4.A liga ŠZŽ Centar 2024 Darrera actualització28.04.2024 22:51:17, Creador/Darrera càrrega: Damir Obad
Selecció del torneig | 2. liga, 3. A liga, 3. B liga, 3. C liga, 4. A liga, 4. B liga, 4. C liga, 4. D liga, 5. liga, 1. kadetska liga, 2.A kadetska, 2.B kadetska, 2.C kadetska 3.A kadetska, 1. liga kadetkinja |
Enllaços | Pàgina web de l'organitzador, Link tournament to the tournament calendar |
Selecciona paràmetres | Mostra els detalls del torneig, Mostra senyeres
|
Vista d'un equip | BIH, CRO, FID, GER, HUN, NED, RUS, SLO, SRB, UKR, USA |
Vista d'un equip | Kšk Karlovac, Šk AER, Šk Ericsson Nikola Tesla, Šk INA, Šk Jaska, Šk Podsused, Šk Polet II, Šk Prigorje, Šk Sesvete-Agroproteinka , Šk Silent, Šk Sveta Nedelja II, Šk Vrustun 1252 |
Llistes | Quadre creuat per classificació, Classificació, Llista del rànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors, Alphabetical list all groups, Taula d'horaris |
| Ordre de força dels equips amb resultats ronda a ronda, Composició dels equips sense resultats , Aparellaments de totes les rondes |
Aparellaments per taulers | Rd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6 |
Millors jugadors | Board list, per punts obtinguts, per performance obtinguda, per percentatge |
Millors jugadors | Player performance list, per punts obtinguts, per performance obtinguda, per percentatge |
Download Files | Pravilnik Četvrtih liga ŠZŽ Centar 2024.pdf |
Excel i impressió | Exporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF, QR-Codes |
Quadre creuat per classificació
Ordre | | Equip | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | Des1 | Des2 | Des3 | Des4 | Des5 |
1 | | Kšk Karlovac, Karlovac | * | | | 3½ | | 4 | 4 | 3½ | | 3½ | | 5½ | 12 | 24 | 95 | 357,8 | 0 |
2 | | Šk Vrustun 1252, Vurnovec | | * | | 3 | | 4½ | | 4½ | 3½ | | 4 | 5½ | 11 | 25 | 81,8 | 365,3 | 0 |
3 | | Šk Ericsson Nikola Tesla, Zagreb | | | * | | | 3½ | 5 | 3 | 4 | 4 | 3½ | | 11 | 23 | 91 | 382,3 | 0 |
4 | | Šk Sveta Nedelja II, Bestovje | 2½ | 3 | | * | 3½ | | | 4½ | 5 | | | 5 | 9 | 23,5 | 67 | 373,5 | 0 |
5 | | Šk INA, Zagreb | | | | 2½ | * | 1½ | | 3 | 3½ | 3½ | 3 | | 6 | 17 | 48,8 | 295,5 | 0 |
6 | | Šk Prigorje, Markuševec - Zagreb | 2 | 1½ | 2½ | | 4½ | * | 3½ | | | 3 | | | 5 | 17 | 42,5 | 328,8 | 0 |
7 | | Šk Jaska, Jastrebarsko | 2 | | 1 | | | 2½ | * | | 2½ | 3½ | 6 | | 4 | 17,5 | 31,5 | 303,8 | 0 |
8 | | Šk Podsused, Zagreb | 2½ | 1½ | 3 | 1½ | 3 | | | * | | | | 5½ | 4 | 17 | 24 | 274,8 | 0 |
9 | | Šk Polet II, Buševec | | 2½ | 2 | 1 | 2½ | | 3½ | | * | | | 5 | 4 | 16,5 | 21,5 | 255,8 | 0 |
10 | | Šk AER, Zagreb | 2½ | | 2 | | 2½ | 3 | 2½ | | | * | 3½ | | 3 | 16 | 24 | 297,5 | 0 |
11 | | Šk Sesvete-Agroproteinka II, Sesvete | | 2 | 2½ | | 3 | | 0 | | | 2½ | * | 5½ | 3 | 15,5 | 12,5 | 220,5 | 0 |
12 | | Šk Silent, Zagreb | ½ | ½ | | 1 | | | | ½ | 1 | | ½ | * | 0 | 4 | 0 | 80,8 | 0 |
Anotació: Desempat1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses) Desempat2: points (game-points) Desempat3: Sonneborn-Berger-Tie-Break (with real points) Desempat4: FIDE-Sonneborn-Berger-Tie-Break Desempat5: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints
|
|
|
|