Logged on: Gast
Servertime 06.05.2024 04:59:35
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Domů
Databáze turnajů
Mistrovství AUT
Fotogalerie
FAQ
Online Registrace
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:
Mistrovství ČR v bleskovém šachu družstev 2021 open
Poslední aktualizace05.09.2021 09:54:21, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic
Search for player or team
Hledej
Nasazení hráčů
14. Kolo
Šach.
13
TJ Lanškroun
ELO
-
2
Moravská Slavia Brno A
ELO
½ :3½
1.1
Pokorný Tomáš
2185
-
GM
Polák Tomáš
2503
0 - 1
1.2
Hrubeš Pavel
2042
-
FM
Straka Vojtěch
2355
½ - ½
1.3
Solil Roman
1961
-
Roubalík Jakub
2406
0 - 1
1.4
Švub Jan
1861
-
Zeman Matyáš
2203
0 - 1
Šach.
1
ŠK Zikuda Turnov A
ELO
-
14
Sokol Bakov nad Jizerou
ELO
4 : 0
2.1
IM
Vykouk Jan
2378
-
Křivánek Vladimír
2175
1 - 0
2.2
FM
Vlasák Lukáš
2331
-
Hulín Petr
2035
1 - 0
2.3
GM
Šimáček Pavel
2391
-
Richter Martin
1924
1 - 0
2.4
IM
Kraus Tomáš
2373
-
Šťastný Šimon
1446
1 - 0
Šach.
3
TJ Pankrác A
ELO
-
21
ŠK Zikuda Turnov D
ELO
3 : 1
3.1
FM
Sokolov Alexander
2363
-
Hácha Aleš
2005
0 - 1
3.2
IM
Doležal Radoslav
2379
-
Zima Jan
2085
1 - 0
3.3
Postupa Pavel
2203
-
Porš Jaroslav
1435
1 - 0
3.4
Soural Jan
2243
-
Jodas Daniel
1532
1 - 0
Šach.
6
ŠK Zikuda Turnov B
ELO
-
9
TJ Sokol Praha-Vršovice
ELO
3 : 1
4.1
IM
Studnička Tomáš
2170
-
Liuba Volodymyr
2064
1 - 0
4.2
FM
Liška Jiří
2247
-
FM
Svatoš Jan
2096
1 - 0
4.3
Sýkora Marek
2034
-
Markovič Milan
2079
0 - 1
4.4
Maršálek Zdenek
2262
-
Procházka Jiří
2042
1 - 0
Šach.
16
SK DDM Slaný A
ELO
-
7
SK Děčín A
ELO
½ :3½
5.1
Vaněček Jiří
1971
-
FM
Natsidis Christoph
2271
0 - 1
5.2
Trejbal Jindřich
1926
-
Buchcar Tomáš
2093
0 - 1
5.3
Hrdlička Jan
1888
-
Babička Michal
2117
0 - 1
5.4
Růžička Miloš
1998
-
Janda Zdeněk
2053
½ - ½
Šach.
4
INGEM - ŠK Líně
ELO
-
8
ŠK Zikuda Turnov C
ELO
2 : 2
6.1
GM
Štoček Jiří
2409
-
Vltavský Vladimír
2061
1 - 0
6.2
GM
Petr Martin
2441
-
Černý Martin
2127
0 - 1
6.3
WGM
Petrová Kristýna
2162
-
Ďúran Tomáš
2092
1 - 0
6.4
Turner Radek
2085
-
Sýkora Ondřej
2168
0 - 1
Šach.
5
Moravská Slavia Brno B
ELO
-
12
TJ Pankrác B
ELO
1 : 3
7.1
FM
Obšivač Josef
2199
-
Vičar Petr
2040
½ - ½
7.2
FM
Holemář David
2256
-
Mrkos Miroslav
2087
0 - 1
7.3
WFM
Pýchová Nela
2178
-
Postupa Martin
1999
½ - ½
7.4
Vávra Michal
1973
-
FM
Kroužel Jaroslav
1936
0 - 1
Šach.
18
ŠK 64 Plzeň A
ELO
-
11
ŠK Líně
ELO
1 : 3
8.1
Kiani Kiarash
2012
-
Bujak Michal
2102
½ - ½
8.2
Bechynský Jan
1848
-
Šott Pavel
2156
0 - 1
8.3
Machalík Marek
1925
-
Blecha Miroslav
2027
½ - ½
8.4
Hrdlička Václav
1625
-
Janočko Petr
2037
0 - 1
Šach.
27
ŠK Teplice B
ELO
-
20
TJ Sokol Domažlice
ELO
1 : 3
9.1
Václavík Jan
1884
-
Vašíček Martin
2053
0 - 1
9.2
Šťastný Jakub
1633
-
Budka Jan
2158
0 - 1
9.3
Veverka Vladimír
1320
-
Valenz Miroslav
2000
0 - 1
9.4
Vyslyšel Petr
1166
-
Dofek Tomáš
1321
1 - 0
Šach.
10
ŠK Teplice A
ELO
-
22
ŠK Spartak Ústí nad Labem
ELO
2½:1½
10.1
Hadraba Vladimír
2147
-
Dolenský Filip
1825
1 - 0
10.2
Král David
2096
-
Werner Hong Quan Dan
1834
0 - 1
10.3
Krutský Martin
2106
-
Hampl Nikola
1179
1 - 0
10.4
Gallik Miroslav
1979
-
CM
Chrz Pavel
1861
½ - ½
Šach.
19
Šachový klub Praha 4
ELO
-
25
TJ Desko Liberec
ELO
2 : 2
11.1
Bílý Michal
1900
-
Papoušek Michal
1574
0 - 1
11.2
Novák František
2040
-
Blažek Tomáš
1556
1 - 0
11.3
Blažek Miroslav
1867
-
Blažek Matěj
1623
1 - 0
11.4
Hájek Jiří
1736
-
Brůna Matouš
1637
0 - 1
Šach.
15
Unichess X
ELO
-
28
ŠK Dopravní podnik Praha - PORG
ELO
3½: ½
12.1
Ocelák Jakub
1891
-
Kolbušovský Michal
1976
1 - 0
12.2
Souček Petr
1818
-
Rous Dominik
1628
½ - ½
12.3
Mach Petr
2047
-
Leština Petr
1153
1 - 0
12.4
Toman Jan
2080
-
Sedláček Václav
1010
1 - 0
Šach.
26
SK Děčín C
ELO
-
24
ŠK 64 Plzeň B
ELO
0 : 4
13.1
Mašek Daniel
1587
-
Šeterle Matěj
1897
0 - 1
13.2
Diviš Jiří
1704
-
Langmajer Jan
1585
0 - 1
13.3
Purkyt Jaroslav
1655
-
Mametev Artem
1577
0 - 1
13.4
Jusko Jindřich
1305
-
Šťastný Josef
1458
0 - 1
Šach.
23
SK DDM Slaný B
ELO
-
17
SK Děčín B
ELO
0 : 4
14.1
Hofner František
1762
-
Papay Marek
1892
0 - 1
14.2
Bidovský Petr
1713
-
Černý Jakub
1958
0 - 1
14.3
Pšenička Tomáš
1555
-
Papay Jindřich
1949
0 - 1
14.4
Rada Roman
1641
-
Černý Lumír
1757
0 - 1
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
tiráž