Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Chess train 2012

Poslední aktualizace16.10.2012 15:57:53, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic

Konečné pořadí po 13 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
11GMPetr MartinCZE2521ŠK Rapid Pardubice, o.s.1387104104,00
22FMWendt Jan-DietrichGER2362Schachfreunde Berlin 190310,58610578,75
33GMPlachetka JanSVK23559,587,510772,75
46FMMac Intyre PaulUSA22368,58810763,50
58Roemling SvenGER21998,586,510561,25
65Cherniack AlexUSA22488,58510461,75
716Groh JiříCZE2057ŠK Sokol Vyšehrad88610556,75
84WIMHavlíková KristýnaCZE2310ŠK ERA Poštovní spořitelna7,585,5104,552,25
911Hruška JanCZE2105ŠK ERA Poštovní spořitelna7,5839952,25
107Jolowicz Matias Dr.GER2227Svg Salzgitter E.V.7,580,598,549,75
1110Benčo PavelCZE2156Beskydská šachová škola o.s.7,5799850,50
1213Krueger NorbertGER20947,576,59547,50
1319Sieweck PhilippGER1951Sv Rottweil7,57486,546,75
1425Sedlak LudekCZE19077809646,00
1520Šlechta KarelCZE1940ŠK Sokol Vyšehrad779,59143,25
169Krátký JiříCZE2167ŠK PORG Praha777,591,545,50
1723Hronik PetrCZE1922774,59343,00
1814Hájek JiříCZE2086TJ Sokol Zaječice77492,542,50
1915Keller HaraldGER206177489,543,25
2012Winkelhöfer LadislavCZE2103ŠK Líně6,582100,540,25
2126Gouma RonaldNED19046,5779142,00
2233Kozel MiroslavCZE1827ŠK ERA Poštovní spořitelna6,5758843,25
2330Kouba LiborCZE1843ŠK ERA Poštovní spořitelna6,571,58438,00
2435Lee Bryan GENG17906,570,57933,25
2545Haelsig Guenter Dr.GER06,57082,537,00
2629Prammer FranzAUT18596,56372,534,75
2731Řeřábková LucieCZE1843Klub šachistů Říčany 19256,562,57229,75
2817Navratil JiriCZE2017TJ Bojkovice672,58638,50
2922Popelka PavelCZE1933TJ Kralupy nad Vltavou67284,536,50
3024Hájek JaroslavCZE1918TJ Sokol Zaječice66782,533,25
3127Kozák KarelCZE1890TJ Klášterec nad Ohří662,57326,00
3239Rychtecký PavelCZE1714ŠK Teplárna Praha-Malešice6617023,50
3328Milián MilanCZE1870TJ Město Albrechtice659,56921,50
3440Srnec MichalCZE1650653,56220,50
3534Erlandsson CalleSWE18105,570,58029,25
3621Klaus VáclavCZE1939ŠK PORG Praha5,56877,528,50
3736Tišer JiříCZE1761ŠK Mariánské Lázně5,56877,527,25
3832Horák MiroslavCZE1829TJ Náměšť n/Oslavou5,55967,521,75
3937Jukl KarelCZE17375,555,563,519,00
4018Kohlschmidt ChristophGER1954560,56918,50
4138Yang YijanCHN17305586617,00
4246Hehn Stefan Dr.GER0Sc Wangen553,56114,75
4342Milenkovic DaliborGER1384Schachfreunde Berlin 190345462,512,50
4443Bára JosefCZE1000ŠK PORG Praha258665,75
4541Hakamäki SeppoFIN1530256,5648,50
4644Adámek MojmírCZE0155,5642,00

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 17.08.2022 09:12
PixFuture exclusive partner, tiráž