Tatrafest - OPEN Tatry (otvorené MSR seniorov 50+)

Posledná aktualizácia 04.06.2022 21:24:37, Creator/Last Upload: Slovak Chess Federation license 60

Výber turnajaMSR 65+, OPEN Tatry, SeniorBlesk
Linkyoficiálna stránka organizátora, Link tournament to the tournament calendar
Výber parametrov ukáž detaily turnaja
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Alphabetical list all groups, Časový rozpis
Konečná tabuľka po 9 kolách, Tabuľka podľa štartových čísiel
Kolá po šach.k.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9/9 , nežrebovaný
Ranking list afterk.1, k.2, k.3, k.4, k.5, k.6, k.7, k.8, k.9
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č.TMenoFideIDFEDEloTypKlub
1GMMrva Martin14900092SVK2384S50Šachy Reinter
2FMVojta Tomáš308781CZE2318TJ Spartak Vlašim
3FMKolesár Milan14900130SVK2169S50Šk Strelec Devínska Nová Ves
4Nicolini Alexander14902737SVK2156S50Lokomotíva Trnava
5Voříšek Jakub364355CZE2127TJ Spartak Vlašim
6CMSteiner Bruno1602411AUT2120S50
7Škreňo Vladimír14902893SVK2057Nitriansky Šachový Klub Nitra
8WFMKovacova Zuzana14901510BER2049
9Pčola Jaroslav14907810SVK2044S50Šachy Reinter
10FMShilov Sergej14101505UKR2028S50
11Macka Oto14908743SVK2026Šk Doprastav Bratislava
12Bednár Ján14904551SVK2018Šk Doprastav Bratislava
13Kopnický František14903318SVK1876S50ŠK TJLŠ VD Poprad
14Krňan Bronislav14951975SVK1863S50Šk Slovan Modrý Kameň
15Škápiková Ľubica14906678SVK1855S50Šk Senica
16Stanko Ivan14902427SVK1853S50Šk Doprastav Bratislava
17Puroila Sippo504572FIN1852S50
18Starýchfojtů Josef339440CZE1846ŠK Řevnice
19Mosný Jaroslav14903598SVK1845S50Lokomotíva Trnava
20Tománek Rafael14907216SVK1834S50Šk Doprastav Bratislava
21Brácha Pavel335894CZE1830S50SK ROŠÁDA Prostějov
22Holický Miroslav14911736SVK1816Lokomotíva Trnava
23Žákovič Jozef14917726SVK1750S50Šk Prm Bojnice
24Houdek Daniel342920CZE1728S50TJ Spartak Vlašim
25Soldán Ján14905639SVK1727S50Šk Modra
26Šatnik Jozef14912953SVK1720S50Šachy Reinter
27Petrik Matus266400BEL1684
28Kulich Filip14963230SVK1682U18Šk Považské Podhradie
29Janás Peter14938200SVK1667S50ŠK Hlohovec
30Park Seonjae13213768KOR1663U18
31Golis Wiktor21055874POL1653U18
32Kulich Daniel14959208SVK1648U18Šk Považské Podhradie
33Krajčovič Boris14943646SVK1647S50Športový Klub Nbs – Šachový Oddiel
34Andráš Anton14936526SVK1550S50Tj Slávia Košice
35Straka Šimon14961296SVK1523U18Šachový Klub Mapak Spišská Teplica
36Mederly Ján14961806SVK1446U18Šk Levice
37Bykhovtsov Tymofiy34139486UKR1434U18
38Kompan Andrej14974282SVK1326Šk Levice
39Chovan Samuel14969947SVK1000U18
Advertisement
Chess-Tournament-Results-Servers © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 21.06.2022 14:14
PixFuture exclusive partner, Tiráž