23rd European Team Chess Championship 2021 - Open

Təşkilatçı(lar)European Chess Union, Slovenian Chess Federation
FederasiyaEuropean Chess-Union ( ECX )
Turnir direktoruNina Rob
Baş hakimIA Nikolopoulos, Panagiotis 4226070
Baş hakimin müaviniIA Srebrnic, Ana 14603314; IA Biagioli, Marco 841285
HakimBertagnolli, Gerhard 815985; Rajkovic, Radisa 14603187; Valkovic, Kristian 14513200; Rustamov, Lutfiyar 13401203; Kiroski, Toni 15000265; Sikora, Jan 305405; Draskovic, Davor 944327; Gerguri, Fatmir 22100075; Goljovic, Rade 935255; Dobrovoljc, Andreja 14609835; Mohr, Pablo 14631849; Drobne, Marjan 14602261; Fiala, Zdenek 330680; Loviscek, Matjaz 14603241
Nəzarət vaxtı (Standard)90'/40m + 30'/end & 30"/m
Keçirilmə yeriCatez, Slovenia
Turların sayı9
Yarışın formatıKomandalar üçün İsveçrə sistemi
Reytinq hesablanmasıBeynəlxalq reytinq
Tarix2021/11/12 a(ə) 2021/11/21
Reytinq-Ø2518
Püşkatma proqramıHeinz Herzog-dan Swiss-ManagerSwiss-Manager turnir faylı

Son yükləmə21.11.2021 21:01:29, Yaradan/Son yükləmə: slochess

Turnir seçimiWomen, Open
LinklərTəşkilatçının rəsmi səhifəsi, Turnir təqvimi ilə link
Parametrlər Turnir detalları yoxdur, bayraq yoxdur
Fedarasiya üçün ümumi görünüşALB, ARM, AUT, AZE, BEL, CRO, CZE, DEN, ENG, ESP, FIN, FRA, GEO, GER, GRE, HUN, IRL, ISL, ISR, ITA, KOS, LTU, MKD, MNE, NED, NOR, POL, ROU, RUS, SCO, SLO, SRB, SUI, SVK, SWE, TUR, UKR, WLS Bu turnir üçün
SiyahılarKomanda-Başlanğıc sıralaması
Komanda nəticələri tur-nəticələrlə, Team-Composition without round-results, 9 turdan sonra turnir cədvəlində yekun sıralama
Oyunçuların başlanğıc sıralaması, Oyunçuların əlifba sıralaması, Bütün qrupların əlifba sıralaması
Komanda cütlənmələriTur.1, Tur.2, Tur.3, Tur.4, Tur.5, Tur.6, Tur.7, Tur.8, Tur.9
Lövhə cütlənmələriTur.1, Tur.2, Tur.3, Tur.4, Tur.5, Tur.6, Tur.7, Tur.8, Tur.9
Son turdan sonra sıralamaTur.1, Tur.2, Tur.3, Tur.4, Tur.5, Tur.6, Tur.7, Tur.8, Tur.9
Ən yaxşı oyunçularBoard list
Statistikalar, Oyun cədvəli
OyunlarYükləmək üçün 684 oyun mövcuddur
Excel və ÇapÇap listi, Excel-ə çevir (.xlsx), PDF-Fayla çevir

Komanda nəticələri tur-nəticələrlə

  8. Serbia (RtgAvg:2611, Kapitan: Perunovic, Miodrag / TB1: 12 / TB2: 160,5)
Bo.AdRtgFEDFideID123456789Pts.OyunlarRtgAvgRpKrtg+/-
1GMIndjic Aleksandar2612SRB9119251010½1½½15,5926092689109,7
2GMIvic Velimir2620SRB950122½½½10½3,062548254810-5,5
3GMIvanisevic Ivan2604SRB912417½½½1011004,592559255910-5,0
4GMMarkus Robert2609SRB9216371½½1½014,5725572659105,2
5GMPerunovic Milos2541SRB92162910½102,552497249710-2,7

Oyunçunun məlumatı

Indjic Aleksandar GM 2612 SRB Rp:2689
Tur.SNoAdRtgFEDRpPts.Nət.Bo.
13IMMehmeti Dritan2391ALB23172,0s 11
216GMMamedyarov Shakhriyar2765AZE27815,0w 01
3123GMHillarp Persson Tiger2528SWE24643,0s 11
426GMNavara David2699CZE27605,5w 01
5131GMGiri Anish2774NED27396,0s ½1
641IMAgopov Mikael2430FIN25744,5w 11
768GMErdos Viktor2615HUN25873,0s ½1
86GMSargissian Gabriel2664ARM27164,5s ½1
962GMMastrovasilis Dimitrios2619GRE26434,0w 11
Ivic Velimir GM 2620 SRB Rp:2548
Tur.SNoAdRtgFEDRpPts.Nət.Bo.
3124GMBlomqvist Erik2542SWE24793,5w ½2
427GMNguyen Thai Dai Van2594CZE26395,0s ½2
5134GMVan Foreest Lucas2532NED25853,0w ½2
642FMKoykka Pekka2353FIN22491,0s 12
766GMBerkes Ferenc2676HUN27515,0w 02
961GMBanikas Hristos2592GRE25362,5s ½2
Ivanisevic Ivan GM 2604 SRB Rp:2559
Tur.SNoAdRtgFEDRpPts.Nət.Bo.
14IMPasko Llambi2417ALB23763,5w ½2
217GMRadjabov Teimour2763AZE26774,0s ½2
3125IMJohansson Linus2479SWE24263,5s ½3
428GMKrejci Jan2565CZE21290,5w 13
5132GMVan Foreest Jorden2701NED27146,5s 03
643IMNyysti Sampsa2325FIN26145,5w 13
769GMGledura Benjamin2635HUN27716,5s 13
87GMMartirosyan Haik M.2624ARM26554,0w 02
965IMKourkoulos-Arditis Stamatis2524GRE26494,5w 03
Markus Robert GM 2609 SRB Rp:2659
Tur.SNoAdRtgFEDRpPts.Nət.Bo.
12IMAshiku Franc2419ALB24905,0s 13
219GMGuseinov Gadir2665AZE26223,0w ½3
3188IMSeo Jung Min2455SWE24743,5w ½4
429GMZilka Stepan2593CZE26625,5s 14
5133GMWarmerdam Max2608NED25063,0w ½4
88GMHovhannisyan Robert2622ARM27276,0s 03
964GMKelires Andreas2535GRE26065,0s 14
Perunovic Milos GM 2541 SRB Rp:2497
Tur.SNoAdRtgFEDRpPts.Nət.Bo.
15IMSeitaj Ilir2351ALB22373,0w 14
220GMAbasov Nijat2634AZE27605,0s 04
644FMRonka Erik2321FIN24343,5s ½4
770GMKantor Gergely2566HUN26403,5w 14
89GMTer-Sahakyan Samvel2615ARM26926,0w 04

Lövhə cütlənmələri

1. Tur da 2021/11/12 da 15.00
Bo.32
  Albania
Rtg-13
  Serbia
Rtg½ :3½
13.1IM
Mehmeti, Dritan
2391-GM
Indjic, Aleksandar
26120 - 1
13.2IM
Pasko, Llambi
2417-GM
Ivanisevic, Ivan
2604½ - ½
13.3IM
Ashiku, Franc
2419-GM
Markus, Robert
26090 - 1
13.4IM
Seitaj, Ilir
2351-GM
Perunovic, Milos
25410 - 1
2. Tur da 2021/11/13 da 15.00
Bo.13
  Serbia
Rtg-2
  Azerbaijan
Rtg1 : 3
2.1GM
Indjic, Aleksandar
2612-GM
Mamedyarov, Shakhriyar
27650 - 1
2.2GM
Ivanisevic, Ivan
2604-GM
Radjabov, Teimour
2763½ - ½
2.3GM
Markus, Robert
2609-GM
Guseinov, Gadir
2665½ - ½
2.4GM
Perunovic, Milos
2541-GM
Abasov, Nijat
26340 - 1
3. Tur da 2021/11/14 da 15.00
Bo.23
  Sweden
Rtg-13
  Serbia
Rtg1½:2½
9.1GM
Hillarp Persson, Tiger
2528-GM
Indjic, Aleksandar
26120 - 1
9.2GM
Blomqvist, Erik
2542-GM
Ivic, Velimir
2620½ - ½
9.3IM
Johansson, Linus
2479-GM
Ivanisevic, Ivan
2604½ - ½
9.4IM
Seo, Jung Min
2455-GM
Markus, Robert
2609½ - ½
4. Tur da 2021/11/15 da 15.00
Bo.13
  Serbia
Rtg-12
  Czech Republic
Rtg2½:1½
7.1GM
Indjic, Aleksandar
2612-GM
Navara, David
26990 - 1
7.2GM
Ivic, Velimir
2620-GM
Nguyen, Thai Dai Van
2594½ - ½
7.3GM
Ivanisevic, Ivan
2604-GM
Krejci, Jan
25651 - 0
7.4GM
Markus, Robert
2609-GM
Zilka, Stepan
25931 - 0
5. Tur da 2021/11/16 da 15.00
Bo.6
  Netherlands
Rtg-13
  Serbia
Rtg2½:1½
4.1GM
Giri, Anish
2774-GM
Indjic, Aleksandar
2612½ - ½
4.2GM
Van Foreest, Lucas
2532-GM
Ivic, Velimir
2620½ - ½
4.3GM
Van Foreest, Jorden
2701-GM
Ivanisevic, Ivan
26041 - 0
4.4GM
Warmerdam, Max
2608-GM
Markus, Robert
2609½ - ½
6. Tur da 2021/11/18 da 15.00
Bo.13
  Serbia
Rtg-35
  Finland
Rtg3½: ½
7.1GM
Indjic, Aleksandar
2612-IM
Agopov, Mikael
24301 - 0
7.2GM
Ivic, Velimir
2620-FM
Koykka, Pekka
23531 - 0
7.3GM
Ivanisevic, Ivan
2604-IM
Nyysti, Sampsa
23251 - 0
7.4GM
Perunovic, Milos
2541-FM
Ronka, Erik
2321½ - ½
7. Tur da 2021/11/19 da 15.00
Bo.10
  Hungary
Rtg-13
  Serbia
Rtg1½:2½
5.1GM
Erdos, Viktor
2615-GM
Indjic, Aleksandar
2612½ - ½
5.2GM
Berkes, Ferenc
2676-GM
Ivic, Velimir
26201 - 0
5.3GM
Gledura, Benjamin
2635-GM
Ivanisevic, Ivan
26040 - 1
5.4GM
Kantor, Gergely
2566-GM
Perunovic, Milos
25410 - 1
8. Tur da 2021/11/20 da 15.00
Bo.11
  Armenia
Rtg-13
  Serbia
Rtg3½: ½
4.1GM
Sargissian, Gabriel
2664-GM
Indjic, Aleksandar
2612½ - ½
4.2GM
Martirosyan, Haik M.
2624-GM
Ivanisevic, Ivan
26041 - 0
4.3GM
Hovhannisyan, Robert
2622-GM
Markus, Robert
26091 - 0
4.4GM
Ter-Sahakyan, Samvel
2615-GM
Perunovic, Milos
25411 - 0
9. Tur da 2021/11/21 da 15.00
Bo.13
  Serbia
Rtg-20
  Greece
Rtg2½:1½
6.1GM
Indjic, Aleksandar
2612-GM
Mastrovasilis, Dimitrios
26191 - 0
6.2GM
Ivic, Velimir
2620-GM
Banikas, Hristos
2592½ - ½
6.3GM
Ivanisevic, Ivan
2604-IM
Kourkoulos-Arditis, Stamatis
25240 - 1
6.4GM
Markus, Robert
2609-GM
Kelires, Andreas
25351 - 0