Logged on: Gast
Servertime 11.05.2024 11:41:11
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Domů
Databáze turnajů
Mistrovství AUT
Fotogalerie
FAQ
Online Registrace
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:
Krajská soutěž družstev žáků PDŠS 2021/2022 - 2. turnaj
Poslední aktualizace07.05.2022 14:10:17, Creator/Last Upload: Czech Republic licence 3
Search for player
Hledej
Startovní listina
Čís.
Jméno
FideID
Rtg
FED
Družstvo
Šach.
1
Brázda Zdeněk
23729201
1406
CZE
ŠK Svitavy A
1
2
Bártová Leona
23719419
1326
CZE
TJ Slovan Moravská Třebová
1
3
Pešek Martin Jakub
395650
1318
CZE
ŠO Hlinsko A
1
4
Urban Stanislav
23736186
1305
CZE
TJ Štefanydes Polička A
1
5
Šmehlík Vojtěch
23737107
1157
CZE
TJ Slovan Moravská Třebová
2
6
Machovec Vojtěch
23740850
1155
CZE
ŠO Hlinsko A
2
7
Sadílek Filip
23736119
1147
CZE
TJ Lanškroun C
2
8
Václavíková Adriana
23736828
1135
CZE
ŠK Svitavy A
2
9
Dolejš Mikuláš
23719915
1083
CZE
TJ Štefanydes Polička A
2
10
Rulíšek Ondřej
1069
CZE
ŠK Svitavy A
3
11
Křivský Jan
23742518
1055
CZE
TJ Sokol Zaječice
2
12
Žák Jakub
23740906
1045
CZE
ŠO Hlinsko B
1
13
Jílek Pavel
23719958
1034
CZE
TJ Štefanydes Polička B
2
14
Daul Matyáš
23737069
1028
CZE
TJ Slovan Moravská Třebová
3
15
Pokorný Marian
23742577
1014
CZE
ŠK Ústí nad Orlicí B
1
16
Kopecký Lukáš
23736747
1012
CZE
ŠK Svitavy A
4
17
Bouška Pavel
23722037
1000
CZE
TJ Štefanydes Polička A
3
18
Bouška Petr
23722045
1000
CZE
TJ Štefanydes Polička B
3
19
Brokeš Tobiáš
1000
CZE
ŠK Ústí nad Orlicí B
4
20
Chmel Matěj
1000
CZE
TJ Štefanydes Polička B
4
21
Chmelová Klára
1000
CZE
TJ Štefanydes Polička A
4
22
Dobešová Elena
1000
CZE
ŠK Svitavy B
3
23
Dospěl Tomáš
1000
CZE
ŠO Hlinsko B
4
24
Dušánek Filip
23749016
1000
CZE
TJ Lanškroun C
1
25
Horáček Jan
1000
CZE
TJ Slovan Moravská Třebová
4
26
Kodeš Jakub
23746785
1000
CZE
TJ Sokol Zaječice
1
27
Kolomý Jáchym
1000
CZE
TJ Lanškroun C
4
28
Kössler Michal
23722061
1000
CZE
TJ Štefanydes Polička B
1
29
Koutná Simona
23740418
1000
CZE
TJ Sokol Zaječice
4
30
Křivský Matěj
23742526
1000
CZE
TJ Sokol Zaječice
3
31
Kuťák Miroslav
1000
CZE
ŠK Svitavy B
4
32
Pernica Jakub
1000
CZE
ŠK Svitavy B
1
33
Šafář Adam
23736135
1000
CZE
TJ Štefanydes Polička B
5
34
Skubi Jan
1000
CZE
ŠK Ústí nad Orlicí B
2
35
Smejkal Čestmír
1000
CZE
TJ Lanškroun C
3
36
Smělý Tomáš
1000
CZE
ŠO Hlinsko B
3
37
Šmíd Zdeněk
1000
CZE
ŠK Ústí nad Orlicí B
3
38
Teplá Ema
23742739
1000
CZE
ŠO Hlinsko B
2
39
Tichá Karolína
23733101
1000
CZE
ŠO Hlinsko A
4
40
Tichý Pavel
23733020
1000
CZE
ŠO Hlinsko A
3
41
Vojta Patrik
1000
CZE
ŠK Svitavy B
2
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
tiráž