Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Fejfaruv memorial

Poslední aktualizace13.10.2007 22:15:06, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Konečné pořadí po 19 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
11IMPribyl JosefCZE2362Sk Holdia Dp Praha16,0216,5191,5177,75
22FMKucera PetrCZE23051. Novoborsky Sk15,5218,0192,5176,00
34Vagner TomasCZE2263Marty Banik Most15,0217,5192,5167,00
45Vrana JanCZE22601. Novoborsky Sk15,0217,0192,0162,75
510Benes PetrCZE2146Tj Zikuda Turnov13,5216,0191,5144,75
63FMPaganik PavelCZE2277Tj Sokol Udlice13,0219,5194,5134,00
717Melich JindrichCZE2085Tj Praha-Pankrac13,0215,0190,5128,75
818Mrnka JanCZE2059Marty Banik Most11,5219,0194,5121,75
912Kucera PetrCZE21361. Novoborsky Sk10,5213,0189,5101,75
1015Pribyl JakubCZE2107Sk Spartak Usti N.l.10,5212,0188,5105,00
119Zahorbensky JaroslavCZE2151Sokol Bakov Nad Jizerou10,5212,0188,0106,75
126FMVolfl ZdenekCZE22391. Novoborsky Sk10,5206,0181,0104,00
1322Haspl MiroslavCZE2034Sk Sokol Vysehrad10,5203,5181,0105,00
1429Jares JiriCZE1977Tj Slavia Liberec10,5190,5168,099,25
1526Koper StefanCZE1985Sk Kostelec N.cern.lesy10,5186,0168,097,75
167Bores MiroslavCZE21901. Novoborsky Sk10,0211,5187,599,75
178Bores RomanCZE21731. Novoborsky Sk10,0210,0186,595,00
1814Blaha JiriCZE2112Tj Glaverbel Czech Teplic10,0201,5178,091,25
1940Kalvach LadislavCZE1863Sk Lokomotiva Radlice, O.10,0180,5161,087,50
2034Krbecek VaclavCZE1934Tj Auto Skoda Mlada Boles10,0179,5164,086,00
2116Oresky JanCZE20901. Novoborsky Sk10,0177,5162,085,25
2236Valenta PetrCZE1907Kc Kaskada Bilina10,0173,5157,583,00
2328Vladyka VaclavCZE1982Sk Ceska Lipa10,0168,5151,576,00
2425Boucek VlastimilCZE2000Sk Kostelec N.cern.lesy10,0165,5151,074,00
2511Chrz PavelCZE2140Sk Spartak Usti N.l.9,5222,0196,595,25
2621Petrak RobertCZE2043Sk Praha-Smichov9,5203,5179,092,00
2719Erban DusanCZE2057Sk Spartak Usti N.l.9,5200,5177,594,00
2823Kamenik MartinCZE2012Marty Banik Most9,5199,0177,590,00
2933Buchcar TomasCZE1934Tj Krasna Lipa9,5195,5175,084,25
3024Kucera JaroslavCZE20051. Novoborsky Sk9,5181,0161,580,25
3141Zapletal MartinCZE1846Sk Varnsdorf9,5179,0159,080,75
3238Blazej JaroslavCZE1878Sk Varnsdorf9,5178,5159,082,75
3320Mittelbach ZdenekCZE2056Tj Chlumec9,5175,5156,580,75
3431Pribylova RuzenaCZE1947Sk Holdia Dp Praha9,5154,5138,559,25
3545Tresnak FilipCZE1734Tj Krasna Lipa9,0176,5157,579,00
3632Balacek TadeasCZE1942Sokol Kolin9,0173,0152,074,00
3713Zedek AloisCZE2122Tj Praga Praha9,0170,5154,075,50
3847Sladek KarelCZE1720Sk Varnsdorf9,0164,0152,570,00
3944Hubner PetrCZE1774Tj Slavia Liberec9,0163,0147,566,50
4030Klain VaclavCZE1956Sk Emerge Mlada Boleslav9,0158,5143,064,75
4135Hrabal IvanCZE1917Sk Spartak Usti N.l.9,0154,5140,558,00
4237Scerba JiriCZE18881. Novoborsky Sk9,0153,0138,562,00
4342Travnicek JaroslavCZE1844Tj Krasna Lipa9,0152,0140,559,75
4449Capek VladimirCZE1589Tj Uranove Doly Hamr9,0147,0134,556,00
4548Tschorner WalterCZE1628Tj Krasna Lipa9,0142,5131,055,00
4643Lochman VaclavCZE1825Sokol Bakov Nad Jizerou8,5180,0162,076,75
4727Tejkal JiriCZE1984Sk Loko Praha8,0161,5150,057,50
4839Dufek VladimirCZE18711. Novoborsky Sk8,0145,0133,547,00
4946Rayman KarelCZE17311. Novoborsky Sk7,5142,5131,046,75
5054Silhavy MiroslavCZE1333Tj Lokomotiva Zdice7,0145,5134,045,75
5151Sic VojtechCZE1564Tj Slavia Liberec7,0141,5131,045,00
5250Scheuer LeopoldCZE1587Tj Nove Mesto Pod Smrkem6,5145,0134,035,50
5353Majstr TomasCZE13671. Novoborsky Sk5,0145,0133,528,00
5455Opolsky VladimirCZE0Tj Uranove Doly Hamr3,0147,5136,517,00
5552Sterbova MonikaCZE1403Tj Uranove Doly Hamr1,5147,5135,013,75

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Sonneborn-Berger Tie-Break (with modified points, analogous to Buchholz Tie-Break)