Logged on: Gast
Servertime 11.05.2024 17:39:20
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Domů
Databáze turnajů
Mistrovství AUT
Fotogalerie
FAQ
Online Registrace
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:
Weinviertler Schülerliga U14 2012/13
Poslední aktualizace02.03.2013 23:36:04, Creator/Last Upload: NÖ.-Schachverband
Search for player
Hledej
Startovní listina
Čís.
Jméno
FED
Rtg
Klub/Místo
1
Osabal Niklas
AUT
1301
Sv Mistelbach
2
Linhart Felix
AUT
1265
Wolkersdorf
3
Merei David
HUN
1280
Sv Bisamberg
4
Dafert Maximilian
AUT
1197
Sk Eggenburg
5
Kühnert Simon
AUT
1241
Wolkersdorf
6
Kapun Christian
AUT
1262
Asv Hohenau
7
Roskopf Manuel
AUT
1200
Asv Hohenau
8
Zuschin David
AUT
1147
Wolkersdorf
9
Hiebner Marcus
AUT
1148
Wolkersdorf
10
Linhart Clemens
AUT
1086
Wolkersdorf
11
Halzl Daniel
AUT
1091
Sk Niederabsdorf
12
Böhm Lukas
AUT
1057
Asv Hohenau
13
Gössinger Peter
AUT
1068
Wolkersdorf
14
Micic Bogdan
AUT
1064
Sv Mistelbach
15
Dafert Nikolaus
AUT
1024
Sk Eggenburg
16
Polaschek Jakob
AUT
1029
Sk Eggenburg
17
Pressel Felix
AUT
889
Wolkersdorf
18
Pold Marcel
AUT
876
Sv Mistelbach
19
Weingartner Peter
AUT
908
Sk Eggenburg
20
Liebminger Wolf
AUT
916
Sv Mistelbach
21
Lauda Victoria
AUT
800
Wolkersdorf
22
Ziering Vivian
AUT
878
Sv Mistelbach
23
Amtmann Patrick
AUT
901
Sv Mistelbach
24
Kobinger Peter
AUT
803
Wolkersdorf
25
Leisser Benjamin
AUT
815
Sv Mistelbach
26
Pernerstorfer Max
AUT
800
Sk Eggenburg
27
Strobl Johannes
AUT
800
Wolkersdorf
28
Barry Max
AUT
0
Wolkersdorf
29
Brucker Boris-Christopher
AUT
0
Wolkersdorf
30
Busta Emilia
AUT
800
Sk Eggenburg
31
Busta Valentin
AUT
0
Sk Eggenburg
32
Eisler Manuel
AUT
0
Wolkersdorf
33
Gök Ceyhun
AUT
800
Wolkersdorf
34
Hadrigan Manuel
AUT
0
Sv Bisamberg
35
Hiebner Carina
AUT
0
Wolkersdorf
36
König Karl
AUT
884
Sv Mistelbach
37
Lang Marcel
AUT
0
Sv Bisamberg
38
Lang Marvin
AUT
0
Sv Bisamberg
39
Lauda Alexander
AUT
0
Wolkersdorf
40
Lauda Dominik
AUT
0
Wolkersdorf
41
Lehner Michael
AUT
800
Asv Hohenau
42
Lehner Thomas
AUT
994
Asv Hohenau
43
Lindmayer Markus
AUT
0
Asv Hohenau
44
Lindmayr Oskar
AUT
0
Sv Bisamberg
45
Chouker Leonard
AUT
0
Wolkersdorf
46
Oppolzer Laurenz
AUT
0
Korneuburg
47
Pemsel Max
AUT
0
Sv Mistelbach
48
Pfeifer Johannes
AUT
849
Sk Eggenburg
49
Popp Paul
AUT
0
Wolkersdorf
50
Pruggmayer Clemens
AUT
0
Sv Bisamberg
51
Simion Lorena
AUT
0
Sv Mistelbach
52
Wagner Julia
AUT
0
Wolkersdorf
53
Wallisch Alexander
AUT
938
Sv Mistelbach
54
Weingartner Paul
AUT
800
Sk Eggenburg
55
Weissenhofer Elias
AUT
0
Korneuburg
56
Weiß Alexander
AUT
0
Wolkersdorf
57
Weiß Florian
AUT
800
Wolkersdorf
58
Zeindl Noah
AUT
800
Sk Eggenburg
59
Schmidt Linda
AUT
0
Korneuburg
60
Schmidt Lorenz
AUT
0
Korneuburg
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
tiráž