Logged on: Gast
Servertime 11.05.2024 10:11:41
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Home
Toernooi-database
Kampioenschap
Pictures
FAQ
Online inschrijven
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
N.B.: Voor het reduceren van de serverbelasting wegens het dagelijkse doorzoeken van alle verbindingen door zoekmachines zoals Google, Yahoo en Co, worden alle verbindingen voor toernooien ouder dan twee weken (einddatum) getoond na het klikken op de volgende knop:
Первенство Санкт-Петербурга по блицу среди юношей до 17 лет 2021 г
De pagina werd het laatst gewijzigd op06.12.2021 17:54:22, Creator/Last Upload: Viacheslav Ryzhkov
Search for player
Zoeken
Startranglijst
No.
Naam
ID
FideID
FED
RtgI
RtgN
Gr
Vereniging/Plaats
1
Шемякинский Никита
4015
44170025
RUS
2113
2120
+
СДЮСШОР №2 ГДТЮ
2
Исмагилов Игорь
2326
44100507
RUS
2036
2088
+
СДЮСШОР №2 ГДТЮ
3
Романов Никита
97729
34273875
RUS
2007
2074
+
СШОР ШШ
4
Карманова Ольга
19068
24215333
RUS
1894
1927
+
СДЮСШОР №2 ГДТЮ
5
Махмудов Рияд
135317
34311165
RUS
1953
1923
+
СДЮСШОР №2 ГДТЮ
6
Мамочев Алексей
4317
44164050
RUS
1870
1919
+
СДЮСШОР №2 ГДТЮ
7
Курбанов Сергей
14637
54198704
RUS
1927
1901
+
СДЮСШОР №2 ГДТЮ
8
Панченко Сергей
19043
54158354
RUS
1854
1874
+
СДЮСШОР №2 ГДТЮ
9
Игудин Денис
14631
44179979
RUS
1841
1870
+
ДТ «Измайловский»
10
Этингоф Юрий
12516
44100493
ISR
1706
1818
+
Клуб им. Спасского
11
Минеев Сергей
23348
34200720
RUS
1551
1744
+
Клуб им. Спасского
12
Ильин Константин
4347
44163282
RUS
1528
1714
+
Клуб им. Спасского
13
Королев Артём
2327
44170017
RUS
1645
1699
+
ДТ «Измайловский»
14
Матвеев Иван
26351
24262790
RUS
1521
1665
+
ГБУ СШОР №2
15
Седунов Андрей
19045
54160316
RUS
1355
1661
+
СШОР ВО
16
Егоров Иван
23733
24263109
RUS
1671
1655
+
СКЦ им. Алехина (Пушкин)
17
Дерученко Иван
42688
34213058
RUS
1560
1650
+
ГБУ СШОР №2
18
Николаев Никита
37114
34309420
RUS
1425
1643
+
СДЮСШОР №2 ГДТЮ
19
Солнышкин Максим
4088
44147813
RUS
1325
1632
+
Клуб им. Спасского
20
Иванов Всеволод
26247
34328971
RUS
1450
1615
+
21
Лисовский Ярослав
30845
34214240
RUS
1234
1572
+
СКЦ им. Алехина (Пушкин)
22
Дмитриев Тимофей
4271
54167469
RUS
1443
1567
+
ШК "Петровская Ладья"
23
Бадажков Егор
19044
44148186
RUS
1455
1523
+
Красносельский ШЦ
24
Савинов Лев
26316
24263389
RUS
1272
1515
+
ШК "Петровская Ладья"
25
Чернейко Иван
4262
54163765
RUS
1336
1474
+
СДЮСШОР №2 ГДТЮ
26
Лебедев Александр
4284
54191513
RUS
1224
1433
+
Schaaktoernooi-resultaten server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
Impressum