Logged on: Gast
Servertime 04.05.2024 12:19:57
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Anasayfa
Turnuva Veritabanı
AUT Şampiyonası
Fotoğraflar
SSS
Online Kayıt
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Not: Tüm linklerin (günlük 100.000 site ve üzeri) Google, Yahoo and Co gibi arama motorları tarafından günlük taranarak sunucu yükünün azaltılması için aşağıdaki düğme tıklandıktan sonra 2 haftadan (bitiş tarihi) daha eski turnuvalar için tüm bağlantılar gösterilir:
Turnuva detaylarını göster
Aeroflot rapid swiss
Son güncelleme13.02.2013 18:27:42, Oluşturan/Son Yükleme: Makhnev Vladimir (Russia, Kimry)
Sporcu Ara
Arama
Başlangıç Sıralaması
No.
İsim
FED
Rtg
1
GM
Kamsky Gata
USA
2760
2
GM
Fressinet Laurent
FRA
2750
3
GM
Korobov Anton
UKR
2733
4
GM
Jobava Baadur
GEO
2714
5
GM
Kasimdzhanov Rustam
UZB
2709
6
GM
Potkin Vladimir
RUS
2697
7
GM
Motylev Alexander
RUS
2694
8
GM
Le Quang Liem
VIE
2686
9
GM
Khismatullin Denis
RUS
2685
10
GM
Eljanov Pavel
UKR
2678
11
GM
Sasikiran Krishnan
IND
2677
12
GM
Riazantsev Alexander
RUS
2674
13
GM
Efimenko Zahar
UKR
2670
14
GM
Tkachiev Vladislav
FRA
2663
15
GM
Zvjaginsev Vadim
RUS
2662
16
GM
Petrosian Tigran L.
ARM
2657
17
GM
Smirin Ilia
ISR
2654
18
GM
Mamedov Rauf
AZE
2651
19
GM
Iturrizaga Eduardo
VEN
2646
20
GM
Belov Vladimir
RUS
2641
21
GM
Kokarev Dmitry
RUS
2637
22
GM
Kovalenko Igor
UKR
2635
23
GM
Popov Ivan
RUS
2634
24
GM
Tukhaev Adam
UKR
2634
25
GM
Sjugirov Sanan
RUS
2633
26
GM
Timofeev Artyom
RUS
2631
27
GM
Shimanov Aleksandr
RUS
2630
28
GM
Inarkiev Ernesto
RUS
2628
29
GM
Ganguly Surya Shekhar
IND
2626
30
GM
Kobalia Mikhail
RUS
2625
31
GM
Guseinov Gadir
AZE
2623
32
GM
Savchenko Boris
RUS
2622
33
GM
Smirnov Pavel
RUS
2619
34
GM
Lagno Kateryna
UKR
2616
35
GM
Gupta Abhijeet
IND
2612
36
GM
Svetushkin Dmitry
MDA
2612
37
GM
Ponkratov Pavel
RUS
2608
38
GM
Nyzhnyk Illya
UKR
2605
39
GM
Kravtsiv Martyn
UKR
2597
40
GM
Durarbayli Vasif
AZE
2594
41
GM
Rakhmanov Aleksandr
RUS
2592
42
GM
Frolyanov Dmitry
RUS
2591
43
GM
Chadaev Nikolai
RUS
2590
44
GM
Kazhgaleyev Murtas
KAZ
2586
45
GM
Maletin Pavel
RUS
2585
46
GM
Evdokimov Alexander A.
RUS
2584
47
GM
Aleksandrov Aleksej
BLR
2583
48
GM
Volkov Sergey
RUS
2582
49
GM
Dubov Daniil
RUS
2578
50
GM
Papin Vasily
RUS
2577
51
GM
Andriasian Zaven
ARM
2569
52
GM
Ipatov Alexander
TUR
2569
53
GM
Oleksienko Mikhailo
UKR
2568
54
GM
Vorobiov Evgeny E.
RUS
2568
55
GM
Bryzgalin Kirill
RUS
2566
56
GM
Tregubov Pavel V.
RUS
2564
57
GM
Lintchevski Daniil
RUS
2563
58
GM
Yakovich Yuri
RUS
2561
59
GM
Ibragimov Ildar
USA
2555
60
GM
Bukavshin Ivan
RUS
2551
61
GM
Smagin Sergey
RUS
2551
62
IM
Goganov Aleksey
RUS
2550
63
GM
Deviatkin Andrei
RUS
2549
64
GM
Khusnutdinov Rustam
KAZ
2549
65
GM
Levin Evgeny A.
RUS
2548
66
GM
Vaisser Anatoly
FRA
2548
67
GM
Yilmaz Mustafa
TUR
2547
68
GM
Gabrielian Artur
RUS
2546
69
GM
Dlugy Maxim
USA
2543
70
GM
Shomoev Anton
RUS
2543
71
GM
Ovetchkin Roman
RUS
2539
72
IM
Kovalev Vladislav
BLR
2533
73
GM
Danielian Oganes
ARM
2530
74
GM
Kotanjian Tigran
ARM
2526
75
GM
Pridorozhni Aleksei
RUS
2523
76
IM
Antipov Mikhail Al.
RUS
2523
77
GM
Gabuzyan Hovhannes
ARM
2517
78
IM
Gorovets Andrey
BLR
2516
79
GM
Stupak Kirill
BLR
2512
80
GM
Novikov Maxim
RUS
2511
81
GM
Domogaev Sergey
RUS
2510
82
GM
Kosintseva Tatiana
RUS
2509
83
GM
Harika Dronavalli
IND
2507
84
IM
Reshetnikov Alexey
RUS
2499
85
GM
Rychagov Andrey
RUS
2498
86
GM
Naumkin Igor
RUS
2495
87
FM
Gordievsky Dmitry
RUS
2494
88
IM
Kalegin Evgenij
RUS
2493
89
IM
Potapov Pavel
RUS
2492
90
GM
Zlochevskij Alexander
ITA
2489
91
IM
Mozharov Mikhail
RUS
2488
92
IM
Galliamova Alisa
RUS
2485
93
FM
Grishchenko Sergey
RUS
2485
94
GM
Zagrebelny Sergey
UZB
2484
95
GM
Krylov Mikhail
RUS
2478
96
IM
Badmatsyrenov Oleg
RUS
2472
97
GM
Kabanov Nikolai
RUS
2470
98
GM
Yandemirov Valeri
RUS
2470
99
GM
Kunin Vitaly
GER
2468
100
IM
Pavlov Sergey
UKR
2467
101
IM
Ulko Jaroslav
RUS
2466
102
GM
Glek Igor
GER
2463
103
IM
Sharafiev Azat
RUS
2461
104
FM
Seliverstov Vladimir
RUS
2459
105
IM
Oparin Grigoriy
RUS
2455
106
IM
Eraschenkov Denis
RUS
2451
107
GM
Gavrilov Alexei
RUS
2450
108
GM
Kharlov Andrei
RUS
2448
109
IM
Dragomarezkij Evgeni
RUS
2447
110
IM
Tarlev Konstantin
UKR
2442
111
IM
Battaglini Gabriel
FRA
2440
112
GM
Khruschiov Alexey
MDA
2439
113
FM
Tilicheev Viacheslav
RUS
2436
114
GM
Krapivin Alexander
RUS
2435
115
IM
Shvedchikov Anatoli I.
RUS
2434
116
GM
Vorotnikov Vladislav V
RUS
2433
117
FM
Tsydypov Zhamsaran
RUS
2433
118
IM
Airapetian Gor
RUS
2432
119
IM
Skripchenko Almira
FRA
2432
120
IM
Mesropov Konstantin
RUS
2429
121
GM
Zhukova Natalia
UKR
2428
122
FM
Aghasaryan Robert
ARM
2425
123
Yaksin Oleg
RUS
2416
124
WGM
Kashlinskaya Alina
RUS
2410
125
IM
Meshkov Yuri A.
RUS
2391
126
FM
Rozhko Dmitry
RUS
2390
127
WGM
Girya Olga
RUS
2389
128
IM
Zaitsev Alexander
RUS
2386
129
WGM
Charochkina Daria
RUS
2384
130
GM
Kalugin Sergey G.
RUS
2377
131
IM
Firat Burak
TUR
2375
132
IM
Abdulov Orkhan
AZE
2371
133
Gevorgyan David
ARM
2369
134
FM
Pasiev Rakhim
RUS
2368
135
IM
Ageichenko Genadi A
RUS
2367
136
IM
Vasilevich Irina
RUS
2367
137
FM
Kostin Konstantin
RUS
2367
138
FM
Pustovoitova Daria
RUS
2361
139
IM
Gorbatov Alexej
RUS
2360
140
FM
Vlassow Valentin
RUS
2356
141
Vavulin Maksim
RUS
2356
142
IM
Gagarin Vasilij
RUS
2349
143
FM
Apryshko Gleb
RUS
2335
144
Prokopchuk Yury
RUS
2332
145
FM
Palachev Petr
RUS
2326
146
FM
Tologontegin Semetey
KGZ
2326
147
Dobrovolsky Konstantin
RUS
2326
148
IM
Reprintsev Alexander
UKR
2319
149
GM
Vul Arkadi Eremeevich
RUS
2310
150
FM
Pisakov Ilia
RUS
2310
151
IM
Bajarani Ilgar
AZE
2302
152
Anokhin Vladimir
RUS
2298
153
IM
Savina Anastasia
RUS
2290
154
FM
Ganzhurov Roman
RUS
2290
155
Mikhailov Dmitry
RUS
2290
156
Golubov Saveliy
RUS
2284
157
FM
Minko Vladimir
RUS
2281
158
FM
Volkov Sergei
RUS
2275
159
Kozionov Kirill
RUS
2266
160
Dusenov Ruslan
RUS
2263
161
IM
Rjabzev Konstantin
RUS
2254
162
Oganisjn Roman
RUS
2254
163
FM
Velikanov Igor
RUS
2253
164
Paravyan David
RUS
2253
165
Tsarev Valery
RUS
2251
166
Gilev Sergey
RUS
2248
167
WGM
Shaydullina Sandugach
RUS
2246
168
Shuvalov Evgenij
RUS
2246
169
Churikov Kirill
RUS
2243
170
Bronnikov Konstantin
RUS
2241
171
Kapov Albert
RUS
2240
172
Ustinov Alexey
RUS
2214
173
Trikin Ilia
RUS
2213
174
Gharagyozian Artur
ARM
2210
175
Sukhareva Evgeniya
RUS
2205
176
Mitlashevsky Oleg
RUS
2203
177
Nazaretyan Tigran
RUS
2198
178
Vdovin Vadim
RUS
2197
179
IM
Archangelsky Mikhail
RUS
2196
180
WFM
Bivol Alina
RUS
2193
181
Kovtunenko Alexandr
RUS
2191
182
WIM
Gavasheli Ana
GEO
2186
183
Vasilyev Vasily
RUS
2184
184
Zavialov Vladimir
RUS
2184
185
WFM
Rjanova Valery
RUS
2183
186
Bitman Alexander R
RUS
2178
187
FM
Startsev Vladimir
RUS
2170
188
Lukashov Evgeny
RUS
2169
189
FM
Kurdakov Yuri
RUS
2159
190
Kukhmazov Arsen
RUS
2159
191
FM
Bakin Alexander
RUS
2155
192
Pasalic Harun
BIH
2155
193
Kuzmin Mikhail
RUS
2154
194
Rettore Ludwig
ITA
2141
195
Romanov Stanislav
RUS
2139
196
Popelyshev Igor V.
RUS
2138
197
Dogodkina Julia
RUS
2136
198
Lebedev Mikhail S.
RUS
2134
199
Bykova Anastasia
RUS
2130
200
Drachev Oleg
RUS
2129
201
Sakhvadze Georgy
RUS
2093
202
Kuzmichev Alexandr
RUS
2090
203
Gurevich Alexander Y.
RUS
2074
204
Tugarin Anton
RUS
2069
205
Ivenin Vladimir
RUS
2050
206
Ofitserian Boris
RUS
2048
207
Vinogradov Anatoly
RUS
2046
208
Basiev V P
RUS
2030
209
Slesarev I.
RUS
2026
210
Piskov Vladimir
RUS
2014
211
Maslov Ivan
RUS
2013
212
Polyantsev Radzh
RUS
2012
213
Tsukanov Boris
KAZ
2010
214
Hallay Axel
FRA
1983
215
WFM
Sazonova Anastasia
RUS
1977
216
Dunaev Oleg
RUS
1972
217
Baskakov Nikolay
RUS
1966
218
Savchenko Andrey
RUS
1965
219
Agbabishvili Lali
CAN
1958
220
Mukhitdinov Akmalkhon
RUS
1954
221
Litvinov Maxim
RUS
1947
222
Taalaibekov Tagir
KGZ
1946
223
Smirnov Timofey
RUS
1930
224
Tagirov Kajum K
RUS
1917
225
Pechonkin Oleg
UKR
1913
226
Lomasov Semen
RUS
1905
227
Konaplev Anton
RUS
1896
228
Radkov Bazhen D.
RUS
1896
229
Egorov Vladimir
RUS
1893
230
Gurvich Vitaly
RUS
1879
231
Isakjanov Kelsinbek
KGZ
1876
232
Kobozeva Viktoria
RUS
1868
233
German Nikita
RUS
1857
234
WFM
Obolentseva Alexandra
RUS
1854
235
WCM
Egorova Ayyyna
RUS
1849
236
Absoliamov Javday
RUS
1836
237
Potemkin Evgeny
RUS
1827
238
Kharitonov Ivan
RUS
1821
239
Bystritskiy Daniil
RUS
1813
240
Dzhavathanov Magomed
RUS
1791
241
Matafonova Yulia
RUS
1776
242
Lyubokhiner Leonid M.
RUS
1761
243
Vasilieva Aisena
RUS
1721
244
Khmelev Mikhail
RUS
1681
245
Kashpur Mark
RUS
1675
246
Chistyakova Daria
RUS
1651
247
Starshov Lev
RUS
1593
248
Nogaev Gennadiy
RUS
1557
249
Bukanov Yury
RUS
0
250
Bykov Oleg
RUS
0
251
Galkin Alexandr A.
RUS
0
252
Gorelov Kirill
RUS
0
253
Khelemendik Roman
RUS
0
254
Khelemendik Viktor
RUS
0
255
Leonov Viacheslav
RUS
0
256
Rajapaksa Miyuni Kavinya
SRI
0
257
Zotin Alexander
RUS
0
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Yasal yükümlülükler / Kullanım şartları