Logged on: Gast
Servertime 08.05.2024 07:25:56
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Home
Toernooi-database
Kampioenschap
Pictures
FAQ
Online inschrijven
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
N.B.: Voor het reduceren van de serverbelasting wegens het dagelijkse doorzoeken van alle verbindingen door zoekmachines zoals Google, Yahoo en Co, worden alle verbindingen voor toernooien ouder dan twee weken (einddatum) getoond na het klikken op de volgende knop:
Scarborough Open
De pagina werd het laatst gewijzigd op31.10.2021 19:33:59, Creator/Last Upload: Lara Barnes IA
Search for player
Zoeken
Startranglijst
No.
Naam
FideID
FED
Rtg
Vereniging/Plaats
1
GM
GORMALLY Daniel W
406465
ENG
2480
4ncl Blackthorne Russia
2
IM
CLARKE Brandon Gi
400319
ENG
2442
4ncl Wood Green
3
FM
ASHTON Adam G
410110
ENG
2379
4ncl 3cs
4
IM
LEDGER Andrew J
400610
ENG
2329
Woodseats
5
FM
ZAKARIAN David
13301276
ARM
2306
4ncl Oxfordshire
6
FM
WALL Tim P
401641
ENG
2259
7
JONES Steven A
419630
ENG
2231
Basingstoke
8
MITCHELL Martin
2400634
SCO
2190
Bispham
9
NELSON Jonathan P
404195
ENG
2186
Sheffield Nomads
10
TOWNSEND M Paul
402320
ENG
2130
11
BURROWS Martin P
409057
ENG
2125
Wigston
12
OKHAI Shabir
445134
ENG
2118
Syston
13
HILL Andy
ENG
2105
Bristol *
14
HAMER Martyn
413160
ENG
2070
Crusaders Blackburn
15
MILSON Samuel A
418838
ENG
2069
Louth
16
PATERSON Andrew I
435724
ENG
2067
Kenilworth
17
BURNETT Jim
402273
ENG
2037
Ecclesall
18
FEGAN Chris
410047
ENG
2020
4ncl Chess In Schools And Comm
19
CHIPANGA Takaedza
11000260
ZIM
2012
Zimbabwe
20
WFM
NORINKEVICIUTE Rasa
12801925
LTU
2010
Eastbourne
21
ACKLEY Peter Je
414824
ENG
2008
Chesterfield
22
BROWN Tom
448001
ENG
2005
Braunstone
23
GARDINER Eric D
435880
ENG
2001
Hull Dca
24
PAUL Nathanael
424510
ENG
1993
Newport (Shropshire)
25
HEPWORTH Peter
447846
ENG
1990
Huddersfield
26
COLLINSON Mark I
472352
ENG
1983
Victoria Dock
27
KILSHAW Joe
409979
ENG
1974
Grimsby
28
KEE Steve
435945
ENG
1972
Atticus
29
BAK Andrew
421138
ENG
1969
Bradford
30
BRENCHER Paul
469084
ENG
1968
Acomb Wm Club
31
SMITH Simon
472379
ENG
1966
England
32
KEELY Leo A
410241
ENG
1963
Huddersfield
33
BURROWS Nick
432105
ENG
1962
Cumnor
34
THOMSON Neil
2402246
SCO
1952
Scotland
35
WHEELER James M
ENG
1938
Hastings & St Leonards
36
WCM
VARNEY Zoe
436135
ENG
1937
Cumnor
37
BOUMPHREY Luke S
401315
ENG
1926
Atticus
38
JASZKIWSKYJ Peter
416304
ENG
1919
Kettering
39
WOOLACOTT Samuel J
428540
ENG
1917
Folkestone
40
GOPAKUMAR Siddharth
5053463
IND
1912
Hendon
41
GOSTELOW David W
413151
ENG
1905
Maddocks
42
HILTON Tim
424226
ENG
1902
Rochdale
43
WALKER David N
454443
ENG
1900
Market Harborough
44
GRAF Roland E
417939
ENG
1885
Thurnby
45
PARKHOUSE Max
493724
ENG
1885
Harrogate
46
KENNEDY Craig
408905
SCO
1884
Mushrooms
47
BOOTH Steven B
ENG
1878
Great Ayton
48
PALMER Keith J
462748
ENG
1878
Louth
49
HORROCKS Steve J
420433
ENG
1874
Great Harwood
50
GAMBLE Raymond J
406066
ENG
1871
Spondon
51
HYMER Barry J
452238
ENG
1870
Lancaster
52
AGM
SKETTOS Nicolas
5900670
CYP
1869
Glasgow *
53
RUANE Brendan J
430218
ENG
1867
Hastings & St Leonards
54
MCCARTHY Damian M
422240
ENG
1855
Culcheth
55
WILSON Kevin J
436194
ENG
1853
Darlington
56
GILLESPIE David P
2402769
SCO
1847
Scotland
57
JONES Neil T
430099
ENG
1836
Maryport
58
ILETT Raymond J
414980
ENG
1824
New England
59
RIDING Mick D
430102
ENG
1824
Gosforth
60
GARNETT John S
410829
ENG
1822
The Buffs
61
WCM
SHEIKH Anum
436690
ENG
1810
Chingford
62
NANDI Robin J
434604
ENG
1809
Cowley
63
CORCORAN Gary
418560
ENG
1805
Shipley
64
TURNER Tim M
416428
ENG
1803
Beverley
65
AFM
BRIDGEMAN Niamh
343113833
ENG
1802
Morecambe
66
GILLESPIE Gary D
2402777
SCO
1798
Rolls Royce Derby
67
HOLLIDAY John K
458600
ENG
1798
Bradford
68
MCKAY Jonathan
2405512
SCO
1790
Scotland
69
GRAHAM Neil
408999
ENG
1782
Ashfield
70
JOHNSON Paul A
415677
ENG
1781
York Ri
71
PAL Rohan
462489
ENG
1781
72
BLEWITT Stephen D
442887
ENG
1780
Hastings & St Leonards
73
FIGUEROA Edison
439215
ENG
1767
Barking
74
CAWSTON M John
434000
ENG
1765
Undercliffe
75
GAJDOSZ Marek
1170783
POL
1750
Darnall & Handsworth
76
MAY Paul
450219
ENG
1749
Limewood & Scarcroft
77
WATERFIELD Mark Bw
464910
ENG
1741
Kettering
78
SZASZ Anna K
796654
HUN
1735
Ilkley
79
ZAKARIAN Dimitrios Levon
453080
ENG
1735
Oxfordshire Juniors
80
DEAN Robert A
422860
ENG
1731
Undercliffe
81
SPANTON Tim R
404802
ENG
1731
Hastings & St Leonards
82
HALL David G
2402394
SCO
1729
Scotland
83
CLANCY Martin J
2403404
ENG
1724
Ringwood
84
SHAPLAND David
456560
ENG
1713
Hebden Bridge
85
SHEPPARD Derek A
425974
ENG
1710
Hull
86
AITCHISON A Keith
2403072
SCO
1698
Edinburgh
87
LAYHE Simon
468371
ENG
1690
Crewe
88
TARR Steve F
471062
ENG
1670
Maddocks
89
DASGUPTA Avyukt
480630
ENG
1547
Watford
90
BEST Francis P
432571
ENG
1472
Shrewsbury
91
STEINERS Emils
11629991
LAT
1439
Battersea
92
PATEL Zain
469246
ENG
1437
Richmond Juniors
93
HOBSON Kenneth
480819
ENG
1358
Cowley
94
MURAWSKI Jan
21009287
ENG
1130
Oxfordshire Juniors
95
KARANGAD Mohit Kamal
ENG
0
Camberley Junior Chess Club
Schaaktoernooi-resultaten server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
Impressum