N.B.: Voor het reduceren van de serverbelasting wegens het dagelijkse doorzoeken van alle verbindingen door zoekmachines zoals Google, Yahoo en Co, worden alle verbindingen voor toernooien ouder dan twee weken (einddatum) getoond na het klikken op de volgende knop:

V Open Internacional Memorial Pedro Lezcano Montalvo 2012

De pagina werd het laatst gewijzigd op26.04.2012 10:58:36, Creator/Last Upload: spanish federation (arbiter comitee)

Startranglijst

No. NaamFideIDFEDRtgIRtgNGeslachtTypVereniging/Plaats
1
GMStrikovic Aleksa900150SRB25592553Galicia
2
GMKurajica Bojan14400057BIH25482569S55Tenerife
3
GMDel Rio De Angelis Salvador G2203138ESP25332530Euskadi
4
GMHerraiz Hidalgo Herminio2205009ESP24852479Castilla La Mancha
5
GMVera Gonzalez-Quevedo Reynaldo3500055CUB24822511Tenerife
6
IMReinaldo Castineira Roi2206609ESP24702474Galicia
7
IMRecuero Guerra David2255766ESP24672469Asturias
8
GMBarlov Dragan900214SRB24432457S55Serbia
9
IMLarino Nieto David2256444ESP24422440Galicia
10
IMGergacz Attila730157HUN24320Hungría
11
GMFernandez Garcia Jose Luis2200023ESP24142415S55Tenerife
12
IMEspinosa Aranda Angel2278189ESP23992396U20Castilla La Mancha
13
IMCabrera Trujillo Jorge2267071ESP23572344Tenerife
14
IMPataki Gyozo718610HUN23570Hungría
15
IMHernando Rodrigo Jose Maria2205386ESP23262328Cataluña
16
WGMVega Gutierrez Sabrina2219026ESP23232332wC.A. Anand-Iberia
17
FMJoie Sebastien650420FRA23200Francia
18
FMRobin Samy627330FRA22980Francia
19
FMDe La Cruz Sanchez Carlos G2216485ESP22882262La Palma
20
Gutierrez Olivares Daniel2264005ESP22812258La Caja de Las Palmas
21
Valles Manuel649201FRA22600Francia
22
Meneses Gonzalez Kevin Moises2284502ESP22482231U18Tenerife
23
Bressac Stephane655945FRA22430Francia
24
Gonzalez Diaz Julio2207613ESP22322243Galicia
25
Herrera Reyes Jose Antonio2274914ESP22202202U20La Caja de Vecindario
26
Alvarado Diaz Alejandro2276119ESP22192217U20La Caja de Vecindario
27
Garcia Blanco Omar2287153ESP22052204La Caja de Vecindario
28
IMIllijin Neboisa1200798ROU21912200S55Telde Los Llanos
29
Leon Varela Luis2215594ESP21902200Lanzarote
30
Martin Hernandez Ruben22233210ESP21822162U18Lanzarote
31
WIMVega Gutierrez Belinda2229994ESP21772183wC.A. Anand-Iberia
32
Navarro Molina David2295695ESP21682176U18C.A. Anand-Iberia
33
Rodriguez Ferraz Borja2256258ESP21492126U18La Palma
34
Molina Rodriguez Borja22267590ESP21412114U18Tenerife
35
Acosta Sosa Juan Manuel2256002ESP21412113U16La Palma
36
Lopez Pereyra Antonio2227126ESP21252096Lanzarote
37
Lopez Colon Francisco2210959ESP21062137S55Villa de Teror
38
Sanchez Quintero Raul3512339CUB20842092S55C.A. Anand-Iberia
39
Capote Robayna Nathaniel2276194ESP20542023U16La Palma
40
Nortes Hernandez Pedro2205327ESP20482040U18Tenerife
41
Rodriguez Lorenzo Yadira2285754ESP20422001wGrandama
42
FMGonzalez Intelangelo Gerardo2204940ESP20202043S55Casa Museo El Patio
43
Cruz Pino Adrian32004389ESP20112024Casa Museo El Patio
44
Garcia Rodriguez Sara2200384ESP20111983wU16La Palma
45
De La Hoz Sanchez Ruben22242910ESP19611956La Caja de Vecindario
46
Perez Barreto Adrian22279857ESP19561937U16Tenerife
47
Mayor Gonzalez Julio22242970ESP19431927C.A. Maspalomas
48
Korneev Svyatoslav22267565ESP19381933U18Tenerife
49
Guerrero Romero Antonio2275848ESP19331932Andalucía
50
Rodriguez Perez Jezabel2280590ESP19021928wGrandama
51
Marrero Cardenes Agustin22279490ESP18951913U16C.A. Maspalomas
52
Saad Addin Quintana Samir N2297604ESP18791771C.A. Anand-Iberia
53
Marrero Lopez Agustin22279385ESP18671912C.A. Maspalomas
54
Aguila Hernandez Eduardo22275916ESP18641851U14La Caja de Vecindario
55
Ramirez Medina Victor22286942ESP18631865U20C.A. San Andrés
56
Martinez Rubio Felipe2219328ESP18531846S55Madrid
57
Kleine Peter24670022GER18331833Casa Museo El Patio
58
Diaz Suarez Cayetano32012110ESP18271827C.A. Guía
59
Buet Samuel22242864ESP18261828R.C. Victoria
60
Perez Castellano Susana22228110ESP18171818wU20C.A. Anand-Iberia
61
Capote Robayna Johanna2276178ESP18091759wU16La Palma
62
Sanchez Montesdeoca Isaac22273174ESP17751864San Andrés
63
Guerra Arrocha Daniel22242945ESP17711714U14La Palma
64
Salazar De La Cruz Jose Maria32014139ESP17691711U16Lanzarote
65
Schlittermann Wolfgang24639710GER17511735S55A.D. La Bagacera
66
Guerrero Ruiz Jose Luis22286845ESP17441757La Caja de Vecindario
67
Engelbrecht Kevin P419184ENG17401756Lanzarote
68
Cruz Ramirez Nauzet22249788ESP17101732U14La Caja de Vecindario
69
Rodriguez Manzaneda Irene22249842ESP16861623wU14Telde Los Llanos
70
Santana Gil Odama22253408ESP16631591U14La Palma
71
Perez Castellano Yaiza2236907ESP16421636wU18Grandama
72
Sanchez Ramirez Gustavo2236931ESP16411508La Caja de Vecindario
73
Monteiro Rodrigues Carlos2297663ESP16191603S55Cajota 64
74
Quiza Vazquez Carolina22237402ESP16121539wU18Grandama
75
Falcon Diaz Francisco Samuel22249796ESP16001625C.A. Guía
76
Aleman Alamo Nicolas2294931ESP15981572S55A.D. La Bagacera
77
Roque Hernandez Francisco2297701ESP15871552S55A.D. La Bagacera
78
Antonini Roberto849995ITA15841549La Caja de Vecindario
79
Ramirez Maillo Juan Adonay22299459ESP15751590U16Cajota 64
80
Morales Sanchez Domingo22242988ESP15551476A.D. La Bagacera
81
Biscarri Candalia Oscar22286802ESP15151498S55A.D. La Bagacera
82
Barrera Martin Nayra32023286ESP14941431wLanzarote
83
Suarez Ramirez Jonay22243054ESP14921432U14Grandama
84
Manchon Santana Alberto32021739ESP14751459U14La Caja de Las Palmas
85
Diaz Martin Carolina22280715ESP14691416wU16Roque Niquiomo
86
Guerrero Orihuela Jose Luis22286837ESP14631464U12La Caja de Vecindario
87
Bordon Sanchez Jose Domingo32071051ESP14481446La Caja de Vecindario
88
Suarez Fleitas Alberto32042922ESP14411449U16C.A. Maspalomas
89
Garcia Cruz Jose Manuel32040571ESP14081390La Caja de Vecindario
90
Diaz Martin Cristina22280723ESP14071357wU14Roque Niquiomo
91
Porretti Garcia Guido32042914ESP13141185U14Grandama
92
Quevedo Sarmiento Jacinto32078498ESP02000S55C.A. Anand-Iberia
93
Santana Rodriguez Jose Raul32004370ESP01823La Caja de Vecindario
94
Guedes Lopez Mario32073755ESP01476C.A. Firgas
95
Agejas Garcia Diego32062214ESP00U16Telde Los Llanos
96
Baez Ruiz Victor32077122ESP00Marpe
97
Cisse Moustapha32077513ESP00La Caja de Vecindario
98
Fernandez Arce Aketza32073747ESP00U10Grandama
99
Fernandez Arce Ekaitz32084536ESP00U08Grandama
100
Galvan Garcia Isabel32012128ESP00wU16Grandama
101
Garcia Almeida Aitana32039530ESP00wU10Grandama
102
Gutierrez Garcia Inmaculada32039930ESP00wMarpe
103
Gutierrez Mustelier Nelyam32084544ESP00U08Grandama
104
Haarkotter Martin Michael32074956ESP00C.A. Maspalomas
105
Luque Paganelli Leonardo32084552ESP00U08Grandama
106
Melian Suarez Heli32062257ESP00U14Grandama
107
Ramirez Hernandez Jose Isidro32064977ESP00Grandama
108
Sanabria Taskila Daniel Kristi32068000ESP00U12Telde Los Llanos
109
Sanabria Taskila Jenny Maria32066139ESP00wU10Telde Los Llanos