https://escacs.cat/index.php/publicacions/circulars/circulars-lleida/27756-

Territorial Absolut Lleida 2021 - Grup II

OrganitzadorC.E. Bellcaire i D.T. Lleida de la F.C.d'E.
FederacióCatalunya ( CAT )
Director del torneigLopez Manzano, Antonio (2273667)
Àrbitre principalAN Valios Blanco, Xavier (32098995)
Deputy ArbiterAC Montoliu Daroca, Imma (2262665)
Control de temps (Standard)90 min + 30 " / mov
SeuPoliesportiu - C. de la Sardana - Bellcaire d’Urgell.
Number of rounds8
Tournament typeSistema suís
Rating calculationEloN, FIDE
Data2021/10/03 Al 2021/11/28
Mitjana d'Elo1723
Programa d'aparellamentSwiss-Manager de Heinz HerzogArxiu de Swiss-Manager

Darrera actualització18.10.2021 20:06:25 / Page cached 19.10.2021 00:26:51 89min., Creador/Darrera càrrega: xavier valios blanco

Selecció del torneigGrup I, Grup II, Promoció
Selecciona paràmetres No se'n mostren els detalls del torneig, Link tournament to the tournament calendar
Overview for groupsC, D, E
LlistesRànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors, Estadístiques de la Federació, partides i títols, Alphabetical list all groups, Taula d'horaris
Taula creuada de classificació després de la 3 ronda, Taula creuada pel rànquing inicial
Aparellaments per taulersRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4/8 , Sense emparellar
Classificació després de Rd.1, Rd.2, Rd.3
Excel i impressióImprimeix la llista, Exporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF

Rànquing inicial

Núm.NomIDFideIDFIDEEloNTipusGrClub/Ciutat
1Degracia Burgues Jose A.1174227068417891999S50CAlmenar Club Escacs
2Boldu Quiros Josep175063201837117851981CBellpuig C.E.
3Mir Carnice Jordi228753204551417391979U20CAlmenar Club Escacs
4Villa Gimenez Carmelo1499225742417931977S50CPardinyes, C.E.
5Pedra Marquina Joan256582458387116511972U16CBalaguer C.E.
6Melich Martinez Josep6944227114117111969S65CJuneda C.E.
7Cardona Marin Wilson149142226842116801905S50CPardinyes, C.E.
8Bell-Lloch Albareda Miquel A202103204568916411891S50DJuneda C.E.
9Dea Amaro Marius12535470695516501886DMollerussa
10Sastre Martin Daniel287842458620015451876U16DLleida C.E.
11Montagut Gonzalez Joan281332450778415571856DBalafia-Adejo Club D'escacs
12Becerra Gomez Juan Jose3792695451731115801825S50DLleida C.E.
13Sole Castane Jaume11812225156115411824S50DAlcoletge Club Escacs
14Escoda Rodriguez David187082228017015401823DPardinyes, C.E.
15Coria Gonzalez Pedro263062226872315431818S50DMollerussa
16Berenguer Milanes Josep186923200158415981816S50DBaix Segre, Club D'escacs
17Ibanez Zamora Canuto104453200335814501815S50DPardinyes, C.E.
18Pasto Bota Alex273992451966914951799EVilabarca C.E.
19Poyo Sales Jordi J.119243200237815301790S50EBaix Segre, Club D'escacs
20Massot Fernandez Ian3574325452213713781779U14ELleida C.E.
21Ribes Gonzalez Jose Ramon3811715456332114791772EBaix Segre, Club D'escacs
22Jucla Esteve Francisco Javier1510229402815321764S50ELleida C.E.
23Berge Gallego Pau292992459173413191760U14EVallfogona C.E.
24Niubo Parramon Edgar3565985452276514151744U18EMollerussa
25Rosell Planella Frederic3798975454648613671734EPardinyes, C.E.
26Capdevila Duran Joan100003200166513971726S65EVallfogona C.E.
27Lopez Morato Jeronimo219693204547614421708S50EPardinyes, C.E.
28Cabiscol Catala Nadal187593209891014251706S50EPardinyes, C.E.
29Llinares Pampols Samuel267282458573413421689U18EBalafia-Adejo Club D'escacs
30Dea Ruiz Jofre3831215470049312441683U10EMollerussa
31Cardona Lozano Oriol125605451797413031679EVilabarca C.E.
32Duro Sole Ramon31065451915213781669S50EPardinyes, C.E.
33Silva Marsa Gerard3831625470057412131665U12ETarrega C.E.
34Escudero Ribo Alexia3866545477015713221664U16ELa Seu D'urgell, C.E.
35Coria Gonzalez Joaquim273332450051813171661S50EMollerussa
36Llorens Vilella Victor119182451936711531629EVilabarca C.E.
37Gasso Gonzalez Gloria3779885452002912861550EMollerussa
38Marti Buira Joan105603209894401529S65EJuneda C.E.
39Berge Pijuan Marcelo3808305454647811661522S50EVallfogona C.E.
40Torres Diez Pau3782225454144112741516U12EMollerussa
41Mares Mario Gabriel3851255476552814641475U12ETarrega C.E.
42Torres Diez Marc3782215454143311781472U12EMollerussa
43Puig-Gros Munte Andreu3357595452377011151462U16EMollerussa
44Carnice Gatius Elisa Justa228773204549201435S50EAlmenar Club Escacs
45Parra Castano Toni3846775474171801431U14ETarrega C.E.
46Bosch Carrera Laia3831185470058201407U12EMollerussa
47Fernandez Gomez Izan3782375451954301337U16EVallfogona C.E.
Servidor de resultats de torneigs d'escacs © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, Impressió