Logged on: Gast
Servertime 04.05.2024 12:39:45
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Головна
Турнірна база даних
AUT
Фото
ЧАВО
Онлайн реєстрація
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Увага: щоб знизити навантаження серверу від сканування усіх посилань (а їх більше 100 000) такими пошуковими системами як Google, Yahoo та іншими, усі посилання старіше двох тижнів сховані та відображаються після натискання на наступну кнопку:
Показати додаткову інформацію
The top 2 teams qualify for the Playoffs
2021 FIDE Online Olympiad Top Division Pool C
Останнє оновлення11.09.2021 18:16:45, Автор /Останнє завантаження: alexholowczak
Search for player or team
Пошук
Пари по дошках
8. Тур на 2021/09/10 у 1500 UTC
Дош.
8
Latvia
Рейт
-
9
Paraguay
Рейт
2½:3½
PGN
1.1
FM
Mustaps Matiss
2376
-
FM
Benitez Galeano Alejandro
1985
½ - ½
PGN
1.2
FM
Lavendelis Egons
2273
-
Heinechen Juan
2001
1 - 0
PGN
1.3
WGM
Rogule Laura
2261
-
WIM
Perez Rodriguez Jennifer
2150
0 - 1
PGN
1.4
WFM
Vidruska Renate
1951
-
WIM
Vargas Gabriela
2105
0 - 1
PGN
1.5
FM
Golubovskis Maksims
2244
-
CM
Melian Juan Sebastian
1597
0 - 1
PGN
1.6
Golsta Madara
1895
-
Oviedo Acosta Paula
1311
1 - 0
PGN
Дош.
6
Israel
Рейт
-
10
Czech Republic
Рейт
6 : 0
PGN
2.1
GM
Nabaty Tamir
2636
-
FM
Mladek Richard
2315
1 - 0
PGN
2.2
GM
Smirin Ilia
2678
-
FM
Mica Marek
2060
1 - 0
PGN
2.3
IM
Shvayger Yuliya
2260
-
Lhotska Anna
1605
1 - 0
PGN
2.4
WIM
Lahav Michal
2018
-
WFM
Pribylova Sofie
1922
1 - 0
PGN
2.5
IM
Bronstein Or
2233
-
FM
Kusa Jakub
1960
+ - -
PGN
2.6
WCM
Levitan Ronit
1734
-
Trasakova Adela
1522
1 - 0
PGN
Дош.
7
Argentina
Рейт
-
2
Germany
Рейт
½ :5½
PGN
3.1
GM
Flores Diego
2578
-
GM
Bluebaum Matthias
2562
0 - 1
PGN
3.2
GM
Perez Ponsa Federico
2626
-
GM
Donchenko Alexander
2516
0 - 1
PGN
3.3
IM
Lujan Carolina
2375
-
WGM
Papp Sarah
2323
0 - 1
PGN
3.4
WFM
Borda Rodas Anapaola S.
1985
-
WGM
Heinemann Josefine
2177
½ - ½
PGN
3.5
IM
Coro Lucas
2020
-
GM
Keymer Vincent
2542
0 - 1
PGN
3.6
WFM
Francisco Guecamburu Candela Be
1922
-
WIM
Muetsch Annmarie
2222
0 - 1
PGN
Дош.
4
Italy
Рейт
-
3
Ukraine
Рейт
3 : 3
PGN
4.1
GM
Moroni Luca Jr
2519
-
GM
Ivanchuk Vasyl
2686
1 - 0
PGN
4.2
GM
Basso Pier Luigi
2458
-
GM
Onischuk Vladimir
2687
½ - ½
PGN
4.3
IM
Brunello Marina
2316
-
IM
Osmak Iulija
2302
0 - 1
PGN
4.4
WIM
Movileanu Daniela
2099
-
GM
Zhukova Natalia
2312
0 - 1
PGN
4.5
IM
Sonis Francesco
2445
-
IM
Galperin Platon
2436
1 - 0
PGN
4.6
WFM
Grimaldi Angela Flavia
1864
-
WCM
Hryzlova Sofiia
1988
½ - ½
PGN
Дош.
5
Spain
Рейт
-
1
Russia
Рейт
2 : 4
PGN
5.1
GM
Anton Guijarro David
2674
-
GM
Grischuk Alexander
2763
½ - ½
PGN
5.2
GM
Santos Latasa Jaime
2639
-
GM
Fedoseev Vladimir
2688
1 - 0
PGN
5.3
IM
Matnadze Ana
2361
-
GM
Lagno Kateryna
2521
½ - ½
PGN
5.4
IM
Garcia Martin Marta
2097
-
GM
Gunina Valentina
2499
0 - 1
PGN
5.5
GM
Henderson de La Fuente Lance
2177
-
GM
Esipenko Andrey
2628
0 - 1
PGN
5.6
FM
Eizaguerri Floris Maria
1824
-
WGM
Garifullina Leya
2238
0 - 1
PGN
сервер Chess-Tournament-Results
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Legal details/Terms of use