Logged on: Gast
Servertime 11.05.2024 12:26:44
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Home
Databáza turnajov
Prebor Rakúska
Pictures
FAQ
Online Registration
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:
ukáž detaily turnaja
3. liga D2 - 2022-23
Posledná aktualizácia 02.04.2023 20:00:11, Creator/Last Upload: Slovak Chess Federation
Search for team
Hladaj
Žrebovanie - všetky kolá
1. kolo
č.
Družstvo
Družstvo
výs.
:
výs.
Dátum
Čas
Miesto
1
Slavia PU Presov D
Slavia PU Presov juniori
2
:
6
2022/10/22
10:00
2
REINTER Humenne seniori
MSK Vranov nad Toplou
3½
:
4½
2022/10/23
10:00
3
REINTER Humenne juniori
SK OCU Drienov
7
:
1
2022/10/23
10:00
4
SK Stropkov+Svidnik B
SK Sabinov B
7
:
1
2022/10/23
10:00
5
Slavia PU Presov C
SK Modra nad Cirochou
3
:
5
2022/10/23
10:00
6
Tatran DASON Presov B
BSK Bardejov B
5½
:
2½
2022/10/23
10:00
2. kolo
č.
Družstvo
Družstvo
výs.
:
výs.
Dátum
Čas
Miesto
1
SK Modra nad Cirochou
Slavia PU Presov D
6½
:
1½
2022/11/06
10:00
2
SK Sabinov B
BSK Bardejov B
4
:
4
2022/11/06
10:00
3
SK OCU Drienov
Tatran DASON Presov B
2½
:
5½
2022/11/06
10:00
4
MSK Vranov nad Toplou
Slavia PU Presov C
5
:
3
2022/11/06
10:00
5
Slavia PU Presov juniori
SK Stropkov+Svidnik B
2
:
6
2022/11/06
10:00
6
REINTER Humenne seniori
REINTER Humenne juniori
3
:
5
2022/11/06
10:00
3. kolo
č.
Družstvo
Družstvo
výs.
:
výs.
Dátum
Čas
Miesto
1
Slavia PU Presov D
REINTER Humenne juniori
0
:
8
2022/12/11
10:00
2
SK Stropkov+Svidnik B
REINTER Humenne seniori
8
:
0
2022/12/17
10:00
3
Slavia PU Presov C
Slavia PU Presov juniori
6
:
2
2022/12/10
10:00
4
Tatran DASON Presov B
MSK Vranov nad Toplou
6
:
2
2022/12/17
10:00
5
BSK Bardejov B
SK OCU Drienov
5
:
3
2022/12/17
10:00
6
SK Modra nad Cirochou
SK Sabinov B
4½
:
3½
2022/12/11
10:00
4. kolo
č.
Družstvo
Družstvo
výs.
:
výs.
Dátum
Čas
Miesto
1
Slavia PU Presov D
Slavia PU Presov C
1½
:
6½
2022/12/18
10:00
2
Tatran DASON Presov B
SK Stropkov+Svidnik B
5½
:
2½
2022/12/18
10:00
3
BSK Bardejov B
REINTER Humenne juniori
5
:
3
2022/12/18
10:00
4
SK Modra nad Cirochou
REINTER Humenne seniori
3½
:
4½
2022/12/18
10:00
5
SK Sabinov B
Slavia PU Presov juniori
7
:
1
2022/12/18
10:00
6
SK OCU Drienov
MSK Vranov nad Toplou
5
:
3
2022/12/18
10:00
5. kolo
č.
Družstvo
Družstvo
výs.
:
výs.
Dátum
Čas
Miesto
1
Tatran DASON Presov B
Slavia PU Presov D
5½
:
2½
2023/01/08
10:00
2
BSK Bardejov B
Slavia PU Presov C
4
:
4
2023/01/08
10:00
3
SK Modra nad Cirochou
SK Stropkov+Svidnik B
5
:
3
2023/01/08
10:00
4
SK Sabinov B
REINTER Humenne juniori
3
:
5
2023/01/08
10:00
5
SK OCU Drienov
REINTER Humenne seniori
4½
:
3½
2023/01/08
10:00
6
MSK Vranov nad Toplou
Slavia PU Presov juniori
8
:
0
2023/01/08
10:00
6. kolo
č.
Družstvo
Družstvo
výs.
:
výs.
Dátum
Čas
Miesto
1
BSK Bardejov B
Slavia PU Presov D
7
:
1
2023/01/22
10:00
2
SK Modra nad Cirochou
Tatran DASON Presov B
4½
:
3½
2023/01/22
10:00
3
SK Sabinov B
Slavia PU Presov C
3½
:
4½
2023/01/22
10:00
4
SK OCU Drienov
SK Stropkov+Svidnik B
3½
:
4½
2023/01/22
10:00
5
MSK Vranov nad Toplou
REINTER Humenne juniori
3
:
5
2023/01/22
10:00
6
Slavia PU Presov juniori
REINTER Humenne seniori
½
:
7½
2023/01/22
10:00
7. kolo
č.
Družstvo
Družstvo
výs.
:
výs.
Dátum
Čas
Miesto
1
Slavia PU Presov D
REINTER Humenne seniori
1½
:
6½
2023/01/28
10:00
2
REINTER Humenne juniori
Slavia PU Presov juniori
7½
:
½
2023/01/29
10:00
3
SK Stropkov+Svidnik B
MSK Vranov nad Toplou
5
:
3
2023/01/29
10:00
4
Slavia PU Presov C
SK OCU Drienov
5
:
3
2023/01/29
10:00
5
Tatran DASON Presov B
SK Sabinov B
4
:
4
2023/01/29
10:00
6
BSK Bardejov B
SK Modra nad Cirochou
3
:
5
2023/01/29
10:00
8. kolo
č.
Družstvo
Družstvo
výs.
:
výs.
Dátum
Čas
Miesto
1
SK Sabinov B
Slavia PU Presov D
7½
:
½
2023/02/19
10:00
2
SK OCU Drienov
SK Modra nad Cirochou
2½
:
5½
2023/02/19
10:00
3
MSK Vranov nad Toplou
BSK Bardejov B
6
:
2
2023/02/19
10:00
4
Slavia PU Presov juniori
Tatran DASON Presov B
1
:
6
2023/02/19
10:00
5
REINTER Humenne seniori
Slavia PU Presov C
4½
:
3½
2023/02/19
10:00
6
REINTER Humenne juniori
SK Stropkov+Svidnik B
5½
:
2½
2023/02/19
10:00
9. kolo
č.
Družstvo
Družstvo
výs.
:
výs.
Dátum
Čas
Miesto
1
Slavia PU Presov D
SK Stropkov+Svidnik B
½
:
7½
2023/02/25
10:00
2
Slavia PU Presov C
REINTER Humenne juniori
½
:
7½
2023/02/26
10:00
3
Tatran DASON Presov B
REINTER Humenne seniori
6
:
2
2023/02/26
10:00
4
BSK Bardejov B
Slavia PU Presov juniori
8
:
0
2023/02/26
10:00
5
SK Modra nad Cirochou
MSK Vranov nad Toplou
5½
:
2½
2023/02/26
10:00
6
SK Sabinov B
SK OCU Drienov
4½
:
3½
2023/02/26
10:00
10. kolo
č.
Družstvo
Družstvo
výs.
:
výs.
Dátum
Čas
Miesto
1
MSK Vranov nad Toplou
Slavia PU Presov D
6½
:
1½
2023/03/19
10:00
2
Slavia PU Presov juniori
SK OCU Drienov
3½
:
4½
2023/03/19
10:00
3
REINTER Humenne seniori
SK Sabinov B
4
:
4
2023/03/19
10:00
4
REINTER Humenne juniori
SK Modra nad Cirochou
5
:
3
2023/03/19
10:00
5
SK Stropkov+Svidnik B
BSK Bardejov B
5½
:
2½
2023/03/19
10:00
6
Slavia PU Presov C
Tatran DASON Presov B
1½
:
6½
2023/03/18
10:00
11. kolo
č.
Družstvo
Družstvo
výs.
:
výs.
Dátum
Čas
Miesto
1
SK OCU Drienov
Slavia PU Presov D
7½
:
½
2023/04/02
10:00
2
MSK Vranov nad Toplou
SK Sabinov B
7
:
1
2023/04/02
10:00
3
Slavia PU Presov juniori
SK Modra nad Cirochou
4½
:
3½
2023/04/02
10:00
4
REINTER Humenne seniori
BSK Bardejov B
5½
:
2½
2023/04/02
10:00
5
REINTER Humenne juniori
Tatran DASON Presov B
3½
:
4½
2023/04/02
10:00
6
SK Stropkov+Svidnik B
Slavia PU Presov C
5½
:
2½
2023/04/02
10:00
Chess-Tournament-Results-Servers
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
Tiráž