Campionat de Catalunya d'edats del Barcelonés (Fases prèvies) Sub 16Darrera actualització26.02.2022 20:12:58, Creador/Darrera càrrega: Josep M. Jordan Garcia
Alphabetical list all groups
Núm. | Nom | ID | Elo | Club/Ciutat | Nom |
1 | Abraham Lima Sasha | 386736 | 1396 | Peona i Peó, C.E. | Sub12 |
2 | Acin Soler Neus | 397710 | 1384 | Peon Negro | S.10 (benjamins) |
3 | Adarve Vidaurre Guillermo | 383327 | 1320 | Peona I Peo, C.E. | Sub12 |
4 | Aguilar Benitez Unai | 397747 | 1472 | Peon Negro, Club D'escacs | Sub12 |
5 | Albaiges Belsue Guillem | 382270 | 1576 | Peona I Peo, C.E. | Sub12 |
6 | Albaiges Belsue Arnau | 383324 | 1393 | Peona i Peo | S.10 (benjamins) |
7 | Alberti Carrasco Pau | 383098 | 1608 | Tres Peons C.E. | Sub 18 |
8 | Alcoba Garcia Ezequiel Andrew | 381770 | 1403 | Tres Peons C.E. | Sub14 |
9 | Aleksanyan Israilyan Nicolas | 358157 | 1956 | Peona I Peo, C.E. | Sub14 |
10 | Alemany Tolosa Biel | 398049 | 1364 | EDAMI | S.10 (benjamins) |
11 | Alfonso Usarralde Lautaro | 386148 | 1309 | Congres | S.10 (benjamins) |
12 | Alonso Vidal David | 28637 | 1673 | Peona I Peo, C.E. | Sub 18 |
13 | Alvarez Beazcua Garikoitz | 378151 | 1453 | Edami C.E. | Sub14 |
14 | Alvarez Jorge Tome | 386657 | 1632 | Tres Peons C.E. | Sub 16 |
15 | Alvarez Perez Hector | 397719 | 1372 | Peon Negro | S.10 (benjamins) |
16 | Amat Davins Biel | 385355 | 1324 | Escola d'Escacs de Barcelona | S.10 (benjamins) |
17 | Amo Sanz Dario | 384201 | 1319 | AMPA l'Escola Turó del Cargol | Sub12 |
18 | Amoros Ceres Nil | 356642 | 1618 | Tres Peons C.E. | Sub14 |
19 | Antunez Pavia Oriol | 397650 | 1472 | Escola Lavinia | Sub12 |
20 | Apinyan Manukyan Mark | 28610 | 1873 | Peona I Peo, C.E. | Sub14 |
21 | Aragon Ramos Eric | 383040 | 1403 | Escola D'escacs De Barcelona | Sub14 |
22 | Arellan Zavala Marc | 381976 | 1820 | Peona I Peo, C.E. | Sub14 |
23 | Arellan Zavala Josep | 384898 | 1446 | Peona i Peo | S.10 (benjamins) |
24 | Arjona Bereza Ivan | 382291 | 1585 | Jake C.E. | Sub12 |
25 | Arjona Bereza Roman | 385713 | 1443 | Jake | S.10 (benjamins) |
26 | Arrizabalaga Gutierrez Leo | 397713 | 1260 | Peon Negro | s.8 (Prebenjam.) |
27 | Atienza Tuesta Maximo | 398081 | 1340 | Congres | s.8 (Prebenjam.) |
28 | Avetisyan Dilanyan Hayk | 385734 | 1558 | Peona I Peo, C.E. | Sub14 |
29 | Baguena Cazorla Ibon | 384203 | 1366 | AMPA l'Escola Turó del Cargol | Sub12 |
30 | Barragan Marti Gael | 398122 | 1364 | Foment Martinenc | S.10 (benjamins) |
31 | Barrero Homs Alex | 397514 | 1400 | Ateneu Hortenc | S.10 (benjamins) |
32 | Barriales Lascateu Diego | 397946 | 1316 | Peon Negro | s.8 (Prebenjam.) |
33 | Bazan Vazquez Martin | 397290 | 1428 | Gramenet Club Escacs | Sub12 |
34 | Bazan Vazquez Lukas | 397291 | 1264 | Gramenet | s.8 (Prebenjam.) |
35 | Bea Segura Enric | 386725 | 1514 | Tres Peons C.E. | Sub12 |
36 | Bea Segura Guillem | 378175 | 1330 | Tres Peons C.E. | Sub14 |
37 | Belaid Sands Keian Olan | 397991 | 1348 | EDAMI | S.10 (benjamins) |
38 | Benito De Domenech Pere | 397892 | 1348 | EDAMI | S.10 (benjamins) |
39 | Berga Perez Pau | 398051 | 1404 | EDAMI | S.10 (benjamins) |
40 | Bernardo Safont Max | 397632 | 1440 | Tres Peons C.E. | Sub12 |
41 | Berrozpe Gonzalez Marc | 384993 | 1420 | Gramenet | S.10 (benjamins) |
42 | Blanco De las Heras Lucas | 385228 | 1332 | Espiga Les Corts | S.10 (benjamins) |
43 | Blasco Cardona Pol | 335815 | 1817 | La Lira, C.E. | Sub14 |
44 | Blasco Pomarol Carlos | 27451 | 1609 | La Lira, C.E. | Sub 16 |
45 | Bocharov Rodion | 397957 | 1336 | Raduga | s.8 (Prebenjam.) |
46 | Bosch Garcia Ivan | 335816 | 1634 | La Lira, C.E. | Sub14 |
47 | Bota Guallo Guifré | 397646 | 1464 | Escola Lavinia | Sub12 |
48 | Botias Gil Claudia | 334180 | 1797 | Peona I Peo, C.E. | Sub 18 |
49 | Briceño Padin Matias | 383689 | 1307 | Peona I Peo, C.E. | Sub12 |
50 | Bru Montoya Pau | 384866 | 1615 | Ateneu Colon | S.10 (benjamins) |
51 | Bru Montoya Marc | 334254 | 1563 | Ateneu Colon C.E. | Sub14 |
52 | Bueno Navas Lucas | 397288 | 1563 | Gramenet Club Escacs | Sub12 |
53 | Bures Villacampa Toni | 397743 | 1292 | EDAMI | s.8 (Prebenjam.) |
54 | Burgos Picon Carlos | 385039 | 1433 | Jake C.E. | Sub14 |
55 | Caballero Lages Teo | 383081 | 1345 | Ateneu Colon C.E. | Sub12 |
56 | Caballero Mogilnikov Liam | 398114 | 1292 | Ateneu Colon | s.8 (Prebenjam.) |
57 | Cabestany Garcia Quim | 397638 | 1412 | Escola Lavinia | S.10 (benjamins) |
58 | Caicedo De Ferrater Bernat | 378196 | 1257 | Vila Olimpica, Club D'escacs | Sub14 |
59 | Calderon Sabariego Izan | 397715 | 1500 | Gramenet Club Escacs | Sub12 |
60 | Callejo Mercadé Marc | 397575 | 1432 | Vila Olimpica, Club D'escacs | Sub12 |
61 | Calvo Pons Alberto | 397519 | 1508 | Vila Olimpica, Club D'escacs | Sub14 |
62 | Campano Salvador Bernat | 398088 | 1532 | Escola d'Escacs de Barcelona | Sub14 |
63 | Campos Kavelich Aleix | 397868 | 1348 | Peon Negro | s.8 (Prebenjam.) |
64 | Cañete Gomis Martina | 397357 | 1491 | Ateneu Colon C.E. | Sub12 |
65 | Canillas Peinado Oliver | 386567 | 1300 | La Lira | S.10 (benjamins) |
66 | Cano Vila Elena | 29802 | 1614 | Ateneu Colon C.E. | Sub14 |
67 | Carrasco Méndez Eric | 382021 | 1375 | La Lira, C.E. | Sub 16 |
68 | Carreras Sala Pau | 397923 | 1320 | EDAMI | s.8 (Prebenjam.) |
69 | Carulla Varela Amalia | 379803 | 1350 | Peona I Peo, C.E. | Sub14 |
70 | Carulla Varela Simon | 384300 | 1237 | CEEB | S.10 (benjamins) |
71 | Casimiro Sin Pol | 383724 | 1312 | Peona I Peo, C.E. | Sub12 |
72 | Cassini Errando Adriano | 386563 | 1290 | Peona i Peo | S.10 (benjamins) |
73 | Castillo Dalmau Arnau | 26498 | 2209 | Vila Olimpica, Club D'escacs | Sub 18 |
74 | Castro Estrella Joan Gabriel | 28147 | 1928 | Tres Peons C.E. | Sub 18 |
75 | Catala Ulied Carles | 27089 | 1668 | Vila Olimpica, Club D'escacs | Sub 18 |
76 | Catalan Monteagudo Elm | 379240 | 1965 | Peona I Peo, C.E. | Sub 16 |
77 | Chalmeta Bosch Maria | 397300 | 1272 | Foment Martinenc | s.8 (Prebenjam.) |
78 | Chavez Mayta Joan Mikel | 386154 | 1346 | Gramenet Club Escacs | Sub12 |
79 | Chituc Calderon Hector | 383725 | 1287 | Peona I Peo, C.E. | Sub12 |
80 | Chituc Calderon Hugo | 386739 | 1284 | Peona i Peo | s.8 (Prebenjam.) |
81 | Chiva Perez Ferran | 381237 | 1894 | Sant Andreu C.E. | Sub 16 |
82 | Clave Casals Bernat | 397120 | 1518 | Tres Peons C.E. | Sub14 |
83 | Conejo Gazur Jan | 397922 | 1400 | Pare Poveda | S.10 (benjamins) |
84 | Conesa Pinyol Pau | 384165 | 1400 | Ateneu Colon C.E. | Sub12 |
85 | Cornejo Vila Jordi | 397947 | 1496 | Peona i Peo, C.E. | Sub12 |
86 | Costa Frers Octavi | 358179 | 1882 | Peona I Peo, C.E. | Sub 16 |
87 | Costa Torras Marcel | 397629 | 1316 | EDAMI | s.8 (Prebenjam.) |
88 | Creixans Comerma Pol | 28270 | 2073 | La Lira, C.E. | Sub 16 |
89 | Creixans Comerma Martí | 29603 | 1797 | La Lira, C.E. | Sub 16 |
90 | Cruañas Gonzalbez Yue | 397107 | 1632 | Tres Peons C.E. | Sub 18 |
91 | Dacuña Rodriguez Mateo | 397659 | 1392 | Peona i Peo | S.10 (benjamins) |
92 | Davila Picon Mario | 397651 | 1472 | Escola Lavinia | Sub12 |
93 | De Casacuberta Tarrida Pere | 397858 | 1328 | Tres Peons | s.8 (Prebenjam.) |
94 | De Gracia Giner Xavier | 397634 | 1356 | Escola Sant Miquel | S.10 (benjamins) |
95 | De La Riva Reina Martí | 29688 | 1661 | Foment Martinenc C.E. | Sub14 |
96 | De Lange Ventura Max | 397844 | 1500 | Espiga De Les Corts | Sub12 |
97 | De Maya Igual Miquel | 386720 | 1392 | AFA La Llacuna del Poble Nou | Sub12 |
98 | De Sanjuan Ibañez Javier | 383871 | 1303 | Hospitalet Bellvitge Club D'es | Sub12 |
99 | De Torres Garcés Artur | 397515 | 1468 | Hortenc, Ateneu Cultural C.E. | Sub12 |
100 | Del Alcazar Mas Pau | 385030 | 1444 | Escola D'escacs De Barcelona | Sub14 |
101 | Del Rio Baena Dani | 378060 | 1799 | Ateneu Colon C.E. | Sub14 |
102 | Del Sol Farrerons Enric | 397905 | 1424 | Edami C.E. | Sub12 |
103 | Delgadillo Vidal Philippe Arnau | 381306 | 1683 | Peona I Peo, C.E. | Sub12 |
104 | Diapola Bruno | 398086 | 1376 | Comtal | S.10 (benjamins) |
105 | Diaz Chaparro Gabriel | 385852 | 1301 | La Lira | S.10 (benjamins) |
106 | Diego Morillas Gerard | 386729 | 1320 | Ateneu Colon | s.8 (Prebenjam.) |
107 | Duchene Garcia Yannick | 383043 | 1413 | Escola D'escacs De Barcelona | Sub12 |
108 | Eguiguren Juan Eduardo | 386856 | 1348 | EDAMI | S.10 (benjamins) |
109 | Escobar Pavlik Luka | 397662 | 1300 | EDAMI | s.8 (Prebenjam.) |
110 | Escolano Bobkov Alex | 398292 | 1344 | E.E.Estel Casa Eslava | S.10 (benjamins) |
111 | Espejo Fuentes Leo | 383398 | 1287 | Peona I Peo, C.E. | Sub12 |
112 | Faijes Leiva Jordi | 397950 | 1344 | EDAMI | S.10 (benjamins) |
113 | Falco Andreu Eric | 397343 | 1588 | Foment Martinenc C.E. | Sub 16 |
114 | Falgas Pla Albert | 385510 | 1296 | Peona i Peo | S.10 (benjamins) |
115 | Falgas Pla Joaquim | 379807 | 1286 | Peona I Peo, C.E. | Sub12 |
116 | Fazleeva Emily | 398293 | 1404 | E.E.Estel Casa Eslava | S.10 (benjamins) |
117 | Fernandez Garcia Josep | 397673 | 1624 | Tres Peons C.E. | Sub 16 |
118 | Ferrandiz Alvarez Eloi | 384148 | 1563 | Peona I Peo, C.E. | Sub 18 |
119 | Ferrandiz Alvarez Miquel | 384149 | 1474 | Peona I Peo, C.E. | Sub 18 |
120 | Ferrer Torrano Lluc | 386576 | 1276 | Peon Negro | s.8 (Prebenjam.) |
121 | Font Tordera Roc | 380965 | 1521 | Gramenet Club Escacs | Sub14 |
122 | Fornos Serra Jan | 383337 | 1272 | Peona i Peo | S.10 (benjamins) |
123 | Frieros Muñoz Alejandro | 398107 | 1700 | Foment Martinenc C.E. | Sub 18 |
124 | Fuertes Gonzalez Jan | 397825 | 1472 | Tres Peons C.E. | Sub12 |
125 | Gabirondo Tur Odei | 397337 | 1424 | Escola D'escacs De Barcelona | Sub12 |
126 | Galan Collado Gerard | 397641 | 1412 | Escola Lavinia | S.10 (benjamins) |
127 | Gallardo Aldana Santiago | 397992 | 1444 | Escola D'escacs De Barcelona | Sub12 |
128 | Gallego Naharro Alejandro | 397755 | 1668 | Foment Martinenc C.E. | Sub 18 |
129 | Gallerey Ramos Adrian | 384214 | 1386 | Foment Martinenc C.E. | Sub14 |
130 | Galvan Uriarte Markel | 397745 | 1312 | Peon Negro | s.8 (Prebenjam.) |
131 | Gamez Bestit Xavier | 397910 | 1332 | EDAMI | s.8 (Prebenjam.) |
132 | Garces Robledo Jordi | 398080 | 1376 | Peona i Peo | S.10 (benjamins) |
133 | Garcia Canals Gerard | 397274 | 1459 | Gramenet Club Escacs | Sub12 |
134 | Garcia Estruch Gabriel | 381796 | 1347 | Tres Peons C.E. | Sub12 |
135 | Garcia Leon Hugo | 384195 | 1459 | Peona I Peo, C.E. | Sub12 |
136 | Garcia Leon Teo | 397305 | 1288 | Peona i Peo | s.8 (Prebenjam.) |
137 | García Raschke Hernán | 356583 | 1579 | Edami C.E. | Sub 16 |
138 | Garcia Salabert Josep | 397872 | 1356 | Peon Negro | S.10 (benjamins) |
139 | Garcia Vazquez Arnau | 397644 | 1396 | Escola Lavinia | S.10 (benjamins) |
140 | Garcia Vazquez Marti | 397643 | 1396 | Escola Lavinia | S.10 (benjamins) |
141 | Gardela Fuentes Jofre | 385082 | 1385 | Ateneu Colon | S.10 (benjamins) |
142 | Garreta Quinquilla Aleix | 382048 | 1541 | Foment Martinenc C.E. | Sub 16 |
143 | Garrido Garcia Roc | 397642 | 1416 | Escola Lavinia | S.10 (benjamins) |
144 | Gaspar Luycks Sybren | 386712 | 1375 | Ateneu Colon C.E. | Sub12 |
145 | Gimenez Vioque Victor | 397966 | 1384 | Gramenet | S.10 (benjamins) |
146 | Gines Alvarez Arnau | 397748 | 1288 | Peon Negro | s.8 (Prebenjam.) |
147 | Gomez Kunz Tarik Marti | 385770 | 1360 | La Lira | S.10 (benjamins) |
148 | Gomez Oliver Ibai | 356575 | 1235 | Tres Peons C.E. | Sub12 |
149 | Gonzalez Gallego Leo | 397716 | 1320 | Gramenet | s.8 (Prebenjam.) |
150 | González Luna Jaume | 384316 | 1377 | Col·legi Sant Miquel | Sub12 |
Mostra la llista completa
|
|
|
|