Logged on: Gast
Servertime 10.05.2024 02:26:01
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Inici
Base de dades de torneigs
Campionat AUT
Pictures
P+F/FAQ
Registre en línia
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:
LLIGA TERRITORIAL JEEC a les TERRES DE L'EBRE - BENJAMI - FASE TERRES DE L'EBRE del CAMPIONAT DE CATALUNYA D'EDATS
Darrera actualització25.02.2012 20:04:53, Creador/Darrera càrrega: Pablo Díaz-Flores García
Search for player
Cerca
Aparellaments/Resultats
4. Ronda El 2011/12/03 A les 11:30
T.
Núm.
Nom
Elo
Pts.
Resultat
Pts.
Nom
Elo
Núm.
1
1
FOSCH FERRE Arnau
1763
3
1 - 0
3
BES CID David
1700
8
2
3
CURTO ESPUNY Gerard
1710
3
0 - 1
2½
LOPEZ MATAMOROS Maria
1705
4
3
31
SANCHEZ PALLARES David
1700
2
½ - ½
2
ENCONTRADO MASDEU Marta
1758
2
4
14
GARCIA PEREZ Paloma
1700
2
1 - 0
2
SANCHEZ VIOL Pau
1700
32
5
23
MONTORNES RAMS Gerard
1700
2
0 - 1
2
SANCHEZ GILABERT Andrea
1700
30
6
35
SONET GUIU Jordi
1700
2
0 - 1
2
RAMS DOMENECH Roger
1700
26
7
28
SALVADOR GARCIA Marc
1700
2
0 - 1
2
TODO CASTELLA Pere
1700
37
8
29
SAMPER GIL Aleix
1700
2
1 - 0
2
VIDIELLA NOLLA Ramon
1700
38
9
41
VIVES SEBASTIA Eric
1700
2
1 - 0
1½
GILABERT BARBERA Carlos
1700
17
10
39
VILANOVA LAPEIRA Andrei
1700
1½
½ - ½
1
ASPACHS SUBIRATS Sergi
1700
6
11
7
BAYO BENITO Joan
1700
1
0 - 1
1
TAFALLA SEGURA Ivan
1700
36
12
15
GARCIA REINA Kevin
1700
1
0 - 1
1
CHILLIDA SUBIRATS Aleix
1700
10
13
16
GASENI GIL Joan
1700
1
0 - 1
1
FERNANDEZ ARCO Pau
1700
12
14
21
MILIAN PUJOL Marc Tian
1700
1
1 - 0
1
FERNANDEZ PAREJA Carlos
1700
13
15
25
PASTOR BURJALES Miquel
1700
1
1 - 0
½
MARTI STRINO Algero
1700
20
16
5
ARMENGOL TOMAS Annia
1700
½
½ - ½
0
BRICAT RIUS Pere
1700
9
17
24
PANELLA NAVARRO Sara
1700
0
1 - 0
0
MONTIEL RUIZ Nora
1700
22
18
40
VIVANCOS VALLS Xavier
1700
0
1
bye
19
11
CUBELLS SERRANO Gisela
1700
0
0
Sense emparellar
20
18
MARKOV Ilia
1700
1
0
Sense emparellar
21
19
MARKOV Timofei
1700
1
0
Sense emparellar
22
27
RAÏCH PANISELLO Roc
1700
0
0
Sense emparellar
23
33
SANCHO MARTI Elias
1700
0
0
Sense emparellar
24
34
SANZ LOPEZ Daphne
1700
½
0
Sense emparellar
Servidor de resultats de torneigs d'escacs
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
Impressió