Logged on: Gast
Servertime 11.05.2024 12:33:04
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Home
Databáza turnajov
Prebor Rakúska
Pictures
FAQ
Online Registration
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:
ukáž detaily turnaja
VI Baldone Blitz chess championship 2022 Latvian trainer Zigurds Pigits memorial
Posledná aktualizácia 10.07.2022 15:03:20, Creator/Last Upload: Riga Chess federation
Search for player
Hladaj
Štartová listina
č.
T
Meno
FideID
FED
Elo
pohlavie
Typ
Klub
1
IM
Daskevics Vadims
11601965
NOR
2504
Stavangera
2
GM
Lanka Zigurds
11600047
LAT
2324
S50
Baldone
3
WGM
Rogule Laura
11601876
LAT
2200
w
RŠS/Baldone
4
MK
Batashevs Arsens
11603593
LAT
2182
RŠS
5
FM
Klimakovs Sergejs
11602066
LAT
2163
Rīga
6
NM
Smorodinskis Igors
11602015
LAT
2054
S50
Riga Chess club
7
WGM
Berzina Ilze
11601345
LAT
2027
w
Rīga
8
MK
Laizans Aivars
11603348
LAT
2022
S50
Rīga
9
FM
Levchenkov Vitaly
11600411
LAT
2016
S65
Rīga
10
MK
Krilovs Nikolajs
11603100
LAT
1971
Rīga
11
NM
Mierins Eriks
11603178
LAT
1958
Baldone
12
WFM
Vidruska Renate
11601841
LAT
1928
w
Rīga
13
MK
Kurpnieks Vairis
11602074
LAT
1917
Skrīveri
14
I
Germanovs Georgijs
11609710
LAT
1891
U14
Jūrmala
15
MK
Sinauridze Simons
11604468
LAT
1873
Rīga
16
MK
Betins Atis
11633026
LAT
1866
S50
Rīga
17
MK
Berzins Atis
11607149
LAT
1830
S65
Carnikava
18
I
Vingris Mikelis
11611731
LAT
1830
U14
RŠS
19
MK
Melderis Uldis
11600845
LAT
1826
S50
Pļaviņas
20
NM
Maklakova Nellija
11603470
LAT
1794
w
RŠS
21
I
Kuznecova Marija
11618736
LAT
1754
w
U12
RŠS
22
MK
Isakovs Janis
4668030
LAT
1713
S50
Ventspils
23
MK
Kane Marta
11603569
LAT
1713
w
Kuldīga
24
MK
Steinbergs Viktors
11605197
LAT
1703
S65
Kuldīga
25
MK
Tolmacevs Artjoms
11617519
LAT
1703
U14
RŠS
26
MK
Alipovs Anatolijs
11602392
LAT
1678
S50
Rīga
27
MK
Gobleja Karlis
11629789
LAT
1676
S50
Rīga
28
I
Turko Antons
11603615
LAT
1664
Rīga
29
I
Dizurs Ilgonis
11618965
LAT
1628
S65
Baldone
30
I
Norkeliunas Matas
12818879
LTU
1616
U16
ŠK Sūduva/Marijampole
31
WMK
Dombrovska Stefanija
11605030
LAT
1594
w
S50
Daugavpils
32
I
Jansone Melanija Luize
11614722
LAT
1575
w
U14
RŠS
33
I
Zajakins Artjoms
11624280
LAT
1549
U16
RŠS
34
I
Rogulis Uldis
11602775
LAT
1517
S65
Rīga
35
I
Maklakova Naomi
11617748
LAT
1479
w
U12
RŠS
36
I
Steinbergs Raivo
11611677
LAT
1472
U18
Kuldīga
37
I
Tolmacevs Romans
11618590
LAT
1467
U12
RŠS
38
I
Afanasjevs Aleksandrs
11616423
LAT
1462
S65
Rīga
39
II
Jansons Kristers Roberts
11624523
LAT
1430
U20
Rīga
40
II
Norkeliunas Sarunas
12833967
LTU
1402
U10
ŠK Sūduva/Marijampole
41
I
Varpins Kristians
11620161
LAT
1389
U14
RŠS
42
II
Vingris Janis
11612215
LAT
1342
Rīga
43
I
Azarkevics Aleksejs
11637625
LAT
1334
Rīga
44
II
Belavskis Gundars
11618876
LAT
1296
S50
Baldone
45
I
Jekabsone Nellija
11615389
LAT
1293
w
U14
Kuldīga
46
II
Kantans Jekabs
11629304
LAT
1293
U12
RŠS
47
I
Jeronovics Toms
11620811
LAT
1260
U12
RŠS/Ķekava
48
I
Sidass Dmitrijs
11618752
LAT
1258
S50
Rīga
49
II
Ivulans Patriks
11624469
LAT
1189
U10
RŠS/Cēsis
50
II
Tolmaceva Alona
11622938
LAT
1187
w
U10
RŠS
51
I
Reiha Ance
11615435
LAT
1180
w
U16
Kuldīga
52
I
Lazars Krisjanis
11635452
LAT
1148
U10
RŠS/Daugmale
53
II
Mierina Lauma
11617292
LAT
1143
w
U12
RŠS/Baldone
54
II
Vidrusks Arturs
11618485
LAT
1111
U12
RŠS
55
II
Aispurs Gabriels
11636440
LAT
0
U10
Rīga
56
II
Kantans Ansis
11629312
LAT
0
U12
RŠS
57
II
Krebe Marko
11631643
LAT
0
U12
Baloži
58
II
Maklakova Dafne
11620072
LAT
0
w
U12
RŠS
59
II
Slubovskis Emils
11636599
LAT
0
U10
Rīga
Chess-Tournament-Results-Servers
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
Tiráž