Kersko 11.6.2022 - VI. ročník turnaje v rapid šachu (open-air), na rapid ELO ČR

Poslední aktualizace16.06.2022 14:38:38, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic

OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru zobrazit detaily o turnaji
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Herní plán
Konečná tabulka po 7 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7/7 , nenasazen
Ranking list afterKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Startovní listina

Čís.JménoIDFideIDFEDRtgTypKlub/Místo
1GMJirovský Miloš15303224CZE24892222 ŠK Polabiny, z.s.
2FMJirásek Pavel5743319848CZE2337Šachový klub Lípa, z.s.
3IMTroyke Christian04616278GER2315Erfurter Schachklub
4IMHeinzel Olaf8152813064626664GER2272Sg Trier 1877 E.V.
5IMBurdalev Kirill4225914121913CZE2258ŠK Dopravní podnik Praha
6IMJirovský Pavel83303291CZE2234Sokol Kolín
7FMBrejník Gustav35123362662CZE2124ŠK Slavoj Litoměřice, z.s.
8Doseděl Jiří1363332437CZE2067ŠK Vysoké Mýto
9Gernert Otakar3407310310CZE2055Sokol Struhařov z.s.
10Walther Cliff04616693GER2047TSG Apolda
11FMMojžíš Jaroslav226302325CZE2034S602222 ŠK Polabiny, z.s.
12Hostička František392302295CZE2033S60ŠO TJ Tatran Prachatice
13WFMTroyke Doreen04634187GER1991Erfurter Schachklub
14Dirmeier Carolin2200110644692012GER1974Fc Bayern München E.V.
15Melich Jindřich419305758CZE1961S60TJ Pankrác
16Werner Holger2200110814659660GER1912Fc Bayern München E.V.
17Holub Jan10392318841CZE1889S60TJ Bohemians Praha
18Hořínek Karel1308323276CZE1881S60Šachový klub Bohnice
19Dolenský Filip41653399000CZE1878U15ŠK Spartak Ústí nad Labem
20Novotný Lubomír12893328677CZE1836ŠK Libštát
21Picek Miroslav2615325198CZE1832S60TJ Neratovice
22Veselý Emanuel36872355445CZE1819S60Sokol Lázně Bohdaneč
23Němeček Pavel5959381888CZE1786ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
24Zima Tomáš7189320676CZE1756S60DDM Sokol Nymburk
25Franc Lubor1830331872CZE1752S60Sokol Kolín
26Bečvář Pavel2668353450CZE1730S60ŠO Praga Praha
27Döme Michal41378398772CZE1725ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
28Němeček Lukáš39764383554CZE1677ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
29Dolenský Štěpán35571362956CZE1586ŠK Libštát
30Mates Miroslav10667337463CZE1581S60ŠK Dopravní podnik Praha
31Papírník Milan3666354066CZE1519ŠO Praga Praha
32Vinecký Jiří7093398918CZE1463S60DDM Sokol Nymburk
33Jakuš Lubomír4655343374CZE1425S60ŠK Mahrla Praha z.s.
34Škrabánková Martina3688723702290CZE1367DDM Sokol Nymburk
35Vávrová Jiřina41922391808CZE1263S60Šachový klub Praha 4
36Martínek Denis4753723716223CZE1254U15Šachový klub Bohnice
37Mojžíšová Barbora4984823732733CZE1181U15ŠK Sokol Vyšehrad
38Král Vojtěch4989323747218CZE1049U15DDM Sokol Nymburk
39Matůšek Ervín52325CZE0U15DDM Sokol Nymburk
40Šanda Luboš0CZE0Kersko-neregistrovaný
41Šindler Martin0CZE0Kersko-neregistrovaný
Advertisement
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 21.06.2022 14:14
PixFuture exclusive partner, tiráž