O královnu a krále symfonie Poděbrady 2021 - starší

Poslední aktualizace06.11.2021 15:37:44, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Výběr turnajemladší, starší
OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru zobrazit detaily o turnaji
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Konečná tabulka po 7 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7/7 , nenasazen
Ranking list afterKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř.St.č.JménopohlavíSkup.FEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
16Chon JeremyH14CZE1472TJ Bohemians Praha6,028,532,00,0
28Müllerová Karina NelawH16CZE1343ŠK Spartak Čelákovice6,028,031,00,0
310Kammová KateřinawH14CZE1309ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.5,529,533,00,0
44Pešek AntonínH16CZE1521ŠK Spartak Čelákovice5,029,032,00,0
515Kaplanová DominikawH14CZE1251ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.5,025,528,50,0
61Sedmihradský TomášH16CZE1568ŠK Spartak Čelákovice5,025,027,50,0
75Kubíček DanielJUNCZE1496ŠK Spartak Čelákovice5,023,526,00,0
818Slavík AdamJUNCZE1180TJ Spartak Vlašim4,527,529,50,0
92Zeman LukášJUNCZE1542TJ Spartak Vlašim4,525,528,00,0
109Rössler ErikH14CZE1328TJ AERO Odolena Voda4,523,026,00,0
1112Veselý JanH16CZE1301TJ Spartak Vlašim4,028,532,00,0
127Ocelák DavidH14CZE1357ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.4,027,029,50,0
1313Stefaniv VladislavH14CZE1286ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.4,026,028,00,0
143Mrázek AdamH16CZE1537Klub šachistů Říčany 19254,025,528,51,0
1525Benda AdamH16CZE1100ŠK Český Brod4,025,528,50,0
1614Zeman Daniel NikolasH14CZE1274TJ Spartak Vlašim4,024,526,50,0
1716Čeřovský LukášH14CZE1198ŠK Spartak Čelákovice4,023,025,00,0
1820Čanda VítH14CZE1172ŠK Spartak Čelákovice4,022,024,50,0
1930Engelthalerová ŠárkawH14CZE1045ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.4,022,022,50,0
2026Fajmon HerbertH14CZE1092ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.3,524,026,00,0
2119Kavan Viktor FlorianH16CZE1174ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.3,523,023,50,0
2232Kaplický JindřichH16CZE1008ŠK Spartak Čelákovice3,518,019,00,0
2328Kubíčková LindawH14CZE1066ŠK Spartak Čelákovice3,025,026,50,0
2424Dorey MaximeH16CZE1122TJ Kobylisy3,022,524,50,0
2517Jandová ZuzanawJUNCZE1197ŠK Spartak Čelákovice3,022,524,00,0
22Mikšíček MatějH14CZE1142ŠK Spartak Čelákovice3,022,524,00,0
2740Zeman Tomáš MathiasH14CZE0TJ Spartak Vlašim3,020,021,00,0
2823Gott AdamH16CZE1126TJ Bohemia Poděbrady3,019,021,00,0
2929Kosek DanielH16CZE1049ŠK Spartak Čelákovice3,018,520,50,0
3035Cidlina VojtěchH14CZE0ŠK Český Brod - neregistrovaný3,017,518,00,0
3111Burianová AdélawH16CZE1308ŠK Český Brod2,523,524,50,0
3221Hodek MartinH16CZE1160ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.2,522,525,00,0
3327Všetečka MichalH14CZE1073DDM Sokol Nymburk2,519,020,00,0
3434Benešová AnetaH14CZE0JOLY Lysá nad Labem-nereg.2,019,021,00,0
3536Dünebier PatrikH16CZE0ŠK Spartak Čelákovice2,019,020,00,0
3638Hykš JakubH14CZE0ŠK Spartak Čelákovice-nereg.2,017,518,00,0
3733Benda JanH14CZE0ŠK Český brod - neregistrovaný2,016,517,00,0
3837Hykš DominikH14CZE0ŠK Spartak Čelákovice-nereg.1,515,015,50,0
3931Trojan MatyášH16CZE1035ŠK Český Brod1,015,015,50,0
4039Martinec ŠimonH16CZE0ŠK Spartak Čelákovice-nereg.0,516,017,00,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, tiráž