Los družstev pro všechna kola

1. Kolo Datum kola 2021/10/17 Hodina 09:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  TJ Frenštát pod Radhoštěm A  TJ Fulnek6:2
2  ŠK ASK Tatra Kopřivnice C  TJ Ludgeřovice1:7
3  TJ Ostrava C  BŠŠ Frýdek-Místek E2:6
4  ŠK Hošťálkovice  ŠK ASK Tatra Kopřivnice B2:6
5  ŠK Šenov B  TJ Mořkov A:
6  ŠK Slavoj Poruba E  volno:
2. Kolo Datum kola 2021/11/07 Hodina 09:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  ŠK ASK Tatra Kopřivnice B  ŠK Šenov B:
2  BŠŠ Frýdek-Místek E  ŠK Hošťálkovice5:3
3  TJ Ludgeřovice  TJ Ostrava C:
4  TJ Fulnek  ŠK ASK Tatra Kopřivnice C5:3
5  ŠK Slavoj Poruba E  TJ Frenštát pod Radhoštěm A5:3
6  TJ Mořkov A  volno:
3. Kolo Datum kola 2021/11/21 Hodina 09:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  ŠK ASK Tatra Kopřivnice C  ŠK Slavoj Poruba E2:6
2  TJ Ostrava C  TJ Fulnek:
3  ŠK Hošťálkovice  TJ Ludgeřovice:
4  ŠK Šenov B  BŠŠ Frýdek-Místek E:
5  TJ Mořkov A  ŠK ASK Tatra Kopřivnice B3:5
6  TJ Frenštát pod Radhoštěm A  volno:
4. Kolo Datum kola 2021/12/05 Hodina 09:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  BŠŠ Frýdek-Místek E  TJ Mořkov A:
2  TJ Ludgeřovice  ŠK Šenov B:
3  TJ Fulnek  ŠK Hošťálkovice:
4  ŠK Slavoj Poruba E  TJ Ostrava C:
5  TJ Frenštát pod Radhoštěm A  ŠK ASK Tatra Kopřivnice C:
6  ŠK ASK Tatra Kopřivnice B  volno:
5. Kolo Datum kola 2021/12/19 Hodina 09:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  TJ Ostrava C  TJ Frenštát pod Radhoštěm A:
2  ŠK Hošťálkovice  ŠK Slavoj Poruba E:
3  ŠK Šenov B  TJ Fulnek:
4  TJ Mořkov A  TJ Ludgeřovice:
5  ŠK ASK Tatra Kopřivnice B  BŠŠ Frýdek-Místek E:
6  ŠK ASK Tatra Kopřivnice C  volno:
6. Kolo Datum kola 2022/01/16 Hodina 09:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  TJ Ludgeřovice  ŠK ASK Tatra Kopřivnice B:
2  TJ Fulnek  TJ Mořkov A:
3  ŠK Slavoj Poruba E  ŠK Šenov B:
4  TJ Frenštát pod Radhoštěm A  ŠK Hošťálkovice:
5  ŠK ASK Tatra Kopřivnice C  TJ Ostrava C:
6  BŠŠ Frýdek-Místek E  volno:
7. Kolo Datum kola 2022/01/30 Hodina 09:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  ŠK Hošťálkovice  ŠK ASK Tatra Kopřivnice C:
2  ŠK Šenov B  TJ Frenštát pod Radhoštěm A:
3  TJ Mořkov A  ŠK Slavoj Poruba E:
4  ŠK ASK Tatra Kopřivnice B  TJ Fulnek:
5  BŠŠ Frýdek-Místek E  TJ Ludgeřovice:
6  TJ Ostrava C  volno:
8. Kolo Datum kola 2022/02/13 Hodina 09:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  TJ Fulnek  BŠŠ Frýdek-Místek E:
2  ŠK Slavoj Poruba E  ŠK ASK Tatra Kopřivnice B:
3  TJ Frenštát pod Radhoštěm A  TJ Mořkov A:
4  ŠK ASK Tatra Kopřivnice C  ŠK Šenov B:
5  TJ Ostrava C  ŠK Hošťálkovice:
6  TJ Ludgeřovice  volno:
9. Kolo Datum kola 2022/02/27 Hodina 09:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  ŠK Šenov B  TJ Ostrava C:
2  TJ Mořkov A  ŠK ASK Tatra Kopřivnice C:
3  ŠK ASK Tatra Kopřivnice B  TJ Frenštát pod Radhoštěm A:
4  BŠŠ Frýdek-Místek E  ŠK Slavoj Poruba E:
5  TJ Ludgeřovice  TJ Fulnek:
6  ŠK Hošťálkovice  volno:
10. Kolo Datum kola 2022/03/20 Hodina 09:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  ŠK Slavoj Poruba E  TJ Ludgeřovice:
2  TJ Frenštát pod Radhoštěm A  BŠŠ Frýdek-Místek E:
3  ŠK ASK Tatra Kopřivnice C  ŠK ASK Tatra Kopřivnice B1:7
4  TJ Ostrava C  TJ Mořkov A:
5  ŠK Hošťálkovice  ŠK Šenov B:
6  TJ Fulnek  volno:
11. Kolo Datum kola 2022/04/03 Hodina 09:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  TJ Mořkov A  ŠK Hošťálkovice:
2  ŠK ASK Tatra Kopřivnice B  TJ Ostrava C:
3  BŠŠ Frýdek-Místek E  ŠK ASK Tatra Kopřivnice C:
4  TJ Ludgeřovice  TJ Frenštát pod Radhoštěm A:
5  TJ Fulnek  ŠK Slavoj Poruba E:
6  ŠK Šenov B  volno:
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, tiráž