European Union Youth Championship 2021 - U10

Organizator(i)Chess Federation of the Czech Republic, SK Svetla nad Sazavou
TaraCehia ( CZE )
Director turneuIO Ing. Zdenek Fiala
Arbitru sefIA Ing. Petr Zaruba [351725]
Deputy ArbiterIA Pekar Karol [14902370]
ArbitruNA Marian Taragel [14941880], NA Simona Suchomelova [348864]
Bedenkzeit (Standard)90 min + 30 sec/move
LocatieKouty nad Desnou, hotel DS
Number of rounds9
Tournament typeSistem elvetian
Calcul ratingCIV, Elo
Data2021/08/14 La 2021/08/22
Rating-Ø1263
Program de imperechereSwiss-Manager from Heinz HerzogFisierul Swiss-Manager

Ultima actualizare22.08.2021 12:48:29, Creator/Last Upload: czech republic licence 34

Selectia turneuluiU14, U12, U10, U8, Blitz
LinkuriPagina oficiala a organizatorului, Link la calendarul de turnee
Selectia parametrilor Fara detalii ale turneului, Fara steaguri
ListeLista de start, Lista alfabetica a jucatorilor, Statistici per tara, partide, titluri, Alphabetical list all groups, Programul de joc
Diagrama finala dupa 9 runde, Diagrama initiala
Perechile pe meseRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8, Rd.9/9 , neimperecheat
Clasamentul dupaRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8, Rd.9
Partide115 partide disponibile pentru descarcare
Excel si printPrinteaza lista, Exporta in format Excel (.xlsx), Exporta in format PDF

Clasament final dupa 9 runde

LocNr.start NumelesexFEDELOPct. TB1  TB2  TB3 w-weKrtg+/-
12
Negrean AndreiROU18348,00,044,047,50,404016,0
21
Popzafirov DanailBUL18516,50,545,549,5-1,1740-46,8
33
Kulich FilipSVK16926,50,543,547,0-0,4240-16,8
413
Mydlar MatejCZE12435,50,047,551,52,334093,2
55
AFMTsolov AleksandarBUL14255,50,044,047,50,404016,0
611
Badica ArianawROU12855,50,042,543,00,12404,8
77
Policar MartinCZE13225,50,041,545,50,454018,0
84
Bara JanCZE14495,00,042,045,5-0,9040-36,0
96
Kroulik VaclavCZE13945,00,042,045,5-0,4640-18,4
1015
Markina SofiiawCZE12165,00,041,041,50,884035,2
1119
Janouskova EliskawCZE11305,00,035,038,51,454058,0
128
Zhang YiboGER13134,50,043,545,51,254050,0
1320
Lackova LuciewCZE10904,50,041,042,50,804032,0
1416
Komarek TobiasCZE11984,50,039,041,00,464018,4
1510
Sunea Sara MariawROU13014,50,035,537,0-1,1940-47,6
1625
Madel LucaGER04,50,031,031,5
1717
Vancakova VeronikawCZE11664,00,039,042,51,184047,2
1814
Boff OndrejCZE12234,00,038,039,5-0,8440-33,6
1926
Surakka LeeviFIN04,00,031,532,0
2022
Barteckova NikolwCZE04,00,030,030,5
219
Kozdon MarekCZE13013,50,040,542,5-2,3740-94,8
2218
Bulawa AdamCZE11413,50,040,043,50,00400,0
2312
Koscelnikova MonikawSVK12703,50,031,031,5-1,5140-60,4
2421
Strapec TomasSVK10022,50,028,529,0-0,8640-34,4
2523
Hujova TesswCZE01,50,031,031,5
2624
Kim DavidGER01,00,030,030,5

Adnotare:
Tie Break1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Tie Break2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Tie Break3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Serverul Chess-Tournament-Results © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 07.09.2021 12:51
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use