0016,5
4249
Jirasek JiriKPCZE1970TJ Slovan Jirkov4,018,024,5016,0
4358
Ta Van DuyH18CZE1920CHESS MOST4,018,024,0018,5
4446
Hamala MiroslavKPCZE1981CHESS MOST4,017,524,5015,5
4561
Kudela StanislavCZE1851TJ Sokol Praha-Vrsovice4,017,025,0014,0
4651
Tejkal JiriCZE1961SK Loko Praha4,017,024,0015,0
4767
Hanzlik DanielH18CZE1832CHESS MOST4,017,024,0013,0
4838
Goc VlastimilKPCZE2023SK Decin4,016,525,5013,5
4959
Liska JiriCZE19101. Novoborsky SK4,015,521,5016,0
5073
Hanzlik DavidKPCZE1789SK Most4,012,018,5011,0
5139
Vykouk JanH18CZE2017CHESS MOST3,522,029,5017,0
5228
Kamlach MiroslavCZE2090SK Loko Praha3,521,029,0017,5
5327
Slampa JanH18CZE2093TJ Sokol Udlice3,521,028,5018,0
5421
Makevich PavelBLR2119SK Spartak Usti n.L.3,520,028,5016,5
5560
Cerny JakubKPCZE1886SK Decin3,520,028,5014,5
5642
Chmelik JiriKPCZE1996TJ Sokol Litvinov-Lom.3,520,028,0016,0
5775
Krehla MilanKPCZE1757SK Teplice3,519,526,5014,5
5847
Valenta PetrKPCZE1975CHESS MOST3,518,527,0015,0
5944
Stehlik JiriCZE1986Sokol Kolin3,518,525,5015,0
6065
Babicka MichalH18CZE1839SK Decin3,518,525,5012,5
6180
Zmeskal StanislavKPCZE1724TJ Slovan Jirkov3,518,022,5013,5
6272
Kaluzny JiriKPCZE1792TJ Sokol Udlice3,517,525,5011,5
6335
Malec JanCZE2055TJ Uranove doly Hamr3,517,024,5014,5
6491
Hanzlik TomasH18CZE1640CHESS MOST3,517,023,5011,5
6550
Sargsjan KarenARM1963ŠK Aurora3,515,521,0014,0
66119
Bobek DanielH18CZE1704SK Teplice3,515,020,0011,5
6781
Krutsky MartinH18CZE1712SK Teplice3,514,021,0010,0
6893
Hendrych RadekKPCZE1591SK Decin3,514,020,0010,5
6937
Popper TomasCZE2043SK ERA Postovni sporitelna3,020,027,5016,0
7029
Riha JaroslavH18CZE2090SK Spartak Usti n.L.3,019,527,0016,0
7185
Saffova MichaelaD20CZE1691TJ Sokol Litvinov-Lom.3,019,026,0012,5
7279
Kufel st. PavolKPCZE1725SK Teplice3,018,025,0012,5
7370
Posva JaroslavKPCZE1803ASK Lovosice3,017,526,0011,0
7462
Bauer PavelKPCZE1850DDM Osek3,017,025,0011,5
7545
Koper StefanCZE1982SK Kostelec n.Cern.lesy3,017,023,5013,5
76104
Zeman FilipH18CZE1304SK Teplice3,017,023,5012,0
7755
Papay JindrichKPCZE1947SK Decin3,016,523,5014,0
7857
Majerik VladimirKPCZE1937SK UNION Louny3,016,522,0014,0
7969
Knize VaclavKPCZE1823SK Spartak Usti n.L.3,016,023,0012,0
8071
Hladik VladimirKPCZE1797TJ Sokol Udlice3,016,022,5012,0
81103
Zahradnik AlesH18CZE1370Sachy Povrly3,015,522,5010,5
8286
Maly JiriKPCZE1670SK Teplice3,015,021,0010,5
8364
Burgermeister MichalKPCZE1843Sachy Povrly3,015,020,5010,0
8483
Straslipka JiriKPCZE1696SK Bystransti jezdci Bystrany3,014,519,509,5
8590
Krejci JosefKPCZE1642ASK Lovosice3,014,021,509,0
86115
Moravek ZdenekCZE1000neregistrovany3,013,018,508,0
8797
Dousa VaclavKPCZE1454SK UNION Louny3,012,017,008,0
88101
Durdisova MichaelaD18CZE1401Klub sachistu Steti3,011,516,007,0
8984
Vnoucek PavelCZE1692SK Teplice2,518,526,0013,0
9068
Davidek BohuslavCZE1829SK Loko Praha2,518,026,5010,0
9166
Novotny TomasKPCZE1833SK Decin2,517,525,0011,0
9294
Novak PetrKPCZE1590SK UNION Louny2,517,023,008,5
9378
Mriso MilosKPCZE1738CHESS MOST2,516,523,5011,0
9487
Kubik MiroslavKPCZE1669CHESS MOST2,516,521,5011,5
9588
Vyskocil ZdenekKPCZE1665TJ Klasterec nad Ohri2,516,021,5010,0
9676
Gruss PetrKPCZE1753TJ Klasterec nad Ohri2,515,521,0011,5
9777
Purkyt JaroslavKPCZE1751SK Decin2,515,021,0010,0
98114
Lizon AndrejCZE10001.ZS Lovosice2,514,520,009,0
99106
Belik JanH18CZE1250SK Slavoj Litomerice, o.s.2,513,519,008,5
10089
Hellinger JanKPCZE1661SK Slavie Decin2,510,015,507,5
10182
Divis JiriKPCZE1702SK Decin2,017,024,509,0
102110
Kopacek LukasH18CZE1100CHESS MOST2,016,522,508,0
10392
Mascak MilanKPCZE1606SK Teplice2,016,521,008,0
104105
Piskac MarekH18CZE1260SK Teplice2,016,021,006,0
10598
Sivak RostislavKPCZE1453CHESS MOST2,014,519,508,0
106112
Wolf PetrH18CZE1100SK Spartak Usti n.L.2,013,519,005,0
107111
Wolf OndrejH18CZE1100SK Spartak Usti n.L.2,012,016,003,0
10896
Polansky Adam LubosH18CZE1518CHESS MOST2,012,015,005,0
109117
Tomasek MatejCZE10001.ZS Lovosice2,011,016,004,0
11099
Macikova KamilaKP-zCZE1448SK Decin2,09,514,504,0
111100
Mrisova EliskaD18CZE1446CHESS MOST1,517,523,507,0
112107
Kufel ml. PavolH18CZE1250SK Teplice1,514,020,005,0
113109
Hung DoH18CZE1100SK Spartak Usti n.L.1,512,518,005,5
114108
Smid PavelH18CZE1250SK Spartak Usti n.L.1,512,516,502,0
115102
Durdisova MonikaKP-zCZE1394Klub sachistu Steti1,014,018,004,0
116116
Poveda MichaelH18CZE1000SK Decin1,013,518,505,0
117118
Turek MichalH18CZE1000Klub sachistu Steti1,013,019,006,0
11895
Obrsal JosefKPCZE1523SK Teplice1,03,57,506,0
119113
Jakubjanski TomasH18CZE1000Klub sachistu Steti0,011,016,500,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (without two results=middle Tie-Breaks)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (all Results)
Pomocné hodnocení3: Fide Tie-Break