Ekipno prvenstvo u šahu za učenike osnovnih škola grada Zagreba za 2021. godinu

Organizator(i)Školski športski savez grada Zagreba
SavezCroatia ( CRO )
Direktor turniraDario Franjić
Glavni sudacIA Režek Siniša [14516594]
SudacNA Iveković Tihana [14517825], NA Klara Krmpotić [14528592], NA Iveković Ana [14514508], NA Nenad Mudrinic
Tempo igre (Rapid)15 minuta
LokacijaZagreb (CRO), OŠ Lučko, Puškaričeva 102 i OŠ Rapska, Rapska ulica 3
Broj kola9
Sustav sparivanjaEkipni švicarac
Obračun rejtinga -
Datum2021/11/13 do 2021/11/20
Prosječan rejting1
Program za sparivanjeSwiss-Manager od Heinza HerzogaSwiss-Manager turnirski podatak

Zadnja izmjena20.11.2021 18:53:37, Creator/Last Upload: binary

Odabir turniraucenici, ucenice
LinkoviPočetna Stranica Organizatora, Link tournament to the tournament calendar
Odabir parametara bez podataka o turniru, ukloni zastave
Pregled za momčadCRO, FID
Pregled za momčadA.CESARCA, B.KAŠIĆA, BRESTJE, D.CESARIĆA, D.DOMJANIĆA, G.VRAPČE, I.OŠ DUGAVE, J.KLOVIĆA, J.RAČIĆA, JORDANOVAC, LUČKO, MEDVEDGRAD, ODRA, OTOK, P.MIŠKINE, RAPSKA, TRNSKO, VEDRI OBZORI
ListeKonačni poredak nakon 9 Kola, Nositelj(momčad)
Turnirski sastav sa rezultatima po kolima, Turnirski sastav bez rezultata po kolima, Konačni poredak sa partijama nakon 9 Kola
Lista po nositeljstvu, Abecedni popis igrača, Alphabetical list all groups
Parovi ekipaKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9
Bodovi po pločamaKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9
Podaci o Savezima, Partijama i Titulama, Satnica, Pet najboljih igrača, Ukupna statistika, podaci o medaljama
Photo GalleryShow Photo Gallery
Pretvori u Excel i PrintajLista za ispis, Pretvoti u Excel (.xlsx), Pretvori u PDF-File

Konačni poredak sa partijama nakon 9 Kola

Mj. Mannschaft1.Rd2.Rd3.Rd4.Rd5.Rd6.Rd7.Rd8.Rd9.Rd TB1  TB2  TB3  TB4 
1
OŠ OTOK12w2½2b24w29b33w25b38w311b2½6w2½1522,5180,00
2
OŠ LUČKO15b31w25b213w48b23w1½11b34b2½9w41324,0171,50
3
OŠ DOBRIŠE CESARIĆA5w37b49w2½11w31b22b2½4w16w28b21322,0180,00
4
OŠ DRAGUTINA DOMJANIĆA16b411w21b28w212b26w2½3b32w1½5b31222,0176,00
5
OŠ ODRA3b16w2½2w210b311b31w113b48w34w11120,5181,00
6
OŠ BRESTJE9w25b1½7w314b310w34b1½12w2½3b21b1½1020,0175,00
7
OŠ BARTOLA KAŠIĆA18b23w06b115b216w313w214b217b2½12w31017,5141,00
8
OŠ JOSIPA RAČIĆA10w313w311b1½4b22w212w31b15b13w2918,5181,00
9
OŠ TRNSKO6b218w33b1½1w114b411w010w2½15b32b0917,0166,50
10
I. OŠ DUGAVE8b117w412b25w16b114w2½9b1½16w411w2819,0153,50
11
OŠ JORDANOVAC14w34b28w2½3b15w19b42w11w1½10b2818,0182,00
12
OŠ JULIJA KLOVIĆA1b1½15w310w217b34w28b16b1½13w37b1818,0163,00
13
OŠ MEDVEDGRAD17w38b114w22b015w37b25w012b116b3815,0156,00
14
OŠ RAPSKA11b116w313b26w19w010b1½7w2--415b2716,5135,00
15
OŠ PAVLEKA MIŠKINE2w112b118b37w213b117w316b29w114w2716,0141,50
16
MEĐUNARODNA OSNOVNA ŠKOLA VEDRI OBZORI4w014b117b1½18w27b1--415w210b013w1412,5127,00
17
OŠ GORNJE VRAPČE13b110b016w2½12w118b1½15b1--47w1½0w0412,5106,50
18
OŠ AUGUSTA CESARCA7w29b115w116b217w2½0w00w00w00w048,575,50

Bilješka:
Tie Break1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Tie Break2: points (game-points)
Tie Break3: Buchholz Tie-Breaks (sum of team-points of the opponents)
Tie Break4: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 05.05.2022 09:44
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use