Увага: щоб знизити навантаження серверу від сканування усіх посилань (а їх більше 100 000) такими пошуковими системами як Google, Yahoo та іншими, усі посилання старіше двох тижнів сховані та відображаються після натискання на наступну кнопку:
Показати додаткову інформацію
26-28.04.2024, ЧЕМПІОНАТ м. КИЄВА серед ЮНАКІВ до 8 РОКІВ (2016 р.н. і молодші) ТРЦ ДРІМ, ШАХОВА ШКОЛАОстаннє оновлення28.04.2024 13:52:36, Автор /Останнє завантаження: KYIV CHESS SCHOOL
Стартовий список
Ном. | | | Ім'я | ФЕД. | Рейт. | Гр | Клуб/Місто |
1 | | | Качан Амір, 2 | UKR | 1800 | U8 | Дебют, Ставрояні/ Алоіс Руіс |
2 | | | Пилипенко Лук'ян, 2 | UKR | 1800 | U8 | Ритенко В. |
3 | | | Вітюк Тимофій, 3 | UKR | 1700 | U8 | Шаховий Центр |
4 | | | Водолазський Стівен, 3 | UKR | 1700 | U7 | Шахова Школа, Приходько О. |
5 | | | Ковида Тимофій, 3 | UKR | 1700 | U8 | Шахова Школа, Семенов Д. |
6 | | | Кривоніс Андрій, 3 | UKR | 1700 | U6 | Шахова Школа, Петренчук Л. |
7 | | | Макаричев Марк, 3 | UKR | 1700 | U7 | Дебют, Самойленко І. |
8 | | | Підперигора Дмитро, 3 | UKR | 1700 | U8 | Світогляд, Міхрін Д, Герасимчук С. |
9 | | | Савлук Савелій, 3 | UKR | 1700 | U7 | Світогляд, Герасимчук С. |
10 | | | Самарін Олександр, 3 | UKR | 1700 | U7 | Київський Каштанчик, Гоменюк І. |
11 | | | Антіпов Андрій, 4 | UKR | 1600 | U8 | Товариш, Рахмангулова Ю. |
12 | | | Владимирець Матвій, 4 | UKR | 1600 | U8 | Ентузіаст, Швед Т. |
13 | | | Гелюх Юхим, 4 | UKR | 1600 | U8 | Світогляд, Жестєрьов А. |
14 | | | Герасімов Михайло, 4 | UKR | 1600 | U7 | ДЮСШ #3, Березін В. |
15 | | | Голубій Марко, 4 | UKR | 1600 | U7 | КПДЮ, Левенко П. |
16 | | | Доновський Тимофій, 4 | UKR | 1600 | U8 | ДЮСШ №3, Березін В. |
17 | | | Драпей Ярослав, 4 | UKR | 1600 | U8 | Клуб Вікторія, Шепелев І. |
18 | | | Кізлик Тимофій, 4 | UKR | 1600 | U7 | Котигорошки |
19 | | | Ковтун Захар, 4 | UKR | 1600 | U8 | ДЮСШ №3, Березін В. |
20 | | | Кудлай Микита, 4 | UKR | 1600 | U8 | ДЮСШ №3, Бабій О. |
21 | | | Ліпський Артем, 4 | UKR | 1600 | U8 | ДЮСШ №3, Бабій О. |
22 | | | Матвійчук Ілля, 4 | UKR | 1600 | U6 | Авангард, Левенко В. |
23 | | | Плахотнюк Дмитро, 4 | UKR | 1600 | U8 | Перша ластівка, Павлов С. |
24 | | | Родзай Владислав, 4 | UKR | 1600 | U8 | ДЮСШ №3, Бабій О. |
25 | | | Савчук Максим, 4 | UKR | 1600 | U8 | Товариш, Рахмангулова Ю. |
26 | | | Саранченко Марко, 4 | UKR | 1600 | U8 | Авангард, Шепелев І. |
27 | | | Кукса Давід, бр | UKR | 1500 | U8 | Виноградар, Корницький А. |
28 | | | Міхєєв Тихон, бр | UKR | 1500 | U8 | КПДЮ, Рудченко О. |
|
|
|
|