Note: To reduce the server load by daily scanning of all links (daily 100.000 sites and more) by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:

Semifinal Comunidad de Madrid 2012 Categoría Cadete Masculino

Last update 22.04.2012 20:47:41, Creator/Last Upload: lópez rodríguez, eduardo

Starting rank

No. NameFEDRtgIRtgNsexTypGrClub/City
1
Martin Duque JesusESP21762186U161Vallecas
2
Cavalle Pulla DanielESP19922043U165San Sebastián de Los R
3
Martin Garcia GuillermoESP19621913U161Mad
4
Montoya Pecurull MarcESP18911913U168Rivas
5
Fernandez Gil Ruben CarlosESP18811890U161Madrid
6
Vidaurre Vargas Luis A.ESP18481879U161Centro
7
Balsinde Montemayor PabloESP18101842U165San Sebastián de Los R
8
Ananian ArmanESP18071844U161Madrid
9
Garcia Burguillo JavierESP17961881U1613Villalba
10
Dierssen Garcia-Barredo GuilleESP17961749U165San Sebastián de Los R
11
Martinez Cepedano RobertoESP17521814U161Centro
12
Sanchez Sanz AlejandroESP17281674U161Retiro
13
Kalynovsky MartinESP17261742U161Moratalaz
14
Cermeño Gonzalez Juan M.ESP17101687U161Centro
15
Yu RuiweiESP17021747U166Alcalá
16
Blanco Fuente CarlosESP16771656U165San Sebastián de Los R
17
Martin Garcia AlvaroESP16751744U161Moncloa
18
Perez Romana DavidESP16571741U167Mejorada
19
Fernandez Camacho JavierESP16011663U1615Mostoles
20
Baeza Gutierrez FernandoESP15081596U161Vallecas
21
Bernal Zajarov MateoESP14881522U161Moncloa
22
Rezola Gimenez GonzaloESP14561496U161Chamartín
23
Vicente Sastre PabloESP14441560U167S.Fdo Henares
24
Matesanz Bonastre RafaelESP01840U161Chamartín
25
Garcia Carralero MiguelESP01735U161Centro
26
De La Peña Gonzalez JuanESP01731U1613S.Lorenzo Esc.
27
Arribas Gozalo Francisco JESP01626U165Alcobendas
28
Dong Wu DavidESP01556U165San Sebastián De Los Reyes
29
Fernandez Lopez JaimeESP01553U161Centro
30
Orji Lopez AntonioESP01538U1615Mostoles
31
Negrete Perez OscarESP01520U161Retiro
32
Perez De Madrid EduardoESP01512U161Centro
33
Delgado Mena DiegoESP01487U166Alcalá
34
Garcia Martinez PabloESP01473U1613San Lorenzo de el E.
35
Sanz Lopez RubenESP01451U167S.Fdo Henares
36
Garcia Laborda PedroESP01400U167Coslada
37
Aguero Ballesteros JorgeESP00U1614Alcorcón
38
Alcojor Patilla AntonioESP00U1614Alcorcon
39
Baena Sanchez RaulESP00U167Coslada
40
Benítez PedroESP00U161Arganzuela
41
Cerezo Guerrero JorgeESP00U1613Galapagar
42
Criado Miguel A.ESP00U166Alcalá
43
Denche Lopez RobertoESP00U161Vallecas
44
Fernandez Gonzalez AlfonsoESP00U161Fuencarral
45
Fernandez Ramos MarcosESP00U167Coslada
46
Jimenez IgnacioESP00U161Arganzuela
47
Landazabal Santiago FelipeESP00U1614Alcorcon
48
Lerma Caicedo Miguel A.ESP00U161Ciudad Lineal
49
Lopez Alfaro AdriánESP00U161Retiro
50
Martin Santamaria RaulESP00U1611Leganes
51
Mazo Fernandez RobertoESP00U1613Majadahonda
52
Melendez Morales GuillermoESP00U1613El Escorial
53
Mendez Manturano Miguel EduardoESP00U161Usera
54
Prego Morales AntonioESP00U168Rivas
55
Prieto Alvarez Miguel A.ESP00U161Retiro
56
Ramírez Blanco AlbertoESP00U165Alcobendas
57
Rico Alvarez CesarESP00U167S.Fdo Henares
58
Soriano Gonzalez CarlosESP00U161Chamartín
59
Udina Rodriguez CarlosESP00U161San Blas
60
Yaniz Carballar IgnacioESP00U1616Pozuelo
Advertisement