Pořadí po 3 kole

Poř.St.č.JménoTypFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 Krtg+/-
15Babula VlastimilH18CZE2228ŠK Staré Město3,00,04,06,04014,8
23Gnojek PetrH18CZE2275Beskydská šachová škola z.s.3,00,04,05,540-14,4
39Lajbl JanH20CZE2203Šachový klub Jičín z.s.3,00,04,04,02021,6
412Gloser DavidH20CZE21842222 ŠK Polabiny, z.s.3,00,03,54,52052,0
51FMFrank AdamH18CZE2356Beskydská šachová škola z.s.3,00,03,53,52016,8
66Šmolík JáchymH18CZE2225Klub šachistů Říčany 19253,00,03,04,040-15,6
72FMŠvanda OndřejH20CZE2281ŠK Staré Město2,50,04,55,5206,0
823Vojta JakubH18CZE2111TJ Spartak Vlašim2,50,04,04,54090,0
914Nagy LadislavH20CZE2177QCC České Budějovice2,50,03,54,520-6,2
1015Jun RudolfH18CZE2169TJ CHS Chotěboř2,50,03,04,040-46,4
1117Ocelák JakubH18CZE2145Unichess2,50,03,03,54050,8
1237Fojt PetrH20CZE1938Šachový klub Jičín z.s.2,50,02,02,52037,8
1325Zvolenský DavidH20CZE2097TJ Spartak Vlašim2,00,05,07,02028,0
1429Porš JaroslavH18CZE2051ŠK ZIKUDA Turnov, z.s.2,00,05,06,040-49,2
86Borovanský SimeonH18CZE1363SK Šachy Chlumec2,00,05,06,040-3,2
1653Vrzal FilipH18CZE1821Sokol Postoupky2,00,04,56,04050,0
1713Skýpala OndřejH18CZE2179TJ Kobylisy2,00,04,55,540-24,4
34Hrabal MatějH20CZE1977Oddíl šachů Sportovního klubu Prost2,00,04,55,5207,0
1942Döme MichalH20CZE1920ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.2,00,04,55,02018,6
204Hrbek ŠtěpánH18CZE2235Interchess z.s.2,00,04,05,040-69,6
2118Novotný MartinH20CZE2136Klub šachistů Říčany 19252,00,04,04,520-40,8
21Voříšek JakubH20CZE2131TJ Spartak Vlašim2,00,04,04,520-3,4
30Jirásko MiroslavH18CZE2033ŠK Spartak Ústí nad Labem2,00,04,04,540-25,2
47Bartoš VáclavH18CZE1887Klub šachistů Říčany 19252,00,04,04,54017,6
2539Janouš MarekH18CZE1928ŠK 64 Plzeň2,00,04,04,04094,8
267FMLudvík TomášH20CZE22122222 ŠK Polabiny, z.s.2,00,03,54,0208,2
2728Mach PetrH18CZE2051Unichess2,00,03,54,04030,4
31Bouška JiříH18CZE20272222 ŠK Polabiny, z.s.2,00,03,54,040-4,4
2926Večeřa DominikH18CZE2085Sokol Postoupky2,00,03,54,040-6,8
3020Brožka KarelH18CZE21322222 ŠK Polabiny, z.s.2,00,03,04,0409,2
318CMJareš MichalH18CZE22082222 ŠK Polabiny, z.s.2,00,03,04,040-61,2
16Trávníček Kryštof MikulášH20CZE2168TJ Vlčnov2,00,03,04,020-23,0
67Mametev ArtemH18CZE1744ŠK 64 Plzeň2,00,03,04,040103,6
3446Šulc JakubH20CZE1890Šachklub města Dobrovice, z.s.2,00,03,03,5209,8
3552Husa DanielH18CZE1826Unichess2,00,02,53,04016,4
3657Šťastný JakubH18CZE1803ŠK Teplice1,50,05,05,5402,4
3710Nytra OndřejH18CZE2201Beskydská šachová škola z.s.1,50,04,56,040-45,6
3870Mrázek RomanH18CZE1694SK Slavia Orlová1,50,04,56,040139,2
73Pelc AdamH18CZE1659Šachy Krnov, z.s.1,50,04,56,04084,4
4032Paseka MatyášH18CZE2007Beskydská šachová škola z.s.1,50,04,55,540-27,2
4122Tajovský MatějH18CZE2113ŠK Duras BVK1,50,04,55,540-44,4
4236Vylíčil AdamH18CZE1941ŠK Staré Město1,50,04,04,540-136,8
4362Pecka JanH18CZE1756TJ Kobylisy1,50,03,54,54021,6
4440Roubal MatyášH18CZE1927ŠK Sokol Klatovy1,50,03,54,540-90,8
4511Flajšman PavelH20CZE2189ŠK Dvorec1,50,03,54,040-64,4
4661Toman JanH18CZE1760ŠK Spartak Ústí nad Labem1,50,03,54,04096,0
4745Rousek JanH18CZE1901Unichess1,50,03,54,0407,2
4877Žaža MartinH18CZE1606TJ Náměšť n/Oslavou1,50,03,53,540113,2
4969Rucabado ŠtefanH18CZE1702Unichess1,50,02,53,54079,2
5033Vaculík MartinH18CZE1980Oddíl šachů Sportovního klubu Prost1,50,02,53,040-80,8
5135Šádek VojtěchH18CZE1968Šachový klub Jičín z.s.1,50,02,02,540-69,2
5224Cibulka JosefH18CZE2109ŠŠPM Lipky HK1,50,02,02,540-124,4
5327Volák ŠimonH18CZE2059Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.1,00,05,06,540-69,6
5448Vilímek VítH18CZE1868ŠK Líně1,00,05,05,540-82,8
54Macháček JanH18CZE1813TJ Desko Liberec1,00,05,05,54084,0
5619Souček PetrH18CZE2134Unichess1,00,04,56,0404,0
5784Škoda JiříH20CZE1569SK Petřín Plzeň1,00,04,55,02012,2
5856Pressler TobiasH18CZE1807Klub šachistů Říčany 19251,00,04,54,54034,0
5976Pejřimovský Tadeáš RubelH18CZE1624TJ CHS Chotěboř1,00,04,05,540-66,4
6058Blažek MatějH18CZE1801TJ Desko Liberec1,00,04,05,040-33,2
81Popov RomanH18CZE1588SK OAZA Praha1,00,04,05,04051,6
6255Zezula JakubH18CZE1808TJ Náměšť n/Oslavou1,00,04,04,54032,0
6363Raptis JanisH18CZE1753TJ Tatran Město Albrechtice z.s.1,00,04,04,54070,8
85Hykš JanH20CZE1542Šachový klub Jičín z.s.1,00,04,04,5202,0
6571Kučera DavidH18CZE1677Gambit Jihlava1,00,04,04,04071,2
6675Simajchl AdamH20CZE1639Spartak Velké Meziříčí1,00,03,54,020-7,6
6750Holub AdamH18CZE1831Unichess1,00,03,53,540-36,8
64Václavík PatrikH18CZE1753TJ Lanškroun1,00,03,53,540-15,2
6938Dvořáček Jan MatyášH18CZE1934ŠK Staré Město1,00,02,53,040-114,4
7083Pavliš MatějH18CZE1576TJ Jiskra Havlíčkův Brod1,00,02,52,5402,8
7159Bezděk TomášH18CZE1788TJ KRALUPY, z.s.0,50,04,56,04046,0
7265Dvořáček MatyášH18CZE1748Sokol Postoupky0,50,04,55,0400,4
7380Šlachta JanH18CZE1590Šachy Krnov, z.s.0,50,04,05,5402,8
7478Juračák DavidH18CZE1604Interchess z.s.0,50,04,05,04093,2
7572Blažek TomášH18CZE1663TJ Desko Liberec0,50,04,04,54014,8
7666Seidl JanH18CZE1746TJ KRALUPY, z.s.0,50,03,55,04010,8
68Veverka VladimírH18CZE1722ŠK Teplice0,50,03,55,040-79,2
7860Müller DavidH18CZE1782TJ Desko Liberec0,50,03,54,040-78,0
7949Souček JanH18CZE1862Šachy Štěpán0,50,03,03,540-34,4
8041Lihotský LukášH18CZE19212222 ŠK Polabiny, z.s.0,50,02,53,040-85,2
79Klapuch DominikH18CZE1596Slezan Opava0,50,02,53,04094,8
8251Lang ŠimonH18CZE1827Šachový klub Světlá nad Sázavou0,00,04,55,540-75,2
8343Fizer MarekH18CZE1913Interchess z.s.0,00,04,05,040-87,2
44Růžička FilipH18CZE1910TJ Kobylisy0,00,04,05,040-4,0
8574Hrbek JáchymH18CZE1647Šachy Štěpán0,00,03,04,0400,8
82Síleš JanH18CZE1583Klub šachistů Říčany 19250,00,03,04,040-47,2

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, tiráž