Českotřebovský rapid 2022

OrganizátorŠachový klub Česká Třebová
FederáciaČesko ( CZE )
Riaditeľ turnajaIvo Prax
Hlavný rozhodcaMartin Šmajzr FA
Deputy ArbiterAlexandr Nikolinko
Bedenkzeit (Rapid)2 x 15 min + 5s/tah
MiestoVDA, Kulturní sál, Skalka 1692, Česká Třebová
Number of rounds9
Tournament typeŠvajčiarsky systém
Rating calculationEloN, EloF
Dátum2022/05/14
Ø rating1802
Žrebovací programSwiss-Manager od Heinza HerzogaSwiss-Manager dátový súbor

Posledná aktualizácia 14.05.2022 17:19:44, Creator/Last Upload: Czech Republic licence 10

Výber turnajaMČR žen v rapidu, Českotřebovský rapid
Výber parametrov skry detaily turnaja, Link tournament to the tournament calendar
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Alphabetical list all groups, Časový rozpis
Konečná tabuľka po 9 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9/9 , nežrebovaný
Ranking list afterk.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č.TMenoFEDEloFEloNKlub
1GMBernášek JanCZE25062511Unichess
2FMSabol MarianCZE23332294ŠK Vysoké Mýto
3Šír ZbyněkCZE22022206Šachový klub Rapid Pardubice, z.s.
4FMJedlička AlešCZE216421972222 ŠK Polabiny, z.s.
5Pokorný TomášCZE21542122TJ Lanškroun
6Gibiec ErnestCZE21432144Slavoj Český Těšín
7Ptáček LubošCZE21272090ŠK Vysoké Mýto
8Sochor StanislavCZE21062091Agentura 64 Grygov
9Lorenc OldřichCZE20912034TJ Štefanydes Polička
10Kastner OldřichCZE20582007ŠK Bohemia Pardubice z.s.
11Mitura VáclavCZE20552105Slavoj Český Těšín
12CMUrban ZdeněkCZE20532095Šachový klub Jičín z.s.
13Solil RomanCZE19501964TJ Lanškroun
14Sodomka AdamCZE19141811TJ Štefanydes Polička
15Just PavelCZE184018912222 ŠK Polabiny, z.s.
16Jiroušek JanCZE183020302222 ŠK Polabiny, z.s.
17Sládek VladislavCZE18241851ŠK Merta Slavkov u Brna
18Kohout JanCZE18081846TJ SKP Valdice
19Trojan LubošCZE179518242222 ŠK Polabiny, z.s.
20Senko JánCZE17951670TJ Lanškroun
21Krupica PavelCZE17931806ŠK Kuřim, z.s.
22Palla StanislavCZE16831658TJ Lanškroun
23Pražák DanielCZE16822023Šachová akademie VŠTE, z.s.
24Eliáš JakubCZE16751867TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
25Palla RostislavCZE16251589TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou
26Vylíčil AdamCZE15961774ŠK Staré Město
27Mík TomášCZE15851704Region Panda, z.s.
28Sochor VáclavCZE14581381ŠK ZŠ Horka nad Moravou
29Bára JanCZE14331617ŠK Dopravní podnik Praha
30Rössler ErikCZE12731362TJ AERO Odolena Voda
31Nikolinko TomášCZE12591348TJ Lokomotiva Česká Třebová
32Kokula FilipCZE12381363Sokol Mistrovice
33Pokorný JiříCZE12331504TJ Lanškroun
34Kubišta ŠimonCZE00TJ Lokomotiva Česká Třebová
Chess-Tournament-Results-Servers © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 21.06.2022 14:14
PixFuture exclusive partner, Tiráž