1) S'inscriuen només els jugadors amb el pagament d'inscripció confirmat 2) Per participar en el torneig, no són vàlides llicències dels Consells Esportius 3) Per participar en el torneig, cal tenir llicència activa de la temporada 2023Campionat Individual d'edats actius Territorial de Barcelona 2023 Sub-8 Last update 23.03.2023 15:09:21, Creator/Last Upload: Escola d'Escacs d'Osona
Starting rank
No. | Name | ID | RtgN | sex | Club/City |
1 | Cid Marcos, Laia | 397445 | 1425 | w | Sant Cugat Club Escacs |
2 | Caballero Mogilnikov, Liam | 398114 | 1400 | | Ateneu Colon C.E. |
3 | Martinez Silva, Yago | 397331 | 1360 | | Hospitalet Bellvitge Club D'es |
4 | Mumbru Borges, Marc | 386380 | 1358 | | Sant Adria C.E. |
5 | Garriga Cabrera, Ramon | 397816 | 1349 | | Bergueda C.E. |
6 | Bazan Vazquez, Lukas | 397291 | 1340 | | Gramenet Club Escacs |
7 | Aguilera Montesinos, Nico | 400877 | 1336 | | La Lira, C.E. |
8 | Aldonza Novellon, Bruno | 400438 | 1336 | | Cornella C.E. |
9 | Muhtaseb Quesada, Adam | 400475 | 1332 | | Peona i Peo, C.E. |
10 | Soler Peláez, Pau | 399572 | 1332 | | Sant Joan Despi C.E. |
11 | Caño Peña, Bernat | 400030 | 1328 | | Santa Maria De Palautordera, C |
12 | Jimenez Bazhin, Alexander | 400644 | 1324 | | Sant Cugat Club Escacs |
13 | Puigdomènech Morell, Jordi | 400889 | 1324 | | Arenys de Munt, Centre Moral |
14 | Sanchez Cabrerizo, Adrià | 400207 | 1324 | | Igualada -Ateneu |
15 | Llanes Grebol, Martí | 400890 | 1320 | | Peona i Peo, C.E. |
16 | Sampietro Moratal, Gerard | 399779 | 1316 | | Peon Negro, Club D'escacs |
17 | Lameiro García, Aleix | 400343 | 1312 | | La Lira, C.E. |
18 | Nesdale Moalem, Eric-Joseph | 400319 | 1312 | | Ateneu Colon C.E. |
19 | Alvarez Mendoza, Diego | 399360 | 1304 | | Hospitalet Bellvitge Club D'es |
20 | Gallardo Galán, César Gabriel | 400235 | 1304 | | Gramenet Club Escacs |
21 | Ubeira Ventura, Brais | 399911 | 1296 | | Espiga De Les Corts |
22 | Oliva Siegle, Nil | 398071 | 1292 | | Castelldefels, C.E. |
23 | Faivovich Garcia, Eloi | 399336 | 1288 | | Tres Peons C.E. |
24 | Muradyan, Arsen | 400313 | 1288 | | Associació Cultural Armenia De |
25 | Tabaka, Daniel Eryk | 399744 | 1283 | | Tres Peons C.E. |
26 | Estruch Domingo, Oriol | 399912 | 1280 | | Espiga De Les Corts |
27 | Oliveras Estafanell, Bernat | 399624 | 1278 | | Granollers-Canovelles |
28 | Salip Ruiz, Lluc | 399716 | 1276 | | Peon Negro, Club D'escacs |
29 | Lopes Saez, Duarte | 397574 | 1272 | | Ateneu Colon C.E. |
30 | Ramirez Rueda, Hugo | 399210 | 1272 | | Gramenet Club Escacs |
31 | Garcia Corpas, Oliver | 397328 | 1261 | | Sant Cugat Club Escacs |
32 | Marin Lopez, Olivia | 399652 | 1256 | w | Sant Cugat Club Escacs |
33 | Casas Diaz, Daniel | 397434 | 1252 | | Sant Cugat Club Escacs |
34 | Chalmeta Bosch, Maria | 397300 | 1247 | w | Foment Martinenc C.E. |
35 | Molinero Sayas, Teo | 397431 | 1240 | | Sant Cugat Club Escacs |
36 | Casas Diaz, Marc | 399646 | 1232 | | Sant Cugat Club Escacs |
37 | Chalmeta Bosch, Joana | 399795 | 1228 | w | Foment Martinenc C.E. |
38 | Leiro Usubiaga, Adriana | 397970 | 1212 | w | Foment Martinenc C.E. |
39 | Puerto Fernández, Iris | 397281 | 1193 | w | Llinars, Club D'escacs |
|
|
|
|