Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

33. turnaj sachovych nadeji - U9 - 33. tournament of young talents - U9

Poslední aktualizace09.04.2012 11:12:14, Creator/Last Upload: czech republic licence 34

Konečné pořadí po 8 kolech

Poř.St.č. JménoFEDRtgFIDERtgNKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
11
Vorisek JakubCZE16201620TJ Bohemians Praha7,50,037,07
233
Sebesta JanCZE01100SK Slavia Orlova6,50,538,56
315
Martirosyan AraCZE01250SK Duras BVK6,50,538,06
417
Ocko DominikCZE01250SK Slavia Orlova6,00,036,05
513
Liplianski IvanBLR01250SCS Minsk5,50,039,05
653
Lapavukhau FiodarBLR01000SCS Minsk5,50,037,05
73
Svanda OndrejCZE01406TJ Stefanydes Policka5,50,036,55
814
Lukashevich MaryiaBLR01250SCS Minsk5,50,036,05
926
Hubko ViachaslauBLR01100MDDM Minsk5,50,035,55
104
Bezenson AntonBLR01250SCS Minsk5,50,034,04
1161
Sucharda TomasCZE01000Podzvicinska sachova skola5,50,033,55
128
Halamicek RadekCZE01250Beskydska sachova skola o.s.5,50,031,05
136
Demko RobertCZE01250Beskydska sachova skola o.s.5,50,030,55
1418
Papunidi MatveyBLR01250MDDM Minsk5,50,029,05
1512
Laurincova KristynaCZE01250Beskydska sachova skola o.s.5,00,034,05
1658
Slivka DavidSVK01000Tj Slavia Caissa Cadca5,00,030,55
1744
Bakhankov IgnatBLR01000SCS Minsk5,00,029,05
1821
Tomcikova DominikaSVK01166SK Rajec5,00,028,05
1950
Kharlamau UladzislauBLR01000SCS Minsk5,00,027,55
2020
Richterova JulieCZE01250Sokol Zastavka4,50,037,04
2119
Pribyl ViktorCZE01250SK PORG Praha4,50,036,54
2256
Reljic MichaelCZE01000SK Sokol Vysehrad4,50,036,04
2343
Zavadil MatyasCZE01100SK Duras BVK4,50,035,54
2439
Vyvial PatrikCZE01100Beskydska sachova skola o.s.4,50,032,53
2538
Vavrinkova AnnaCZE01100SK Lokomotiva Brno, o.s.4,50,031,53
2630
Markova KristynaCZE01100Beskydska sachova skola o.s.4,50,028,54
2711
Krefky JakubCZE01250MSA Dolni Benesov4,50,027,54
2828
Korenova KarolinaCZE01100Klub sachistu Ricany 19254,50,025,54
2923
Drasnar LukasCZE01100TJ Sokol Vrchoviny4,00,034,04
3031
Matloch MatousCZE01100Beskydska sachova skola o.s.4,00,033,04
3134
Sedlacek MichaelCZE01100Beskydska sachova skola o.s.4,00,032,54
3229
Marcina JanCZE01100Beskydska sachova skola o.s.4,00,031,54
332
Gazik JakubSVK14530Liptovska Sachova Skola4,00,028,04
24
Dybowski RobertPOL01100Dragon Lublin4,00,028,04
3535
Soukup OndrejCZE01100Beskydska sachova skola o.s.4,00,024,04
3636
Stalmach RichardCZE01100Beskydska sachova skola o.s.4,00,021,04
3727
Kopec LadislavCZE01100TJ Mittal Ostrava3,50,037,53
3810
Koci TomasCZE01250SK Lokomotiva Brno, o.s.3,50,032,03
395
Biran AnastasijaBLR01250Gomel3,50,031,53
4016
Nytra OndrejCZE01250Beskydska sachova skola o.s.3,50,029,03
4151
Kubala VojtechCZE01000Agentura 64 Grygov3,50,028,03
4263
Szkandera OndrejCZE01000Beskydska sachova skola o.s.3,50,027,03
4345
Danek OndrejCZE01000Beskydska sachova skola o.s.3,50,023,53
4437
Svanda AdamCZE01100TJ Stefanydes Policka3,00,031,03
4540
Walek FilipCZE01100Beskydska sachova skola o.s.3,00,030,53
60
Subjakova KristinaSVK01000Liptovska Sachova Skola3,00,030,53
4725
Gerekova EliskaCZE01100Beskydska sachova skola o.s.3,00,029,53
4822
Bosak ReneCZE01100Beskydska sachova skola o.s.3,00,027,03
497
Gnojek PetrCZE01250Beskydska sachova skola o.s.3,00,026,53
5041
Yazhova MaryiaBLR01100Gomel3,00,024,03
519
Janosova Katerina AnnaCZE01250MSA Dolni Benesov3,00,023,03
5249
Kapitanov FilipCZE01000TZ Trinec2,00,028,02
5346
Drastichova EliskaCZE01000Slavia Havirov2,00,027,02
48
Ivanov MikhailCZE01000SK Lokomotiva Brno, o.s.2,00,027,02
5559
Slivka SamuelSVK01000Tj Slavia Caissa Cadca2,00,025,52
5632
Mikesch DaliborCZE01100Beskydska sachova skola o.s.2,00,025,02
5754
Maler OndrejCZE01000Beskydska sachova skola o.s.2,00,023,52
5857
Sebena PatrikCZE01000Beskydska sachova skola o.s.2,00,022,02
5952
Kucharska HelenaPOL01000UKS SP 8 Chrzanow2,00,019,02
6062
Surma StepanCZE01000Beskydska sachova skola o.s.1,50,024,51
6142
Zamorsky OndrejCZE01100Beskydska sachova skola o.s.1,01,020,51
6247
Ivanov AlexanderCZE01000SK Duras BVK1,00,018,50
6355
Morys StepanCZE01000Beskydska sachova skola o.s.0,00,020,50

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: The greater number of victories

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 16.09.2020 15:56
PixFuture exclusive partner, tiráž