Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Mistrovství ČR družstev mladších žáků

Poslední aktualizace22.06.2012 08:07:00, Creator/Last Upload: czech republic licence 117

Sestava družstev s výsledky jednotlivců

  24. Novoborská šachová akademie (Rtg prům.:1271, Kapitán: Jiří Liška / PH 1: 9 / PH 2: 96)
Šach.JménoRtgFEDTyp123456789BodyPartieRtg prům.
1Liška Jiří1813CZE1111111108,091517
2Draboň Filip1411CZE00000111½3,591405
3Žourek Filip1100CZE0001000001,091259
4Přenosil Julián1100CZE0101011004,091216
5Daněk Ondřej1100CZEM0000000000,091203
6Marková Kristýna1100CZEMD1111101118,091125

Info o hráči

Liška Jiří 1813 CZE Rp:1869
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
11Daněk Daniel1700CZE3,0w 11
223Simet Martin1642CZE4,0s 11
37Rastočný Josef1534CZE2,5s 11
418Opluštil David1519CZE5,0w 11
547Jurásek Vojtěch1343CZE5,0s 11
693Kolomý Adam1349CZE4,0w 11
7133Dumek David1250CZE2,0s 11
877Havelka Jiří1475CZE4,0w 11
9127Brejník Gustav1838CZE6,5s 01
Draboň Filip 1411 CZE Rp:1309
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
12Nešpor Jakub1569CZE5,5s 02
224Brunová Blanka1478CZE6,5w 02
38Pastrnek Michal1491CZE5,0w 02
419Zavadil Filip1312CZE3,0s 02
548Žitný Michal1448CZE4,5w 02
692Pešek Petr1250CZE0,0s 12
7134Richterová Julie1250CZE3,5w 12
880Sklenka Jan1268CZE2,0s 12
9128Soukup Václav1579CZE4,5w ½2
Žourek Filip 1100 CZE Rp:927
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
13Tulis Jan1425CZE5,5w 03
225Bui Duy Quán David1100CZE3,5s 03
39Vilímová Julie1418CZE3,0s 03
420Pecháček Tomáš1100CZE1,5w 13
549Kocí Tereza1309CZE3,0s 03
694Kupsa Matěj1252CZE6,0w 03
7135Strnad Jakub1000CZE4,0s 03
879Králová Josefina1402CZE7,0w 03
9129Kalinová Eliška1321CZE6,5s 03
Přenosil Julián 1100 CZE Rp:1173
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
14Ambrožová Lucie1344CZE5,5s 04
226Kubát Tomáš1000CZE1,0w 14
3184Řeřábková Eliška1250CZE2,0w 04
421Šruc Tadeáš1250CZE3,5s 14
550Vavřínková Eliška1250CZE5,0w 04
695Brejša Adam1250CZE7,0s 14
7136Šindelka Vojtěch1100CZE1,0w 14
881Hanzlík Adam1250CZE5,0s 04
9130Jírek Jiří1250CZE3,0w 04
Daněk Ondřej 1100 CZE Rp:403
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
16Švanda Ondřej1374CZE6,5w 05
2177Skalíková Lucie1000CZE2,0s 05
3185Otruba Marek1250CZE6,0s 05
422Opluštil Pavel1250CZE6,0w 05
551Kocí Tomáš1250CZE5,0s 05
696Šmajzrová Veronika1250CZE4,0w 05
7137Brázda Richard1100CZE4,0s 05
882Paukert Vojtěch1250CZE3,5w 05
9182Stehlík Filip1100CZE4,5s 05
Marková Kristýna 1100 CZE Rp:1476
KoloSt.č.JménoRtgFEDBodyVýsl.Šach.
15Pavlíček Lukáš1378CZE4,0s 16
227Marešová Michaela1100CZE3,0w 16
311Kurek Pavel1100CZE4,5w 16
4192Vaňharová Lucie1100CZE3,0s 16
552Vavřínková Anna1250CZE5,5w 16
6180Mann Štěpán1100CZE3,0s 06
7138Hradílková Hana1000CZE1,0w 16
883Šinágl Matěj1100CZE1,0s 16
9132Šmíd Pavel1000CZE2,0w 16

Nasazení hráčů

1. Kolo Datum kola 2012/06/15 Hodina 16:00
Šach.20  Novoborská šachová akademieELO-6  TJ Štefanydes PoličkaELO2 : 4
6.1
Liška, Jiří
1813-
Daněk, Daniel
1700H1 - 0
6.2
Draboň, Filip
1411-
Nešpor, Jakub
15690 - 1
6.3
Žourek, Filip
1100-
Tulis, Jan
14250 - 1
6.4
Přenosil, Julián
1100-
Ambrožová, Lucie
1344D0 - 1
6.5
Daněk, Ondřej
1100M-
Švanda, Ondřej
1374M0 - 1
6.6
Marková, Kristýna
1100MD-
Pavlíček, Lukáš
1378M1 - 0
2. Kolo Datum kola 2012/06/15 Hodina 17:30
Šach.25  ŠK DDM PlanáELO-20  Novoborská šachová akademieELO3 : 3
13.1
Simet, Martin
1642H-
Liška, Jiří
18130 - 1
13.2
Brunová, Blanka
1478D-
Draboň, Filip
14111 - 0
13.3
Bui, Duy Quán David
1100-
Žourek, Filip
11001 - 0
13.4
Kubát, Tomáš
1000-
Přenosil, Julián
11000 - 1
13.5
Skalíková, Lucie
1000D-
Daněk, Ondřej
1100M1 - 0
13.6
Marešová, Michaela
1100MD-
Marková, Kristýna
1100MD0 - 1
3. Kolo Datum kola 2012/06/16 Hodina 8:30
Šach.13  Klub šachistů Říčany 1925ELO-20  Novoborská šachová akademieELO4 : 2
10.1
Rastočný, Josef
1534H-
Liška, Jiří
18130 - 1
10.2
Pastrnek, Michal
1491-
Draboň, Filip
14111 - 0
10.3
Vilímová, Julie
1418D-
Žourek, Filip
11001 - 0
10.4
Řeřábková, Eliška
1250D-
Přenosil, Julián
11001 - 0
10.5
Otruba, Marek
1250-
Daněk, Ondřej
1100M1 - 0
10.6
Kurek, Pavel
1100M-
Marková, Kristýna
1100MD0 - 1
4. Kolo Datum kola 2012/06/16 Hodina 10:00
Šach.20  Novoborská šachová akademieELO-22  TJ Sokol PostoupkyELO4 : 2
13.1
Liška, Jiří
1813-
Opluštil, David
15191 - 0
13.2
Draboň, Filip
1411-
Zavadil, Filip
13120 - 1
13.3
Žourek, Filip
1100-
Pecháček, Tomáš
11001 - 0
13.4
Přenosil, Julián
1100-
Šruc, Tadeáš
1250M1 - 0
13.5
Daněk, Ondřej
1100M-
Opluštil, Pavel
1250M0 - 1
13.6
Marková, Kristýna
1100MD-
Vaňharová, Lucie
1100D1 - 0
5. Kolo Datum kola 2012/06/16 Hodina 11:30
Šach.18  ŠK Lokomotiva BrnoELO-20  Novoborská šachová akademieELO4 : 2
10.1
Jurásek, Vojtěch
1343-
Liška, Jiří
18130 - 1
10.2
Žitný, Michal
1448-
Draboň, Filip
14111 - 0
10.3
Kocí, Tereza
1309D-
Žourek, Filip
11001 - 0
10.4
Vavřínková, Eliška
1250D-
Přenosil, Julián
11001 - 0
10.5
Kocí, Tomáš
1250M-
Daněk, Ondřej
1100M1 - 0
10.6
Vavřínková, Anna
1250MD-
Marková, Kristýna
1100MD0 - 1
6. Kolo Datum kola 2012/06/16 Hodina 14:00
Šach.20  Novoborská šachová akademieELO-23  TJ LanškrounELO3 : 3
12.1
Liška, Jiří
1813-
Kolomý, Adam
13491 - 0
12.2
Draboň, Filip
1411-
Pešek, Petr
12501 - 0
12.3
Žourek, Filip
1100-
Kupsa, Matěj
12520 - 1
12.4
Přenosil, Julián
1100-
Brejša, Adam
12501 - 0
12.5
Daněk, Ondřej
1100M-
Šmajzrová, Veronika
1250HD0 - 1
12.6
Marková, Kristýna
1100MD-
Mann, Štěpán
1100M0 - 1
7. Kolo Datum kola 2012/06/16 Hodina 15:30
Šach.28  Sokol ZastávkaELO-20  Novoborská šachová akademieELO2 : 4
13.1
Dumek, David
1250-
Liška, Jiří
18130 - 1
13.2
Richterová, Julie
1250MD-
Draboň, Filip
14110 - 1
13.3
Strnad, Jakub
1000H-
Žourek, Filip
11001 - 0
13.4
Šindelka, Vojtěch
1100-
Přenosil, Julián
11000 - 1
13.5
Brázda, Richard
1100-
Daněk, Ondřej
1100M1 - 0
13.6
Hradílková, Hana
1000D-
Marková, Kristýna
1100MD0 - 1
8. Kolo Datum kola 2012/06/17 Hodina 8:30
Šach.20  Novoborská šachová akademieELO-17  ŠK ŘevniceELO3 : 3
10.1
Liška, Jiří
1813-
Havelka, Jiří
14751 - 0
10.2
Draboň, Filip
1411-
Sklenka, Jan
12681 - 0
10.3
Žourek, Filip
1100-
Králová, Josefina
1402HD0 - 1
10.4
Přenosil, Julián
1100-
Hanzlík, Adam
12500 - 1
10.5
Daněk, Ondřej
1100M-
Paukert, Vojtěch
12500 - 1
10.6
Marková, Kristýna
1100MD-
Šinágl, Matěj
1100M1 - 0
9. Kolo Datum kola 2012/06/17 Hodina 10:00
Šach.12  ŠK Spartak Ústí nad LabemELO-20  Novoborská šachová akademieELO4½:1½
10.1
Brejník, Gustav
1838H-
Liška, Jiří
18131 - 0
10.2
Soukup, Václav
1579-
Draboň, Filip
1411½ - ½
10.3
Kalinová, Eliška
1321D-
Žourek, Filip
11001 - 0
10.4
Jírek, Jiří
1250-
Přenosil, Julián
11001 - 0
10.5
Stehlík, Filip
1100-
Daněk, Ondřej
1100M1 - 0
10.6
Šmíd, Pavel
1000M-
Marková, Kristýna
1100MD0 - 1