RONDA 2 EMPARELLAMENTS definitius
04/05/2024 Cambrils
11/05/2024 Montblanc 18/05/2024 Amposta 25/05/2024 L’Hospitalet de l’Infant 01/06/2024 Vila-Rodona 08/06/2024 Gandesa 15/06/2024 SalouXXXVIII Obert de Tarragona - Memorial Calbet 2024 Grup B Elo català entre 1751 i 1999Darrera actualització03.05.2024 20:06:07, Creador/Darrera càrrega: Josep A. Mateu Valentines
Selecció del torneig | Grup A, Grup B, Grup C |
Enllaços | Pàgina web de l'organitzador, Link tournament to the tournament calendar |
Selecciona paràmetres | Mostra els detalls del torneig |
Vista d'un equip | CAT, CUB, ESP, VEN |
Llistes | Rànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors, Estadístiques de la Federació, partides i títols, Alphabetical list all groups, Taula d'horaris |
| Taula creuada de classificació després de la 1 ronda, Taula creuada pel rànquing inicial |
Aparellaments per taulers | Rd.1, Rd.2/8 , Sense emparellar |
Classificació després de | Rd.1 |
Excel i impressió | Exporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF, QR-Codes |
Aparellaments/Resultats1. Ronda El 2024/04/27 A les 16:30
T. | Núm. | | Nom | Club/Ciutat | Pts. | Resultat | Pts. | | Nom | Club/Ciutat | Núm. |
1 | 2 | | Torrens Gonzalez, Daniel | Tarragona C.E. | 0 | 1 - 0 | 0 | | Karpukhin, Andrei | Salauris Club D'escacs | 30 |
2 | 31 | | Saladie Prats, Salvador | Hospitalet De L'infant C.E. | 0 | 0 - 1 | 0 | | Torin Alvarez, Anzony Jose | Hospitalet De L'infant C.E. | 3 |
3 | 4 | | Guasch Murtra, Josep Maria | Espluga De Francolí, Club Esca | 0 | 1 - 0 | 0 | | Sendra Mazuela, Oscar | Constanti, C.E. | 32 |
4 | 33 | | Aymat Satue, Joan | Vila-Rodona C.E. | 0 | 0 - 1 | 0 | | Samarra Carazo, Ernest | Cerap Riudoms | 6 |
5 | 7 | | Sanges Montfort, Joan | Vila-Seca C.E. | 0 | 1 - 0 | 0 | | Mercade Dolcet, Juan Maria | Vila-Rodona C.E. | 34 |
6 | 35 | | Ferrer Birbe, Aleix | Vila-Rodona C.E. | 0 | 0 - 1 | 0 | | Rodriguez Blazquez, Marcelo | Lira Vendrellenca | 8 |
7 | 9 | | Garustovich Ramirez, Nicolas | Vila-Rodona C.E. | 0 | 0 - 1 | 0 | | Trullols Vizcarra, Arnau | Espluga De Francolí, Club Esca | 36 |
8 | 37 | | Bondia Sedo, Daniel | Escacs Ateneu Duesaig‹es | 0 | 0 - 1 | 0 | | Calero Aguilar, Eufrasio | Cambrils, Unio Escacs | 10 |
9 | 11 | | Girona Masdeu, Joan | La Selva Del Camp, C.E. | 0 | 1 - 0 | 0 | | Pons Sancho, Abel | Amposta C.E. | 38 |
10 | 39 | | Acena Morey, Tomas | Valls C.E. | 0 | 1 - 0 | 0 | | Colome Lluch, Alvaro | Peo Vuit, C.E. | 13 |
11 | 14 | | Brio Monge, Xavier | Gandesana C.E. | 0 | 1 - 0 | 0 | | Lorenzo Carrasco, Josep | Peo Vuit, C.E. | 40 |
12 | 41 | | Navarro Fornos, Pere Josep | Montblanc C.E. | 0 | 0 - 1 | 0 | | Cabrero Font, David | Cambrils, Unio Escacs | 16 |
13 | 17 | | Beltran Reverter, Josep M. | Club D'escacs La Rapita | 0 | 0 - 1 | 0 | | Rovira Abajas, Pol | Lira Vendrellenca | 42 |
14 | 43 | | Fargas Oriol, Jordi | Cambrils, Unio Escacs | 0 | 0 - 1 | 0 | | Novales Montero, Enric | Vila-Rodona C.E. | 18 |
15 | 19 | | Costa Berengue, Joan | Cambrils, Unio Escacs | 0 | ½ - ½ | 0 | | Bondia Borras, Josep M | Escacs Ateneu Duesaig‹es | 44 |
16 | 45 | | Busquets Galofre, Joan | Vila-Rodona C.E. | 0 | 0 - 1 | 0 | | Casals Arnal, Oscar | Flix C.E. | 20 |
17 | 21 | | Marti Palomero, Sergi | Lira Vendrellenca | 0 | 1 - 0 | 0 | | Calero Ganso, Ruben | Cambrils, Unio Escacs | 46 |
18 | 47 | | Sero Angles, Nil | Tarragona C.E. | 0 | 0 - 1 | 0 | | Saldana Portella, Eric | Salauris Club D'escacs | 22 |
19 | 24 | | De La Torre Regadera, Pol | Tarragona C.E. | 0 | 1 - 0 | 0 | | Buj Fuertes, Lucas | Cambrils, Unio Escacs | 49 |
20 | 50 | | Ortega Campallo, David | Salauris Club D'escacs | 0 | 1 - 0 | 0 | | Diaz Gonzalez, Frank Abel | Lira Vendrellenca | 25 |
21 | 26 | | Ferrer Dalmau, Josep A. | Vila-Rodona C.E. | 0 | 0 - 1 | 0 | | Clerc, Oceane | Amposta C.E. | 51 |
22 | 52 | | Muniz Lloris, Hugo | Cambrils, Unio Escacs | 0 | 1 - 0 | 0 | | Marcas Vila, Luis | Cambrils, Unio Escacs | 27 |
23 | 28 | | Miguelena Chamorro, Javier Alejandro | Reus Escacs C.E. | 0 | ½ - ½ | 0 | | Aubeso Albiol, Albert | Reus Escacs C.E. | 53 |
24 | 54 | | Perez Hernandez, Rafael | Reus Escacs C.E. | 0 | 1 - 0 | 0 | | Pons Sancho, Roc | Amposta C.E. | 29 |
25 | 55 | | Estrada Andreeva, Maxim | Gandesana C.E. | 0 | 1 | | | bye | |
26 | 1 | | Garcia Navarro, Jose Jesus | Salauris Club D'escacs | 0 | 0 | | | Sense emparellar | |
27 | 5 | | Aloy Lopez, Xavier | Peo Vuit, C.E. | 0 | 0 | | | Sense emparellar | |
28 | 12 | | Roig Serra, Joan | Reus Deportiu | 0 | 0 | | | Sense emparellar | |
29 | 15 | | Zoubir, Abdeslam | Tarragona C.E. | 0 | 0 | | | Sense emparellar | |
30 | 23 | | Pino Munoz, Francisca | Constanti, C.E. | 0 | 0 | | | Sense emparellar | |
31 | 48 | | Fontanet Tomas, Unai | Amposta C.E. | 0 | 0 | | | Sense emparellar | |
|
|
|
|