Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

2. liga - B 2012/2013

Poslední aktualizace24.03.2013 18:31:16, Creator/Last Upload: czech republic licence 54

Los družstev pro všechna kola

1. Kolo Datum kola 2012/10/14 Hodina 10:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  SK Děčín  TJ Jiskra Hořice6:2
2  Káva Longberry Kralupy  Desko Liberec½:
3  JOLY Lysá nad Labem “C“  Šachový oddíl TJ DUKLA Praha:
4  ŠK ERA Poštovní spořitelna “B“  ŠK AD Jičín “B“:
5  ŠK Zikuda Turnov “B“  TJ Neratovice5:3
6  Šachový klub Spartak Ústí n.L.  Sokol Mladá Boleslav:
2. Kolo Datum kola 2012/11/04 Hodina 10:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  TJ Jiskra Hořice  Sokol Mladá Boleslav:
2  TJ Neratovice  Šachový klub Spartak Ústí n.L.:
3  ŠK AD Jičín “B“  ŠK Zikuda Turnov “B“:
4  Šachový oddíl TJ DUKLA Praha  ŠK ERA Poštovní spořitelna “B“5:3
5  Desko Liberec  JOLY Lysá nad Labem “C“:
6  SK Děčín  Káva Longberry Kralupy:½
3. Kolo Datum kola 2012/11/18 Hodina 10:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  Káva Longberry Kralupy  TJ Jiskra Hořice3:5
2  JOLY Lysá nad Labem “C“  SK Děčín5:3
3  ŠK ERA Poštovní spořitelna “B“  Desko Liberec5:3
4  ŠK Zikuda Turnov “B“  Šachový oddíl TJ DUKLA Praha5:3
5  Šachový klub Spartak Ústí n.L.  ŠK AD Jičín “B“3:5
6  Sokol Mladá Boleslav  TJ Neratovice4:4
4. Kolo Datum kola 2012/12/02 Hodina 10:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  TJ Jiskra Hořice  TJ Neratovice:
2  ŠK AD Jičín “B“  Sokol Mladá Boleslav:
3  Šachový oddíl TJ DUKLA Praha  Šachový klub Spartak Ústí n.L.:
4  Desko Liberec  ŠK Zikuda Turnov “B“:
5  SK Děčín  ŠK ERA Poštovní spořitelna “B“4:4
6  Káva Longberry Kralupy  JOLY Lysá nad Labem “C“1:7
5. Kolo Datum kola 2012/12/16 Hodina 10:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  JOLY Lysá nad Labem “C“  TJ Jiskra Hořice7:1
2  ŠK ERA Poštovní spořitelna “B“  Káva Longberry Kralupy:
3  ŠK Zikuda Turnov “B“  SK Děčín7:1
4  Šachový klub Spartak Ústí n.L.  Desko Liberec:
5  Sokol Mladá Boleslav  Šachový oddíl TJ DUKLA Praha4:4
6  TJ Neratovice  ŠK AD Jičín “B“:
6. Kolo Datum kola 2013/01/06 Hodina 10:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  TJ Jiskra Hořice  ŠK AD Jičín “B“:
2  Šachový oddíl TJ DUKLA Praha  TJ Neratovice6:2
3  Desko Liberec  Sokol Mladá Boleslav4:4
4  SK Děčín  Šachový klub Spartak Ústí n.L.5:3
5  Káva Longberry Kralupy  ŠK Zikuda Turnov “B“2:6
6  JOLY Lysá nad Labem “C“  ŠK ERA Poštovní spořitelna “B“:
7. Kolo Datum kola 2013/01/20 Hodina 10:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  ŠK ERA Poštovní spořitelna “B“  TJ Jiskra Hořice5:3
2  ŠK Zikuda Turnov “B“  JOLY Lysá nad Labem “C“4:4
3  Šachový klub Spartak Ústí n.L.  Káva Longberry Kralupy6:2
4  Sokol Mladá Boleslav  SK Děčín3:5
5  TJ Neratovice  Desko Liberec6:2
6  ŠK AD Jičín “B“  Šachový oddíl TJ DUKLA Praha:
8. Kolo Datum kola 2013/02/03 Hodina 10:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  TJ Jiskra Hořice  Šachový oddíl TJ DUKLA Praha:
2  Desko Liberec  ŠK AD Jičín “B“:
3  SK Děčín  TJ Neratovice5:3
4  Káva Longberry Kralupy  Sokol Mladá Boleslav1:7
5  JOLY Lysá nad Labem “C“  Šachový klub Spartak Ústí n.L.:
6  ŠK ERA Poštovní spořitelna “B“  ŠK Zikuda Turnov “B“:
9. Kolo Datum kola 2013/02/17 Hodina 10:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  ŠK Zikuda Turnov “B“  TJ Jiskra Hořice7:1
2  Šachový klub Spartak Ústí n.L.  ŠK ERA Poštovní spořitelna “B“:
3  Sokol Mladá Boleslav  JOLY Lysá nad Labem “C“:
4  TJ Neratovice  Káva Longberry Kralupy:½
5  ŠK AD Jičín “B“  SK Děčín5:3
6  Šachový oddíl TJ DUKLA Praha  Desko Liberec4:4
10. Kolo Datum kola 2013/03/03 Hodina 10:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  TJ Jiskra Hořice  Desko Liberec:
2  SK Děčín  Šachový oddíl TJ DUKLA Praha3:5
3  Káva Longberry Kralupy  ŠK AD Jičín “B“:
4  JOLY Lysá nad Labem “C“  TJ Neratovice:
5  ŠK ERA Poštovní spořitelna “B“  Sokol Mladá Boleslav4:4
6  ŠK Zikuda Turnov “B“  Šachový klub Spartak Ústí n.L.:
11. Kolo Datum kola 2013/03/24 Hodina 10:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  Šachový klub Spartak Ústí n.L.  TJ Jiskra Hořice:
2  Sokol Mladá Boleslav  ŠK Zikuda Turnov “B“:
3  TJ Neratovice  ŠK ERA Poštovní spořitelna “B“5:3
4  ŠK AD Jičín “B“  JOLY Lysá nad Labem “C“:
5  Šachový oddíl TJ DUKLA Praha  Káva Longberry Kralupy6:2
6  Desko Liberec  SK Děčín4:4
Advertisement