3. Turnaj Krajského přeboru mládeže do 12let

Poslední aktualizace22.01.2022 14:30:47, Creator/Last Upload: Czech Republic licence 65

Výběr turnajeU10, U12, U14, U18
Výběr parametru zobrazit detaily o turnaji, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Konečná tabulka po 7 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7/7 , nenasazen
Ranking list afterKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř.St.č.JménoTypFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
13Mydlář MatějCZE1421Šachy Krnov, z.s.6,50,027,531,5
21Macošek AlexCZE1439TŽ Třinec5,50,529,033,0
34Horková TerezaCZE1412Beskydská šachová škola z.s.5,50,528,030,5
47Boff OndřejCZE1351TŽ Třinec5,00,026,528,0
55Koždoň MarekCZE1395TŽ Třinec4,50,029,031,5
66Bartečková ValérieCZE1371Beskydská šachová škola z.s.4,50,025,527,0
710Rotter DominikCZE1211TŽ Třinec4,50,025,027,0
89Bartečková NikolCZE1284Beskydská šachová škola z.s.4,50,024,026,5
98Lumbert FilipCZE1290Beskydská šachová škola z.s.4,50,021,524,0
1026Mazurek RichardCZE0SK Slavia Orlová4,00,027,531,5
112Kožušníková DanielaCZE1434Interchess z.s.4,00,027,530,0
1215Kupka AlexandrCZE1128Beskydská šachová škola z.s.4,00,026,529,0
1312Mrázek MatoušCZE1154Beskydská šachová škola z.s.4,00,025,027,5
1418Prusková JustýnaCZE1095Beskydská šachová škola z.s.4,00,023,525,5
1516Bělocký DanielCZE1098Beskydská šachová škola z.s.4,00,022,525,0
1611Brejcha LukášCZE1164Šachová škola Bohumín, z.s.4,00,020,021,5
1731Václavková KláraCZE0Beskydská šachová škola z.s.3,50,524,026,5
1813Klimánek FrantišekCZE1143Beskydská šachová škola z.s.3,50,519,019,5
1914Žyla ArturCZE1140Slavoj Český Těšín3,00,022,525,0
2029Sperlich SebastiánCZE0Šachy Krnov, z.s.3,00,021,524,0
2117Krišicová NeliCZE1095TŽ Třinec3,00,021,523,5
2223Kiedroń KrystianCZE0TŽ Třinec3,00,021,021,5
2327Munzar ŠtěpánCZE0TJ Ostrava3,00,015,516,0
2419Stančík Elisej AlexandrCZE1034TJ Ostrava2,50,021,522,0
2524Kořínek JakubCZE0ŠK Šenov2,50,020,021,5
2620Czudek OndřejCZE0TŽ Třinec2,50,020,020,5
2730Šoltýsek ŠtěpánCZE0ŠK Šenov2,50,018,019,5
2825Kučera KryštofCZE0TJ Ostrava2,02,018,019,5
2921Fráňa JanCZE0Šachový klub Ostrava-Jih2,01,016,518,0
3022Friedl MarekCZE0Beskydská šachová škola z.s.2,00,016,016,5
3128Papoušek AntonínCZE0Šachový klub Ostrava-Jih1,00,015,016,5

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Advertisement
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 21.06.2022 14:14
PixFuture exclusive partner, tiráž