Logged on: Gast
Servertime 04.05.2024 11:51:33
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Domů
Databáze turnajů
Mistrovství AUT
Fotogalerie
FAQ
Online Registrace
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:
Krajský přebor PDŠS družstev v rapidu 2022
Poslední aktualizace21.05.2022 21:30:01, Creator/Last Upload: Czech Republic licence 10
Search for player or team
Hledej
Nasazení hráčů
7. Kolo Datum kola 2022/05/21 Hodina 15:30
Šach.
4
TJ Lanškroun A
ELO
-
6
Region Panda senioři
ELO
4 : 0
1.1
Pokorný Tomáš
2122
-
Daniel Jiří
1945
1 - 0
1.2
Krátký Josef
2003
-
Novotný Josef
2159
1 - 0
1.3
Solil Roman
1964
-
Mareš Ilja
1793
1 - 0
1.4
Pokorný Jiří
1504
-
Hartman Ivo
1600
1 - 0
Šach.
10
ŠK Svitavy A
ELO
-
2
2222 ŠK Polabiny
ELO
2½:1½
2.1
Ďuriančík Michal
1642
-
FM
Jedlička Aleš
2197
½ - ½
2.2
Václavík Patrik
1624
-
Brožka Karel
1975
0 - 1
2.3
Moravec Jakub
1641
-
Jiroušek Jan
2030
1 - 0
2.4
Kotva Milan
1944
-
Vařejčko Josef
2170
1 - 0
Šach.
3
ŠK Ústí nad Orlicí A
ELO
-
1
ŠK Vysoké Mýto
ELO
1½:2½
3.1
Kalousek Vladimír
1919
-
FM
Sabol Marian
2294
0 - 1
3.2
Poslušný Martin
1917
-
Ptáček Luboš
2090
0 - 1
3.3
Volf Jaroslav
2044
-
Kosek Jiří
2044
½ - ½
3.4
Šimek Zdeněk
1916
-
Lipavský Dušan
1965
1 - 0
Šach.
5
TJ Jiskra Jaroměř
ELO
-
13
Region Panda mládež
ELO
2½:1½
4.1
Prouza Tomáš
1944
-
Kroulík Václav
1622
1 - 0
4.2
Staněk Petr
1870
-
Dušánek Michal
1705
½ - ½
4.3
Bém David
1915
-
Mík Tomáš
1704
1 - 0
4.4
Martinovský Miroslav
1773
-
Krautschneider Daniel Jan
1455
0 - 1
Šach.
8
ŠK DDM Kostelec nad Orlicí
ELO
-
9
ŠK Ústí nad Orlicí H
ELO
2 : 2
5.1
Chmelař Vítězslav
1833
-
Holásek Pavel
2022
0 - 1
5.2
Jindrásek Mojmír
1748
-
Holásek Vít
1691
1 - 0
5.3
Kožúšek Slavomír
1769
-
Holásek Vojtěch
1750
0 - 1
5.4
Dostálek Petr
1743
-
Holásková Veronika
1574
1 - 0
Šach.
7
Spartak Letohrad - Dravci
ELO
-
14
TJ CHS Chotěboř A
ELO
2½:1½
6.1
Mikyska Kamil
1854
-
Fiala Milan
1822
½ - ½
6.2
Lorenc Adam
1935
-
Pejřimovská Viola Ruby
1493
0 - 1
6.3
Janeček Václav
1753
-
Jun Robert
1381
1 - 0
6.4
Ježek Jakub
1719
-
Včela Martin
1367
1 - 0
Šach.
20
TJ CHS Chotěboř B
ELO
-
12
Spartak Rychnov nad Kněžnou
ELO
2 : 2
7.1
Tomek Karel
1746
-
Vizibla Roman
1947
0 - 1
7.2
Pejřimovský Tadeáš Rubel
1617
-
Palla Rostislav
1589
1 - 0
7.3
Jun Rudolf
1346
-
Cvejn Jaroslav
1570
0 - 1
7.4
Jun Rostislav
1393
-
Tobiška Jaroslav
1588
1 - 0
Šach.
17
ŠO K a.s. Kunvald B
ELO
-
16
ŠK Svitavy B
ELO
1 : 3
8.1
Matoulek Václav
1572
-
Maděra Stanislav
1594
0 - 1
8.2
Dvořák Eduard
1640
-
Jirek Zdeněk
1562
0 - 1
8.3
Štěpán Stanislav
1659
-
Vymazal Marek
1332
1 - 0
8.4
Štěpánek Radek
0
-
Brázda Zdeněk
1406
0 - 1
Šach.
15
ŠO K a.s. Kunvald A
ELO
-
11
Hacienda 82
ELO
1½:2½
9.1
Krčmář Stanislav
1575
-
Grepl Pavel
1778
½ - ½
9.2
Hejl Petr
1528
-
Meleško Andrij
1878
1 - 0
9.3
Bém Tomáš
1424
-
Vaníček Jan
1618
0 - 1
9.4
Mlynář Miroslav
1415
-
Řehák Josef
1519
0 - 1
Šach.
19
Spartak Letohrad B
ELO
-
21
TJ Lokomotiva Česká Třebová
ELO
3 : 1
10.1
Maceška Bohumír
1777
-
Nikolinko Alexandr
1185
1 - 0
10.2
Janeček Ondřej
1465
-
Nikolinko Tomáš
1348
0 - 1
10.3
Velebný Josef
1199
-
Hudec Jiří
1116
1 - 0
10.4
Lorencová Jitka
1361
-
Tapušík Eduard
1365
1 - 0
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
tiráž