O pohár Bradla 14.5. - GPX

Posledná aktualizácia 15.05.2022 08:01:06, Creator/Last Upload: Slovak Chess Federation license 32

Výber turnajaGPX, sprievodny
Výber parametrov ukáž detaily turnaja, Link tournament to the tournament calendar
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Alphabetical list all groups, Časový rozpis
Konečná tabuľka po 9 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9/9 , nežrebovaný
Ranking list afterk.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č.TMenoFideIDFEDEloTypKlub
1Karaba Rudolf14967537SVK1266Topolciansky Sachovy Klub
2Oslej Marek73613770SVK1262Interchess Cvc Senica
3Livnansky Tomas14967634SVK1244C10Sk Doprastav Bratislava
4Machovicova Alexandra14968118SVK1187D12Sk Komplet Modranka
5Seles Samuel14962217SVK1173Topolciansky Sachovy Klub
6Lanza Matej14956535SVK1161Sk Nafta Gbely
7Bujnova Dominika14957566SVK1133Sachovy Klub Chynorany
8Kaufmanova Karin14958252SVK11134. ZS s MS Senica
9Machovic Maxim14967669SVK1049C12Sk Komplet Modranka
10Kosecky Sebastian14959461SVK1128Topolciansky Sachovy Klub
11Hyza Michal14959348SVK1043Sk Nafta Gbely
12Babiak MarkoSVK1000C12CVC Myjava
13Babiakova MatildaSVK1000D10CVC Myjava
14Barcaj TomasSVK1000C103. ZS Senica
15Buday Alexander14971666SVK1000C10Nitriansky Sachovy Klub Nitra
16Bujna Ondrej14975360SVK1000C08Sachovy Klub Chynorany
17Buranova JuliaSVK1000D104. ZS s MS Senica
18Diachenko Mykhailo14971135SVK1000C12Nitriansky Sachovy Klub Nitra
19Drabek Matej14960362SVK1000C12Nitriansky Sachovy Klub Nitra
20Fancovic AlexSVK1000CVC Brezova
21Hanzlicek MarekSVK1000C10CVC Myjava
22Havir AdamSVK1000C12CVC Myjava
23Hodul OndrejSVK1000CVC Myjava
24Kincik MartinSVK1000C08Hlohovec
25Kohut BranislavSVK1000C12CVC Myjava
26Kroupa AdamSVK1000C08SZS Stvorlistok Skalica
27Kroupova Veronika14967219SVK1000D12Sk Skalica
28Lackovic SebastianSVK1000C103. ZS Senica
29Macek MartinSVK1000C10ZS Dr. I. Derera Bratislava
30Mraz LubomirSVK1000C104.ZS Senica
31Ondreicka RomanSVK1000C12Sk Komplet Modranka
32Ostrozlik Filip14971674SVK1000C08Nitriansky Sachovy Klub Nitra
33Palkova AdrianaSVK1000D104. ZS s MS Senica
34Pericka Roman14974924SVK1000C10Sk Doprastav Bratislava
35Rybansky Felix14972514SVK1000C08Topolciansky Sachovy Klub
36Rybansky Noe14972506SVK1000C10Topolciansky Sachovy Klub
37Stiavnicky Ivan14967707SVK1000C12Lokomotiva Trnava
38Yerschov OleksandrSVK1000C10Lokomotiva Trnava
39Zekucia TeoSVK1000C10CVC Brezova
Chess-Tournament-Results-Servers © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 05.05.2022 09:44
PixFuture exclusive partner, Tiráž