"Урин Хавар - 2024" өсвөрийн шатарчдын тэмцээн 10 хүртэлх насны ангилалDie Seite wurde zuletzt aktualisiert am 31.03.2024 10:46:30, Ersteller/Letzter Upload: Mongolian Chess Federation
Startrangliste
Nr. | | Name | FideID | Land | Elo | Verein/Ort |
1 | | Энхнасан, Доржнямбуу | | MGL | 1247 | Говь-Алтай аймаг |
2 | | Итгэлтөгс, Буянтогтох | | MGL | 1160 | Хан-Алтай клуб |
3 | | Нурали, Алибек | | MGL | 0 | Монгени сургууль |
4 | | Галхүү, Аюурбуян | | MGL | 0 | Хос Мастер шатрын академи |
5 | | Лундаа, Бямбадорж | | MGL | 0 | Оюуны Оньс сургууль |
6 | | Бадрал, Батжаргал | | MGL | 0 | Стейниц МША |
7 | | Мөнх-Оргил, Баярсайхан | | MGL | 0 | Манлайлал клуб |
8 | | Энэрлэн, Ганбат | | MGL | 0 | Хос Мастер шатрын академи |
9 | | Тэлмүүн, Гансүх | | MGL | 0 | Шинэ Эхлэл Бодь клуб |
10 | | Тэнүүн, Гантулга | | MGL | 0 | Гэгээнхүслэн сургууль |
11 | | Ивээлхүслэн, Ганчулуун | | MGL | 0 | Стейниц МША |
12 | | Билгүүн, Гэрэлчулуун | | MGL | 0 | Оюунлаг сургууль |
13 | | Чинбаяр, Даахансүрэн | | MGL | 0 | БГД |
14 | | Мөнх-Алдар, Дамдинрагчаа | | MGL | 0 | Нар клуб |
15 | | Динислэм, Жанабек | | MGL | 0 | Баян-Өлгий аймаг |
16 | | Эхбилэг, Золжаргал | | MGL | 0 | Оюунлаг сургууль |
17 | | Ананд, Лхагвадорж | | MGL | 0 | Төгс Нүүдэл клуб |
18 | | Батхолбоо, Лхагвачулуун | | MGL | 0 | "Монгол-Орос" сургууль |
19 | | Мөнхсүлд, Манлайбаяр | | MGL | 0 | Ласкер клуб |
20 | | Билгүүн, Мөнхбат | | MGL | 0 | Төгс Нүүдэл клуб |
21 | | Хангал, Мөнхбат | | MGL | 0 | Их Мастер клуб |
22 | | Өнөмөнх, Мөнхбаяр | | MGL | 0 | Төгс Нүүдэл клуб |
23 | | Өсөхбаяр, Мөнхбаяр | | MGL | 0 | Баянхонгор |
24 | | Оргилуун, Мөнхдөл | | MGL | 0 | Дорнод аймаг |
25 | | Ананд, Мөнхжаргал | | MGL | 0 | Ласкер клуб |
26 | | Тэнгэртэй, Мөнх-Орчлон | | MGL | 0 | Elite Brain |
27 | | Эрдэнэбаяр, Нямдалай | | MGL | 0 | Төгс Нүүдэл клуб |
28 | | Гүнтэлмэн, Нямсүрэн | | MGL | 0 | Хос Мастер шатрын академи |
29 | | Тэнгис, Одбаяр | | MGL | 0 | 13-р сургууль |
30 | | Аз-Урь, Одгэрэл | | MGL | 0 | Амжилт сургууль |
31 | | Маргад, Отгонбаяр | | MGL | 0 | Төгс Нүүдэл клуб |
32 | | Оюунболд, Отгонболд | | MGL | 0 | Орхон аймаг |
33 | | Баярбаясгалан, Очбадрах | | MGL | 0 | Хожлын нүүдэл клуб |
34 | | Түшиг, Очирхүү | | MGL | 0 | Төгс нүүдэл клуб |
35 | | Цолмон, Санжаа | | MGL | 0 | Завхан аймаг |
36 | | Аригбөх, Соёмбо | | MGL | 0 | Хан-Алтай клуб |
37 | | Ган-Эрдэнэ, Сугаржав | | MGL | 0 | Хос Морь клуб |
38 | | Сүх-Очир, Сүхбаатар | | MGL | 0 | Говь-Алтай аймаг |
39 | | Мөнхбаяр, Төмөрзагар | | MGL | 0 | Цагаан Бэрс клуб |
40 | | Сондор, Тэмүүлэн | | MGL | 0 | |
41 | | Чинхүслэн, Уртнасан | | MGL | 0 | Монтрола сургууль |
42 | | Есүй, Ууганбаатар | | MGL | 0 | Оюуны Оньс сургууль |
43 | | Одбаяр, Үүрийнцолмон | | MGL | 0 | Завхан аймаг |
44 | | Хангай-Гарьд, Баярбаатар | | MGL | 0 | Төгс нүүдэл клуб |
45 | | Билэгт, Чингүүнжав | | MGL | 0 | Хожлын Нүүдэл клуб |
46 | | Ирмүүн-Оргил, Энхбат | | MGL | 0 | Хожлын Нүүдэл клуб |
47 | | Ууганбадрал, Энхбаясгалан | | MGL | 0 | Оюуны Оньс сургууль |
48 | | Агама, Энхмандах | | MGL | 0 | Шинэ Монгол сургууль |
49 | | Бат-Ирээдүй, Энхмөнх | | MGL | 0 | Хос Мастер шатрын академи |
50 | | Өнөтүшиг, Энхтөр | | MGL | 0 | Хос Мастер шатрын академи |
51 | | Маралгоо, Эрдэнэбаяр | | MGL | 0 | Хараагийн Бэрс клуб |
52 | | Мөнхдөлгөөн, Эрдэнэбаяр | | MGL | 0 | Оюуны Ундраа сургууль |
53 | | Эрдэнэхүү, Эрдэнэтод | | MGL | 0 | Босоо Ноён клуб |
|
|
|
|