2021 ULUSLARARASI AHİLİK YILI AÇIK SATRANÇ TURNUVASI A Kategorisi

Son güncelleme18.09.2021 14:05:20, Oluşturan/Son Yükleyen: user 013

TurnuvasecimiA KATEGORİSİ, B KATEGORİSİ, 14 YAŞ VE ALTI KATEGORİSİ, 10 YAŞ VE ALTI KATEGORİSİ, 8 YAŞ VE ALTI KATEGORİSİ
LinklerOrganizatorun resmi web sayfasi, Link tournament to the tournament calendar
Parametresecimi turnuva detaylarini goster, bayraklari gosterme
Takim gorunumuALG, AZE, FID, IRI, SYR, TKM, TUR
ListelerBaşlangıç Sıralaması, Alfabetik Oyuncu Listesi, İstatistikler, Alphabetical list all groups, Turnuva Programı
9 Turdan Sonra Nihai Carsaftablo Siralama, Baslangic carsaftablo
Masa eslendirmeleriTur1, Tur2, Tur3, Tur4, Tur5, Tur6, Tur7, Tur8, Tur9/9 , eslendirilmedi
sonra siralama listesiTur1, Tur2, Tur3, Tur4, Tur5, Tur6, Tur7, Tur8, Tur9
Excel ve PrintPrint listesi, Excel'e aktar (.xlsx), PDF formatina cevir

Başlangıç Sıralaması

No. İsimFIDE IDFEDEloUKDCinsiyetKulüp/Şehir
1
GMRASULOV VUGAR13402390AZE24650BURHANİYE SATRANÇ SPOR KULÜBÜ
2
IMDARBAN MORTEZA12501816IRI22610BURSA NİDA SATRANÇ SPOR KULÜBÜ
3
FMZEYNALLI RASHAD13403320AZE22570SAHABİYE SPOR KULÜBÜ
4
FMÖZSAKALLIOĞLU OKAN6367011TUR22542176KÖROĞLU SATRANÇ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
5
YARASHOV AZAT14000873TKM22020ENGİN GÜLEÇ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
6
FMGÜNDÜZ UMUT ERDEM6381383TUR21932173ROTA KOLEJİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
7
FMMAMMADOV SADIG13408712AZE21880BİREYSEL
8
RZAYEV ASKAR13405039TUR21292123BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜB
9
CMKORKMAZ NECMETTİN6303285TUR21072126BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜB
10
GARAYEV SADIG13410598AZE20640BİREYSEL
11
YİĞİT AHMET YASİR6356478TUR19602060SEYHAN BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
12
DEMİRÇİN KASIM6306098TUR19442043MUŞ SATRANÇ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
13
CMBÜKER MUHİTTİN6301770TUR19962016DOĞUKIŞLA GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK K
14
WFMGÖKBULUT YULIA4153979TUR19572001wMANİSA TURKUAZ SATRANÇ SPOR KULÜBÜ
15
BABAYEVA NASRIN13416626AZE19990wBİREYSEL
16
CMYASİN HÜR6300170TUR1915196707 DENİZ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
17
DÖNMEZ YUSUF6301967TUR19671966KARAMAN MASTERLER SPOR KULÜBÜ
18
TEMİZER UMUT34567259TUR19561954SUNGURLU EĞİTİM GENÇLİK VE SPOR KUL
19
AYDOĞDU SELCAN AYBERK6395309TUR19211953BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜB
20
MARUFLU ENES YUSUF26306549TUR18451951ADALAR SU SPORLARI KULÜBÜ DERNEĞİ
21
KIZILTAŞ İNANÇ VEFA44515626TUR18311939BİTLİS SATRANÇ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
22
KAZIK OĞUZ KAĞAN44513267TUR18761933KEPEZ AKDENİZ GENÇLİK VE SPOR KULÜB
23
KURDAŞ HALİL İBRAHİM6352561TUR18721911TRABZON FEDA SATRANÇ DERNEĞİ
24
AYSOY VEYSİ6306071TUR18521904BİTLİS SATRANÇ İHTİSAS EĞİTİM SPOR
25
ÖZSAÇ SAMET HARUN34570683TUR18051877BİREYSEL
26
HATIRLI UĞUR CAN44544731TUR17381850ALTIN HAMLE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
27
KÖSEOĞLU OSMAN OĞUL6304400TUR18451825SEFERİHİSAR SPOR KULÜBÜ
28
GÜR TUBA34553495TUR17461839wBİTLİS SATRANÇ İHTİSAS EĞİTİM SPOR
29
ALIYEV AYKHAN13424254AZE18160BİREYSEL
30
ANACAK HASAN GÜNEŞ34568875TUR16431810BORNOVA BELEDİYESİ GENÇLİK SPOR KUL
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, Künye