Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

O pohár starosty města Náchoda - NIKI Open

Poslední aktualizace08.07.2012 14:15:38, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
11GMMalaniuk Vladimir PUKR25198,52538,049,5
22GMKrejci, Jun JanCZE2476Tatran Litovel8,02338,551,0
39FMMudrak JosefCZE2313Slavia Kromeriz6,51938,051,0
45IMSergienko SergeyRUS24027,01938,048,5
53GMVolosin LeonidCZE2434SK AD Jicin6,51841,052,5
66IMKulhanek TomasCZE2383Sachovy klub Zikuda Turnov - o.s.6,51838,550,5
74IMJirka JiriCZE2408TJ Bohemians Praha6,51836,547,0
87IMStrebkovs AndrejsLAT23546,01739,050,5
940Sobotnik PetrCZE1920TJ Bohemians Praha6,01733,042,5
1011Kraus TomasCZE2255TJ Jiskra Horice v Podkrkonosi5,51642,054,0
1115Cernik LukasCZE2194TJ Neratovice5,51638,550,5
1210FMFurman BorisRUS22855,51637,049,5
1317Horak JiriCZE2185TJ Slovan Jirkov5,51637,047,5
148FMKarlik VladimirCZE2329Slavia Kromeriz6,01636,047,5
1519Neoral AntoninCZE2163Tatran Litovel5,51635,047,0
1618Velecky ViktorCZE2169TJ Hronov5,51634,043,5
1742Kozusek DanielCZE18892222 SK Polabiny5,01536,047,0
1814Cechura PetrCZE2204Sachova skola Panda Rychnov nad Kne5,51535,547,5
1912Mejzlik OndrejCZE2245TJ Spartak Vlasim5,01535,047,0
2030Lochman VaclavCZE2018Sachklub mesta Dobrovice5,51532,542,0
2128Hastik SvatoplukCZE2034TJ Sokol Lazne Velke Losiny5,01432,542,0
2224Groh JiriCZE2054SK Sokol Vysehrad5,01432,542,0
2334Saucuk MartinCZE1939Sokol Nachod5,01431,040,5
2422Mohapl PetrCZE2096Tatran Litovel5,01336,547,5
2520Kracik TomasCZE2161Sachova skola Panda Rychnov nad Kne5,01336,046,5
2613Krejci, Sen JanCZE2205Tatran Litovel4,51334,045,0
2727Postupa PavelCZE2038SK JOLY Lysa nad Labem4,51333,544,5
2833Tejnsky BretislavCZE1952TJ Lokomotiva Liberec5,01332,541,0
2929Lizner MilanCZE2019TJ Praha-Pankrac4,51332,040,5
3057Stanek PetrCZE1753TJ Jiskra Jaromer5,01331,040,0
3131Slampa JanCZE2001TJ Sokol Udlice4,51330,538,0
3226Rychlik HannaPOL2044KSz Polanica Zdoj4,51330,039,0
3332Hronik PetrCZE1955TJ Jawa Brodce5,01330,038,5
3448Szucs MatyasCZE1861SK Lipa4,51330,038,5
3535Koci LadislavCZE1937TJ SK DUE POP Unicov4,51329,035,5
3637Peniska PavelCZE1923TJ Desko Liberec5,01327,034,0
3716Srejber MichalCZE2187TJ Jiskra Horice v Podkrkonosi4,01236,549,0
3841Sedlacek JanCZE1919SK DDM Trebechovice pod Orebem4,51230,039,0
3923Mejzlik VojtechCZE2077TJ Spartak Vlasim4,51229,040,0
4025Gerych JanCZE2052Agentura Garde Calcio Olomouc4,51135,545,5
4143Veznik MichaelCZE1885SK Duras BVK4,01134,044,0
4239Cermak MiroslavCZE1920SK ORTEX-RETA Hradec Kralove4,01130,541,5
4345Neubauer VilemCZE1881SK HSM Trutnov4,01130,539,5
4447Molnar JiriCZE1863Agentura Garde Calcio Olomouc4,51129,037,0
4564Horak AlesCZE1639TJ Sokol Udlice4,51128,536,0
4644Kracik MartinCZE1882SK DDM Trebechovice pod Orebem4,51127,536,5
4753Prochazka PavelCZE1781Sokol Tabor4,01127,533,0
4851Martinovsky MiroslavCZE1846TJ Jiskra Jaromer4,01126,535,0
4921Odehnal JaroslavCZE2100SACHklub Tabor4,01032,042,0
5036Pribyl JaroslavCZE1930TJ Slovan Broumov3,51031,039,5
5152Dusbaba PetrCZE1840TJ Nachod4,01030,038,5
5262Zilavy JanCZE1657SACHklub Tabor3,51026,031,0
5360Kosar MatejCZE1698Sokol Cerveny Kostelec3,51025,030,0
5450Kuru MartinCZE1852Sokol Cerveny Kostelec3,5930,538,5
5558Vagner PatrikCZE1734TJ Nachod4,0928,537,0
5665Siroky RichardCZE1634SACHklub Tabor3,5928,535,5
5756Jukl KarelCZE1759TJ Jawa Brodce4,0927,035,0
5859Holtzmann Sonny ReimerDEN1718TJ Nachod4,0927,034,5
5954Burdilak MilanCZE1777TJ Nachod3,5925,533,5
6069Rybin JanCZE1393SACHklub Tabor3,5923,530,5
6170Tumova AnnaCZE1285SACHklub Tabor3,5923,030,0
6238Back TomasCZE1920TJ Jiskra Jaromer3,5831,043,0
6361Kolibik JanSVK1679Slovan Sliac3,0830,038,5
6473Vitek DominikCZE1100TJ NAchod3,0826,034,0
6567Zilava KaterinaCZE1421SACHklub Tabor3,0826,032,0
6655Bezdicek MilosCZE1760SK 64 Brno3,0825,531,5
6768Sustr DominikCZE1404SACHklub Tabor3,0825,031,5
6863Dolezalova LadaCZE1648SACHklub Tabor2,5727,035,5
6974Havrda DanielCZE1000TJ Nachod2,5723,028,5
7066Michl ZdenekCZE1604TJ Jiskra Jaromer2,5626,532,0
7146Gorecki JanuszPOL1869TJ Hronov1,0325,534,0
7249Duch RobertCZE1854TJ Hronov1,0325,032,0
7372Sustr MartinCZE1250SACHklub Tabor1,0322,028,5
7471Balcar JiriCZE1250TJ Nachod0,0020,526,5

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Matchpoints (variabel)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Advertisement