Logged on: Gast
Servertime 09.05.2024 23:57:15
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Inici
Base de dades de torneigs
Campionat AUT
Pictures
P+F/FAQ
Registre en línia
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Note: To reduce the server load by daily scanning of all links by search engines like Google, Yahoo and Co, all links for tournaments older than 2 weeks (end-date) are shown after clicking the following button:
I Obert Memorial Joan Segura Codi 260954
Darrera actualització24.11.2021 23:03:33, Creador/Darrera càrrega: Daniel Leiro Giralt
Search for player
Cerca
Aparellaments/Resultats
5. Ronda El 2021/10/27 A les 19:15
T.
Núm.
Nom
Elo
Pts.
Resultat
Pts.
Nom
Elo
Núm.
PGN
1
5
Millaret Lores Francesc
2100
4
1 - 0
4
FM
Perez Manas Benjamin
2261
2
PGN
2
6
MK
Comellas Blanchart Jordi
2044
4
1 - 0
3½
Marza Vendrell Conrado
1845
19
PGN
3
1
MK
Ayza Leon David
2268
3
½ - ½
3
Daguro Dasalla Armando
1903
14
PGN
4
3
MK
Ventura Bolet Alexandre
2207
3
1 - 0
3
Tebar Ramon Juan Bosco
1802
22
5
25
Palomeras Ustrell Eduard
1757
3
0 - 1
3
De La Plaza Gras Jordi
2040
7
PGN
6
10
MK
Dominguez Rueda Juan
2003
3
1 - 0
3
Salom Jovani Oriol
1696
32
PGN
7
34
Viader Oliver Mauro
1669
3
0 - 1
3
Vargas Drechsler Carlos
1924
11
PGN
8
31
Tortosa Moros Joan
1705
3
0 - 1
3
Garcia Ruiz Adrian
1911
13
PGN
9
37
Saez Lopez Carlos
1653
2½
0 - 1
2½
FM
Castillo Dalmau Albert
2203
4
10
15
Jimenez Martinez Javier
1896
2½
0 - 1
2½
Carrey Abellan Enric
1768
24
PGN
11
17
Valls Sole Josep
1869
2½
½ - ½
2½
Soldado Pastor Lucas
1750
28
12
56
Delgado Torra Bruno
1555
2½
1 - 0
2½
Soto Balastegui Victor
1804
21
13
9
MK
Palacin Martin Ricardo
2005
2
1 - 0
2½
Montero Domenech Felix
1658
36
14
12
Vallbona Domingo Joan
1923
2
1 - 0
2
Moreno Martinez Edgar
1589
46
15
45
Orriols Codina Joan
1592
2
0 - 1
2
Niubo Calvo Juan
1752
26
16
27
Sobrevia Castellar Lluis
1751
2
0 - 1
2
Garcia Miralles Eduard
1585
48
17
29
Romero Funieles Rafael
1715
2
½ - ½
2
Perolet Perez Miquel
1573
50
18
51
Delgado Fernandez Luis
1572
2
½ - ½
2
Agut Alvarez Josep Lluis
1685
33
19
35
Cabrera Marmol Manuel
1665
2
0 - 1
2
Flores Audante Edgar Jairo Jesus
1545
57
20
54
Sans Bascu Joaquin
1563
2
1 - 0
2
Campins Barberia Jon
1639
40
21
67
Pastor Prieto Elias
1409
2
0 - 1
2
Gracia Vila Frederic
1594
44
22
8
Candela Fargas Jordi
2018
1½
1 - 0
2
Forcadell Escouffier Albert
1439
63
23
53
Langstrom Sammy
1565
1½
0 - 1
1½
Garcia I Riera Josep
1831
20
24
55
Lopez Arjona Emilio
1560
1½
- - +
1½
Costa Trave Jaume
1710
30
25
58
Paez Nunez David
1538
1½
½ - ½
1½
Akiyama Daigo
1607
42
26
41
Trenchs Lopez Christian
1628
1
1 - 0
1
Roman Garcia Isaac
1402
68
27
43
Ninerola Junyent Ernest
1601
1
1 - 0
1
Campos Recuenco Francisco
1346
71
28
64
Castillo Rosa Jose Luis
1437
1
0 - 1
1
Tort Barenys Juan Jose
1587
47
29
75
Schenkel Alberto
1214
1
1 - 0
1
Menendez Cabrera Enric
1568
52
30
61
Esteve Garcia Antoni
1463
1
1 - 0
1
Hurtado Farre Ildefons
1233
77
31
76
Orts Gonzalez Rafael
1005
1
0 - 1
1
Ylla Soro Rafael
1457
62
32
73
Soriano Rafel Xavier
1317
1
1 - 0
½
Andrino Cubino Simon
1520
60
33
70
Samper Gonzalez Pedro
1383
½
1 - 0
½
Cervera Alemany Serafi
1436
65
34
72
Molina Tabernero Jordi
1342
½
0 - 1
½
Folch Ferrando Carlos
1419
66
35
69
Martin Sanchez Antoni
1390
0
0 - 1
0
Febrero Perez Lluis
1287
74
36
16
Montell Zabay Alberto
1872
2
0
Sense emparellar
37
18
Prohens Lopez Aitor
1852
3
0
Sense emparellar
38
23
Aymerich Martinez Josep Ramon
1774
2
0
Sense emparellar
39
38
Perez Perez Emili Jose
1642
1
0
Sense emparellar
40
39
Bagur Cantallops Antoni
1642
1½
0
Sense emparellar
41
49
Gaona Vila Pau
1575
2
0
Sense emparellar
42
59
Sanchez De Medina Vilagrasa En
1530
1½
0
Sense emparellar
Servidor de resultats de torneigs d'escacs
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
Impressió