XVTORNEIG D'ESCACS AJUNTAMENT DE SANT GREGORI ACTIVOS PISCINA 2022

Darrera actualització24.07.2022 13:17:08, Creador/Darrera càrrega: Jesús Caballero Maytin

Selecció del torneigOPEN, Piscina
Selecciona paràmetres Mostra els detalls del torneig, Link tournament to the tournament calendar
LlistesRànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors, Estadístiques de la Federació, partides i títols, Alphabetical list all groups, Taula d'horaris
Taula creuada de classificació final després de 7 rondes, Taula creuada pel rànquing inicial
Aparellaments per taulersRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7/7 , Sense emparellar
Classificació després de Rd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7
Excel i impressióImprimeix la llista, Exporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF

Rànquing inicial

Núm.NomFideIDFEDEloSexeTipusGrClub/Ciutat
1MKMuratet Casadevall AlbertESP2207Porqueres Club Escacs
2Saurina Suñer Francesc XavierESP2153Gerunda, C.E.
3Castrillon Otero JavierESP2119Gerunda, C.E.
4Garcia Taberner LauraESP2080wASant Gregori C.E.
5Bigas Hospital JordiESP2052AGuixolenc C.E.
6Gonzalez Rodriguez Josep AntoniESP2039AGuixolenc C.E.
7Moles Fuentes JesusESP2020AGerunda, C.E.
8Diaz Comas JordiESP2019APlatja D'aro, Club Escacs
9Muratet Casadevall EliesESP1999APorqueres Club Escacs
10Serra Sola JordiESP1948AGuixolenc C.E.
11Farre I Benseny MiquelESP1946ASant Gregori C.E.
12Ruiz De Morales I Cespedes JaumeESP1932ABanyoles, C.E.
13Morales Ramirez Joan AntoniESP1904ASant Gregori C.E.
14Bordas Galobardes Miquel A.ESP1893ASant Gregori C.E.
15Pino Jacomet ArnauESP1872ASanta Eugenia Escacs
16Garcia Moles ÀlexESP1826ASanta Eugenia Escacs
17Bordas Galobardes PereESP1821ASant Gregori C.E.
18Moles Benali JoanESP1805ASanta Eugenia Escacs
19Serrat Juanola XavierESP1780BSanta Pau Club Escacs
20moro MORALES MARCOSESP1737BGuixolenc C.E.
21Foix Breto AntoniESP1756BSant Gregori C.E.
22Budó Mayol AlbertESP1744BGuixolenc C.E.
23Bonilla Rodriguez JavierESP1742BGerunda, C.E.
24Trias Punset CarlesESP1738BSanta Pau Club Escacs
25Gomez Sanchez JavierESP1722BArgentona C.P. Escacs
26Romera Fernandez ManelESP1716BGuixolenc C.E.
27Faixedas Vidal JordiESP1715BFornells, Club D'escacs
28Viñolas Puig JoanESP1714BVilobi C.E.
29Milian Rebollo MarcelESP1679CMontgri, C.E.
30Karabelnikova Bunimovich EmiliaESP1657wCLloret, Club Escacs
31Moro Blanco HugoESP1596CGuixolenc C.E.
32Faixedas Climent PolESP1593U12CFornells, Club D'escacs
33Pino García RubenESP1586CSanta Eugenia Escacs
34Vives Pararols ArnauESP1577U14CAlt Emporda, Club D'escacs
35Sabria Mestras JordiESP1561CSanta Eugenia Escacs
36Palahi Hervas DalmauESP1533U12CGerunda, C.E.
37Mans Collet ElenaESP1525wU14CLlinars, Club D'escacs
38Pino Jacomet PauESP1455U14CSanta Eugenia Escacs
39Pla Canals JofreESP1452U12CLlinars, Club D'escacs
40Faixedas Climent CarlaESP1450wU12CFornells, Club D'escacs
41Vives Faig MiquelESP1447CAlt Emporda, Club D'escacs
42Puerto Fernandez EloiESP1442U12CLlinars, Club D'escacs
43Trota De Cordova RobertESP1383U12CGerunda, C.E.
44SOLER JOANESP0C
45VIDAL ALCANTARA ERIKESP0CPorqueres Club Escacs
Servidor de resultats de torneigs d'escacs © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 17.08.2022 09:12
PixFuture exclusive partner, Impressió