FIDE Open České Budějovice 2022

Posledná aktualizácia 09.07.2022 15:47:50, Creator/Last Upload: Czech Republic licence 72

Výber turnajaClosed GM, Closed IM, Open A, Open B
Linkyoficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov ukáž detaily turnaja, bez zástav
Prehľad družstvaAUT, AZE, BRA, CZE, DEN, ENG, GER, IRQ, ISL, ISR, LAT, LTU, POL, SGP, SWE, TUR, UAE, UKR
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Alphabetical list all groups, Časový rozpis
Tabuľka po 9 kole, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9/9 , nežrebovaný
Ranking list afterk.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9
PartieJe k dispozícii 486 partií na stiahnutie
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č. TMenoFideIDFEDEloFEloNTypKlub
1
IMRoshka Yevgeniy14129558UKR24970
2
FMHavelka Josef361097CZE23962412SK OAZA Praha
3
GMVelicka Petr300659CZE23842399S50TJ Ostrava
4
GMNeuman Petr305243CZE23782364SK Line
5
FMSimek Petr319260CZE23482345Unichess
6
FMMostbauer Florian1626671AUT23030Austria
7
IMHeimisson Hilmir Freyr2309998ISL22810Iceland
8
Toman Ondrej344516CZE22762250TJ Sokol Udlice
9
FMHrbek Stepan393479CZE22722231U16Interchess Z.S.
10
Dotzer Lukas1666975AUT22690U12Austria
11
Zeman Matyas364398CZE22622248Moravska Slavia Brno
12
IMMaryasin Boris2801892ISR22600S65Israel
13
WIMLibrelato Kathie Goulart2153963BRA22550Brasil
14
FMPalchuk Andrii14176688UKR22480U16
15
Domalchuk-Jonasson Aleksandr14142805ISL22440U18Iceland
16
Walek Petr339393CZE22372228TJ Ostrava
17
Kratochvil Vit333808CZE22372223SK Gordic Jihlava
18
FMMatras Ondrej309125CZE22292202TJ Pankrac
19
Kula Dominik344338CZE22292189Sokol Dobra
20
FMLacina Adolf305693CZE22252215S65TJ CZ Strakonice
21
Cuhra Martin327735CZE22252209SK OAZA Praha
22
FMHiermann Dietmar1602918AUT22240S50Austria
23
WGMAbdulla Khayala13401807AZE22070Azerbaijan
24
CMMostbauer Maximilian1626680AUT21920Austria
25
Borkovec Milan307610CZE21882193S50QCC Ceske Budejovice
26
Mai Alexander Oliver2313391ISL21590U20Iceland
27
Vybiral Zdenek305200CZE21432153S50QCC Ceske Budejovice
28
FMBartos Jan315060CZE21422103S50Unichess
29
Panjer Sydney16207041GER21400U18Germany
30
Zima Jan346292CZE21342121SK Zikuda Turnov, Z.S.
31
Johannsson Birkir Isak2314673ISL21310U20Iceland
32
Hofstadler Mario1660497AUT21230U16Austria
33
AIMKoch-Muller Oscar1447955DEN21150U18Denmark
34
Prazak Daniel23709456CZE21131997U14Sachova akademie VSTE, Z.S.
35
Vltavsky Vladimir309958CZE21062110S50SK Zikuda Turnov, Z.S.
36
Pirola Claudionor Alcides Lima2130556BRA21000Brasil
37
Sykora Ondrej308986CZE20992062S50SK Zikuda Turnov, Z.S.
38
Hladky Tadeas23707224CZE20951992U14Jezdci Jundrov
39
FMHrbolka Ladislav300772CZE20942107S50SK Slavoj Litomerice, Z.S.
40
Zilavy Jan350141CZE20902074Sokol Tabor
41
FMLaith Kasib4801059IRQ20790Iraq
42
Placer Sebastian399256CZE20622018U18Klub sachistu Ricany 1925
43
Valantiejus Vaidotas12807370LTU20620Lithuania
44
Simecek Bohumil308188CZE20592078S50Sachovy klub Loko Praha Z.S.
45
Kovalskyi Roman14184214UKR20560U16Ukraine
46
Mrazik Tomas349771CZE20551975TJ Namest nad Oslavou
47
Sudrich Radek324639CZE20492053Slavia Kromeriz
48
Puncochar Jiri342262CZE20202022S50QCC Ceske Budejovice
49
Hurtik Matej397997CZE20181980U18TJ Desko Liberec
50
Radovic Stefan1706802SWE20180S50Sweden
51
Rosol Alexander1645730AUT20010U18Austria
52
Vilimek Vit23718218CZE19961802U16SK Line
53
Sadek Vojtech23716584CZE19731879U18Sachovy klub Jicin Z.S.
54
Hosnedl Matyas390011CZE19671957U18Sachova akademie VSTE, Z.S.
55
Zauner Christoph1623290AUT19630Austria
56
Vrchotka Josef318388CZE19592003S65DDM Osek
57
Chval Zdenek23717734CZE19581862U18QCC Ceske Budejovice
58
Nejdl Eduard312886CZE19511960S65QCC Ceske Budejovice
59
Lang Simon23712449CZE19421779U16Sachovy klub Svetla nad Sazavo
60
WIMTsifanskaya Ludmila A2802368ISR19410S65Israel
61
Hlavac Rudolf304891CZE19311939S65TJ Olympie Hroznetin
62
Milovs Daniels11623187LAT19260Latvia
63
Svanda Adam367389CZE19181910U18TJ Stefanydes Policka
64
Stastna Martina385123CZE19121865U18Sachova akademie VSTE, Z.S.
65
Zaza Martin23713895CZE19111893U18TJ Namest nad Oslavou
66
Saravanan Durga35068601SGP19080U18Singapore
67
Toman Jan23702648CZE19061895U18SK Spartak Usti nad Labem
68
Ondrejat Miroslav306800CZE19031934S65TJ Tasovice
69
Zeleny Tomas23708085CZE18941903TJ Namest nad Oslavou
70
Vaculik Martin23706643CZE18931894U18OSSK Prostejov
71
Hradek Matyas23713836CZE18881856U18SK Hustopece
72
Simunek Jakub Simon23709464CZE18871843U16Sachova akademie VSTE, Z.S.
73
Shirinyan Daniel443751ENG18760U16England
74
WCMKoc Azra Ece44512120TUR18670U18Turkey
75
Kotleska Roman23735570CZE18631812Sokol Tabor
76
Simacek Vaclav338338CZE18561860S50SK Sokol Klatovy
77
Blumel Otto303852CZE18551915S50Klub sachistu Ricany 1925
78
Musil Vitezslav308803CZE18341856S65Agentura 64 Grygov
79
Zezula Jakub23723203CZE18311872U16TJ Namest nad Oslavou
80
Kosut Tomas354686CZE18201855TJ Namest nad Oslavou
81
Holub Adam23709073CZE18171813U18Unichess
82
Rucabado Stefan23730315CZE18091864U18Unichess
83
Steinbauer Sebastian399272CZE18081687U16SACHklub Tabor Z.S.
84
Pavlicek Petr325163CZE18061858S65Sachovy klub Loko Praha Z.S.
85
Slaby Matej23734876CZE17961774U16SACHklub Tabor Z.S.
86
Wojdyla Alex23738537CZE17821822U18Chess Club Pisek, Z.S.
87
Rosol Philip1664905POL17410U12
88
Travnicek Jaroslav368547CZE17301745SK Sulimov
89
Petirova Iva23741961CZE17221738U18Sachovy klub Jicin Z.S.
90
Schmied Eva-Maria1653431AUT17180Austria
91
Nagyova Daniela390070CZE17121695U16QCC Ceske Budejovice
92
Vojtek Pavel23710128CZE17111724U16Jezdci Jundrov
93
Rybackova Lucie23739207CZE16961672U14Gambit Jihlava
94
Hrbek Jachym23709138CZE16951776U14Sachy Stepan
95
Svoboda Petr23726652CZE16931670Slavia Ceske Budejovice
96
Zednicek Filip23723181CZE16881614U16Gambit Jihlava
97
Svoboda Daniel23718684CZE16791663U14Unichess
98
Rybacek Martin23739266CZE16501480U16Gambit Jihlava
99
Hammel Juergen16227794GER16500S50Germany
100
Pisar Tomas23701501CZE16401674U16TJ Bohemians Praha
101
Huemer Gerald1626051AUT16270Austria
102
Pavlis Matej23735767CZE16251623U16TJ Jiskra Havlickuv Brod
103
Svejda Karel23709472CZE16191566U16QCC Ceske Budejovice
104
Almaini Aishah Sarhan9307214UAE16150U20United Arab Emirates
105
Jodas Daniel23718927CZE16141641U18SK Zikuda Turnov, Z.S.
106
Simajchl Adam23734086CZE16101669U20Spartak Velke Mezirici
107
Smola David23721367CZE16091563U16QCC Ceske Budejovice
108
Jilek Marcel398128CZE15651551U18Sachovy klub Jicin Z.S.
109
Kukacka Ladislav301655CZE15551546S50SK Olympia Ceske Budejovice, Z
110
Krejci Vera Marie1651935CZE15541542U14Individualni clen
111
Hladky Mikulas23720476CZE15491464U10Jezdci Jundrov
Chess-Tournament-Results-Servers © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 07.08.2022 22:12
PixFuture exclusive partner, Tiráž