Logged on: Gast
Servertime 04.05.2024 12:30:12
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Domů
Databáze turnajů
Mistrovství AUT
Fotogalerie
FAQ
Online Registrace
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:
Přebor Prahy družstev škol I. stupně 2022
Poslední aktualizace12.05.2022 11:51:30, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic
Search for player or team
Hledej
Nasazení hráčů
6. Kolo Datum kola 2022/05/10 Hodina 13:30
Šach.
6
ZŠ Karla Čapka
ELO
-
3
ZŠ u sv. Štěpána A
ELO
0 : 4
1.1
Šereda Adam
1147
-
Rendl Luboš
1229
0 - 1
1.2
Černý Ren
0
-
Štor Jakub
1103
0 - 1
1.3
Kraus Adam
0
-
Brabcová Nikola
1045
0 - 1
1.4
bez hráče
0
-
Borecký Andrej
1158
- - +
Šach.
1
PORG 4 A
ELO
-
7
ZŠ u sv. Štěpána B
ELO
2½:1½
2.1
Bára Jan
1617
-
Slonek Richard
1077
1 - 0
2.2
Shako Maxim
1130
-
Polanský Matěj
1120
½ - ½
2.3
Král Jakub
0
-
Černý Zbyšek
1110
0 - 1
2.4
Antoš Jakub
0
-
Čejpová Melina
0
1 - 0
Šach.
8
ZŠ Antonína Čermáka
ELO
-
2
Sportovní ZŠ Človíček
ELO
3 : 1
3.1
Mojžíšová Barbora
1181
-
Mohr Matyáš
1385
0 - 1
3.2
Kalmykov Mark
1071
-
Novák Kryštof
1101
1 - 0
3.3
Charalambidis Konstantinos
0
-
Tichý Ján
1086
1 - 0
3.4
Chovanec Marek
0
-
Pfening Alexander
0
1 - 0
Šach.
32
ZŠ u sv. Štěpána C
ELO
-
9
PORG 4 B
ELO
3½: ½
4.1
Jamieson Tobias Andrew
0
-
Koenigsmark Benjamin
1077
1 - 0
4.2
Zagora Jakub
0
-
Ellinger Jakub
0
1 - 0
4.3
Sýkora Dominik
0
-
Adamec David
0
1 - 0
4.4
Hartl Jakub
0
-
Donner Lukáš
0
½ - ½
Šach.
15
DINO SCHOOL OF PRAG
ELO
-
4
Základní škola Sázavská
ELO
2 : 2
5.1
Strnad Tomáš
0
-
Pásek Josef
1528
0 - 1
5.2
Koukola Štěpán
0
-
Brůna Matěj
0
0 - 1
5.3
Štětina Matěj
0
-
Kosťukevič Juliana
0
1 - 0
5.4
Janata Nathaniel
0
-
Koblížek Jakub
0
1 - 0
Šach.
11
Základní škola Bílá
ELO
-
26
ZŠ Lupáčova
ELO
1½:2½
6.1
Trejbal Jindřich
1104
-
Šalom Lukáš
0
1 - 0
6.2
Laurinec Maxmilián
0
-
Kreuz Adam
0
½ - ½
6.3
Ilinčev Matěj
0
-
Fekar Tomáš
0
0 - 1
6.4
Frieb Matyáš
0
-
Šalomová Julie
0
0 - 1
Šach.
12
PJZŠ Horáčkova
ELO
-
16
Chodov A
ELO
3½: ½
7.1
Souralová Alena
1096
-
Vurm Jiří
0
½ - ½
7.2
Štafl Cyril
0
-
Kašpar David
0
1 - 0
7.3
Hollan Dan
0
-
Kuzmová Kateřina
0
1 - 0
7.4
Krušinová Štěpánka
0
-
Černý Filip
0
1 - 0
Šach.
5
ZŠ Glowackého A
ELO
-
34
ZŠ u sv. Štěpána E
ELO
4 : 0
8.1
Markina Sofiia
1520
-
Kavlík Kyril
0
1 - 0
8.2
Pavel Lukáš
0
-
Švejdová Kateřina
0
1 - 0
8.3
Jantač Štěpán
0
-
Tencarová Barbora
0
1 - 0
8.4
Bachmann Viktor
0
-
Reif Martin
0
1 - 0
Šach.
28
ZŠ Na Smetance A
ELO
-
10
ZŠ Slovenská
ELO
2 : 2
9.1
Katsevych Oleksii
0
-
Jakubše Tamae Severína
1114
0 - 1
9.2
Katsevych Yurii
0
-
Švarc Max
0
0 - 1
9.3
Hodková Kateřina
0
-
Holmdahl Marcus
0
1 - 0
9.4
Topolecký Hubert
0
-
Zeman Adam
0
1 - 0
Šach.
21
Jílováci A
ELO
-
24
Základní škola Nebušice
ELO
2 : 2
10.1
Rodion Babič
0
-
Malý Jiří
0
1 - 0
10.2
Janovský Karel
0
-
Slivenecký Vojtěch
0
1 - 0
10.3
Dinh Lagia Bao
0
-
Bošek Matěj
0
0 - 1
10.4
Šešín Petr
0
-
Náprava Kvido
0
0 - 1
Šach.
35
ZŠ Vratislavova
ELO
-
30
ZŠ Praha 3 A
ELO
2 : 2
11.1
Silondi Hugo
0
-
Dorey Alex
0
0 - 1
11.2
Kiraly Albert
0
-
Trávničková Alena
0
1 - 0
11.3
Křivánek David
0
-
Kusý Karel
0
1 - 0
11.4
Michl Jan
0
-
Trávniček Antonín
0
0 - 1
Šach.
31
ZŠ Praha 6, náměstí Svobody
ELO
-
23
Základní škola Bureška
ELO
1 : 3
12.1
Jírů Lukáš
0
-
Chudoba Ondřej
0
0 - 1
12.2
Skalický Jiří
0
-
Šprachta Oliver
0
1 - 0
12.3
Alexander-Smith Van
0
-
Moravec Vojtěch
0
0 - 1
12.4
Zubatý Pavel
0
-
Flejberk Matěj
0
0 - 1
Šach.
20
Chodov E
ELO
-
25
Základní škola Zličín
ELO
½ :3½
13.1
Spodniak Daniel
0
-
Anderle Prokop
0
½ - ½
13.2
Spodniak Dominik
0
-
Savranciuc Vladislav
0
0 - 1
13.3
Ptáčník Albert
0
-
Fuccillo Eliáš
0
0 - 1
13.4
Ptáčník Antonín
0
-
Kadeřábek Antek
0
0 - 1
Šach.
14
ZŠ Vodičkova
ELO
-
29
ZŠ Na Smetance B
ELO
1 : 3
14.1
Pech Matyáš
1048
-
Rosák Mikuláš
0
1 - 0
14.2
Šindelářová Carla
0
-
Rosák Vojtěch
0
0 - 1
14.3
Kraut Nikita
0
-
Jager Viliam
0
0 - 1
14.4
Hrbatová Adéla
0
-
Novák Timur
0
0 - 1
Šach.
27
ZŠ Na Dlouhém Lánu
ELO
-
33
ZŠ u sv. Štěpána D
ELO
2 : 2
15.1
Cole Oliver Rvan
0
-
Mikeš Maxmilián
0
1 - 0
15.2
Letko Petr
0
-
Makharadze Amelie
0
0 - 1
15.3
Švecová Adriana
0
-
Přikryl Antonín
0
1 - 0
15.4
Vařechová Alžběta
0
-
Hubáček Jan
0
0 - 1
Šach.
22
Smradlavý fusekle - ZŠ Jiřího z Poděbrad
ELO
-
18
Chodov C
ELO
3 : 1
16.1
Havlík David
0
-
Belošovič Jakub
0
1 - 0
16.2
Hejč Filip
0
-
Vávra Dominik
0
0 - 1
16.3
Povolný Jakub
0
-
Řehák Jakub
0
1 - 0
16.4
Kříž Cyril
0
-
Vávrová Alžběta
0
1 - 0
Šach.
17
Chodov B
ELO
-
19
Chodov D
ELO
3½: ½
17.1
Mésaroš Michal
0
-
Hanuš Matyáš
0
1 - 0
17.2
Ptáčník Eduard
0
-
Šuran Vojtěch
0
1 - 0
17.3
Řehák Antonín
0
-
Gaynetdinov Marat
0
1 - 0
17.4
Pohan Bohdan
0
-
Kocourek Filip
0
½ - ½
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
tiráž