Logged on: Gast
Servertime 04.05.2024 12:13:17
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Головна
Турнірна база даних
AUT
Фото
ЧАВО
Онлайн реєстрація
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Увага: щоб знизити навантаження серверу від сканування усіх посилань (а їх більше 100 000) такими пошуковими системами як Google, Yahoo та іншими, усі посилання старіше двох тижнів сховані та відображаються після натискання на наступну кнопку:
Показати додаткову інформацію
The top 2 teams qualify for the Playoffs
2021 FIDE Online Olympiad Top Division Pool C
Останнє оновлення11.09.2021 18:16:45, Автор /Останнє завантаження: alexholowczak
Search for player or team
Пошук
Пари по дошках
1. Тур на 2021/09/08 у 1400 UTC
Дош.
6
Israel
Рейт
-
8
Latvia
Рейт
4 : 2
PGN
1.1
GM
Nabaty Tamir
2636
-
FM
Mustaps Matiss
2376
1 - 0
PGN
1.2
GM
Rodshtein Maxim
2624
-
FM
Lavendelis Egons
2273
+ - -
PGN
1.3
IM
Klinova Masha
2301
-
WGM
Rogule Laura
2261
0 - 1
PGN
1.4
WIM
Lahav Michal
2018
-
WFM
Vidruska Renate
1951
1 - 0
PGN
1.5
IM
Parkhov Yair
2274
-
FM
Golubovskis Maksims
2244
1 - 0
PGN
1.6
WFM
Katkov Michelle
1708
-
Golsta Madara
1895
0 - 1
PGN
Дош.
7
Argentina
Рейт
-
9
Paraguay
Рейт
4½:1½
PGN
2.1
GM
Perez Ponsa Federico
2626
-
IM
Vazquez Guillermo
2466
½ - ½
PGN
2.2
GM
Peralta Fernando
2580
-
FM
Almiron Antonio
2329
1 - 0
PGN
2.3
IM
Lujan Carolina
2375
-
WIM
Perez Rodriguez Jennifer
2150
1 - 0
PGN
2.4
WFM
Borda Rodas Anapaola S.
1985
-
WIM
Vargas Gabriela
2105
1 - 0
PGN
2.5
FM
Kapitanchuk Tomas
2160
-
CM
Melian Juan Sebastian
1597
0 - 1
PGN
2.6
WFM
Francisco Guecamburu Candela Be
1922
-
Oviedo Acosta Paula
1311
1 - 0
PGN
Дош.
4
Italy
Рейт
-
10
Czech Republic
Рейт
3½:2½
PGN
3.1
GM
Vocaturo Daniele
2584
-
GM
Navara David
2717
0 - 1
PGN
3.2
GM
Moroni Luca Jr
2519
-
FM
Mladek Richard
2315
1 - 0
PGN
3.3
IM
Sedina Elena
2264
-
Koubova Anna Marie
1837
1 - 0
PGN
3.4
WIM
Movileanu Daniela
2099
-
Lhotska Anna
1605
0 - 1
PGN
3.5
IM
Sonis Francesco
2445
-
FM
Finek Vaclav
2030
1 - 0
PGN
3.6
WFM
Sala Giulia
1859
-
Trasakova Adela
1522
½ - ½
PGN
Дош.
5
Spain
Рейт
-
2
Germany
Рейт
2 : 4
PGN
4.1
GM
Anton Guijarro David
2674
-
GM
Bluebaum Matthias
2562
½ - ½
PGN
4.2
GM
Santos Latasa Jaime
2639
-
GM
Fridman Daniel
2580
½ - ½
PGN
4.3
IM
Vega Gutierrez Sabrina
2237
-
IM
Paehtz Elisabeth
2396
0 - 1
PGN
4.4
IM
Matnadze Ana
2361
-
WGM
Heinemann Josefine
2177
1 - 0
PGN
4.5
GM
Henderson de La Fuente Lance
2177
-
FM
Svane Frederik
2260
0 - 1
PGN
4.6
FM
Eizaguerri Floris Maria
1824
-
FM
Schulze Lara
2125
0 - 1
PGN
Дош.
1
Russia
Рейт
-
3
Ukraine
Рейт
4½:1½
PGN
5.1
GM
Dubov Daniil
2770
-
GM
Ivanchuk Vasyl
2686
0 - 1
PGN
5.2
GM
Artemiev Vladislav
2757
-
GM
Shevchenko Kirill
2460
1 - 0
PGN
5.3
GM
Goryachkina Aleksandra
2502
-
IM
Osmak Iulija
2302
½ - ½
PGN
5.4
GM
Kosteniuk Alexandra
2517
-
IM
Buksa Nataliya
2194
1 - 0
PGN
5.5
GM
Esipenko Andrey
2628
-
IM
Roshka Yevgeniy
2433
1 - 0
PGN
5.6
IM
Shuvalova Polina
2394
-
FM
Berdnyk Mariia
2169
1 - 0
PGN
сервер Chess-Tournament-Results
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Legal details/Terms of use