Logged on: Gast
Servertime 06.05.2024 05:51:36
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Početna
Turnirska baza
Prvenstvo Austrije
Pictures
FAQ
Online Prijava
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Bilješka: Kako bi smanjili rad servera dnevnim unosom svih linkova na tražilice poput Google-a, Yahoo-a i Co-a, svi linkovi za turnire starije od dva tjedna (vrijeme završetka turnira) prikazati će se nakon klika na sljedeću tipku:
pokaži podatke o turniru
Maloy Rapid 2021 Stage 39_6
Zadnja izmjena19.09.2021 15:48:15, Creator/Last Upload: Maloyroslavets chess club
Search for player
Pretraži
Lista po nositeljstvu
Br.
Ime
ID
FideID
RtgI
RtgN
Klub/Grad
1
Макович Андрей
570
24195995
2266
2270
Обнинск
2
Коженков Евгений
568
4197011
2189
2176
Обнинск
3
Широков Сергей
574
24102571
1885
1884
Обнинск
4
Полковников Николай
16333
24130184
1862
1694
Ермолино
5
Новенко Денис
87689
14166674
1819
1887
Подольск
6
Журавлев Игнат
253
34119857
1803
1882
Серпухов
7
Перевезенцев Артём
17760
54144329
1800
1907
Малоярославец
8
Скворцов Андрей
135870
34316221
1737
1578
Балабаново
9
Шумовский Николай
20925
54141095
1677
1642
Калуга
10
Галустян Сергей
591
24168459
1664
1702
Балабаново
11
Нарожный Артём
189238
34361219
1628
1736
Обнинск
12
Огурцов Игорь
616
34117048
1614
1538
Калуга
13
Войчук Александр
219831
34419470
1613
1511
Подольск
14
Белов Владимир
21479
34136301
1576
1539
Боровск
15
Абрамов Владимир
68518
54144248
1519
1490
Малоярославец
16
Хрипунов Леонид
31771
34163031
1481
1429
Медынь
17
Трифонов Михаил
107770
34278362
1448
1500
Малоярославец
18
Писарев Александр
374751
55675735
1401
1310
Обнинск
19
Угаров Михаил
94345
54144345
1392
1393
Малоярослпвец
20
Дворянкин Андрей
133801
34311300
1387
1219
Малоярославец
21
Туголуков Вячеслав
19426
54122023
1380
1359
Обнинск
22
Сафонов Анатолий
359138
55680330
1362
1312
Обнинск
23
Кисарин Иван
147527
34361936
1314
1242
Балабаново
24
Скуратович Роман
377265
55703399
1300
1311
Обнинск
25
Теремков Владимир
301641
55626580
1260
1506
Красногорск
26
Виноградова Мария
98148
34273573
1253
1563
Москва
27
Михеев Роман
242311
55623549
1213
1329
Обнинск
28
Кошелев Иван
250984
34444190
1173
1391
Малоярославец
29
Стратула Кирилл
318087
55642250
1129
1294
Балабаново
30
Авушян Тигран
401552
55709044
1118
1054
Обнинск
31
Новиков Владимир
260316
34454462
1115
1127
Кондрово
32
Бабкин Александр
156689
34398953
1076
1007
Малоярославец
33
Бабкина Анна
111012
34398961
1065
1038
Малоярославец
34
Свириденко Аркадий
355303
55686591
1062
1229
Балабаново
35
Бабкин Михаил
239398
34460934
1037
1072
Малоярославец
36
Шестун Григорий
165928
34337709
1036
1309
Серпухов
37
Лебедухин Николай
226547
34444203
1027
1186
Малоярославец
38
Кошелева Татьяна
359895
55680313
1008
1030
Малоярославец
39
Логвиненко Илья
257236
55693016
1006
1079
Балабаново
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Legal details/Terms of use