Mistrovství Cech kategorie H10 pro deti narozené 1998 mladšíPoslední aktualizace14.10.2007 11:55:29, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic
Startovní listina
Čís. | | Jméno | FED | Rtg | Klub/Místo |
1 | | Petr Jan | CZE | 1546 | Tj Bohemians Praha |
2 | | Steinhauser Václav | CZE | 1423 | Remdih Strmilov |
3 | | Novák Lukáš | CZE | 1398 | Šachklub Tábor |
4 | | Vašícek Tomáš | CZE | 1381 | Sokol Domažlice |
5 | | Bocek Lukáš | CZE | 1250 | Šk Medvedi Zvole |
6 | | Doležalová Lada | CZE | 1250 | Šachklub Tábor |
7 | | Dunder Ondrej | CZE | 1250 | Tj Bohemians Praha |
8 | | Gregor Jirí | CZE | 1250 | Tj Jiskra Jaromer |
9 | | Hanzlík Tomáš | CZE | 1250 | Šk Most |
10 | | Hejzlar Jan | CZE | 1250 | Šk Ddm Trebechovice Pod O |
11 | | Jánská Jitka | CZE | 1250 | Tj Zce Plzen |
12 | | Kožúšek Daniel | CZE | 1250 | Šachová Škola Panda Rychn |
13 | | Macner Jan | CZE | 1250 | Šk Sokol Klatovy |
14 | | Pokorná Jana | CZE | 1250 | Šk Rakovník |
15 | | Ptácek Tomáš | CZE | 1250 | Sokol Hradec Králové |
16 | | Pýchová Nela | CZE | 1250 | Tj Spartak Vlašim |
17 | | Ružicka Vojtech | CZE | 1250 | Tj Tourist Biomedica Ríca |
18 | | Rýdl Jirí | CZE | 1250 | Tj Neratovice |
19 | | Starýchfojtu Josef | CZE | 1250 | Šk Revnice |
20 | | Szücs Matyáš | CZE | 1250 | Sokol Hradec Králové |
21 | | Vlcek Vilém | CZE | 1250 | Tj Tourist Biomedica Ríca |
22 | | Antoš Jakub | CZE | 1100 | Sokol Domažlice |
23 | | Brož Jakub | CZE | 1100 | Šk Karlovy Vary |
24 | | Bureš Martin | CZE | 1100 | 2222 Šk Polabiny |
25 | | Dušek Miloslav | CZE | 1100 | Qcc Ceské Budejovice, Spo |
26 | | Florián Matej | CZE | 1100 | Šk Medvedi Zvole |
27 | | Hanuš Michal | CZE | 1100 | Tj Tourist Biomedica Ríca |
28 | | Hofman Oskar | CZE | 1100 | 2222 Šk Polabiny |
29 | | Hora Filip | CZE | 1100 | Ddm Most |
30 | | Kastl Daniel | CZE | 1100 | Šk Most |
31 | | Lipták Zdenek | CZE | 1100 | Baník Hexion Sokolov |
32 | | Máslo Ondrej | CZE | 1100 | Šk Medvedi Zvole |
33 | | Romaniuk Ondrej | CZE | 1100 | Tj Jiskra Tanvald |
34 | | Sadil Jan | CZE | 1100 | Šk Kdjs Sedlcany |
35 | | Starecek Jirí | CZE | 1100 | Tj Spartak Vlašim |
36 | | Troják Benedikt | CZE | 1100 | Šachklub Tábor |
37 | | Vancura Jakub | CZE | 1100 | Tj Tourist Biomedica Ríca |
38 | | Voldán Václav | CZE | 1100 | Tj Spartak Vlašim |
39 | | Škubal Ondrej | CZE | 1100 | Sokol Buštehrad |
40 | | Štágl Matej | CZE | 1100 | Šk Zš Tyršova Ceská Lípa |
41 | | Švejda Jirí | CZE | 1100 | Sokol Vyšehrad |
42 | | Reznícek Dominik | CZE | 1100 | 2222 Šk Polabiny |
43 | | Dalecký Jan | CZE | 1000 | Šk Zš Tyršova Ceská Lípa |
44 | | Horácek Vladimír | CZE | 1000 | Šk Spartak Ústí N.l. |
45 | | Kretiková Katerina | CZE | 1000 | Šachklub Zš Hartmanice |
46 | | Nová Milena | CZE | 1000 | Šachklub Zš Hartmanice |
47 | | Vargas Ariel | CZE | 1000 | Šk Spartak Ústí N.l. |
48 | | Višna Matej | CZE | 1100 | Šk Revnice |
|
|
|
|
|
|
|